Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
wąskie alu 13" z oponą 225/80 :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
2x tyle co masz? na bank ci starczy do czasu... :gwizdanie:
-
[B5 1Z] A4 TDi
hehe gdybym jeszcze miał rower to spokooo a co do silnika to odrazu wrzucaj jakieś ASZ albo ARL :gwizdanie: najwyżej w bagażniku będziesz go woził
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
benzynę na dobrą sprawę też idzie skombinować, ale z tym już ciężej..
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
lukas - jeszcze nie dawno sam chciałeś diesela, a już o gazie do benzyny to słuchać nie chciałeś :gwizdanie:
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
ale dlaczego tak uważacie? do takiego tico zakłądasz gaz i zamiast 7x4.40=30.8 to jeździsz za 8x2,05=16.4zł Jest taniej? Jest.
-
[B5 1Z] A4 TDi
taa. taki lekierek slepego to chciałem mieć choćby na rowerze
-
[B5 1Z] A4 TDi
miało być: "ale te 19" to by pasowało jak nic, bo te to trochę małe" zapodaj mercedesa albo lambo
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy - do tego twojego błyszczydełka to tylko jakaś pełna felga z polerce pasuje ale te 19" to trochę małe i opony byś wypastował to też by inaczej było ale ten bbs wyżej (jak Nosb) to mi się podoba też :gwizdanie:
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
najpierw się przebadaj, a później dorośnij najlepsze jest to, że gdybym nie miał w profilu wpisane, że mam 17 lat, to byłbym traktowany zupełnie inaczej. Ale w tej sytuacji każdy z was pokazuje swoją "dorosłość". Dyskryminacja wiekowa na ogromną skalę tutaj jest. I powiem wam tylko tyle, że na forum jest dużo więcej "dzieciaczków", których traktujecie zupełnie inaczej, tylko dlatego, że nie wiecie o tym, że mają 16-17 lat.
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
p.s. jak zignorować temat?
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
co jest, brecht ze mnie? jw. diesel teraz, diesel zawsze. nie będę wąchał oleju z wydechu. nie lubię takich tematów, bo diesel to diesel, a nie jakaś pedalska benzyna. piszę to, żeby się wypowiedzieć i jebię ingora na temat czy coś, żebym go czytać nie mógł.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
na 1.2tdi
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ładnie
-
Moja a4 Prosze o komentarze
Miałeś takie ładne przednie lampki oraz gril... a takie "coś" założyłeś... wrzuć jeszcze jakiś konkretny opis co i jak, jakie plany masz do auta
-
'99 E46 320d na glebie :)
Nie zawitałeś wczoraj czasami do Ostrowa? Bo tak mi się wydawało, że "spotkaliśmy się" za krzyżówce 60 pułku piechoty oraz królowej jadwigi
-
[ALL B5] Brak ładowania
mi się wydaje, że szczotki mogą się kończyć w alternatorze.
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie chodzi mi o wysyłkę, bo oczywiste jest, że za jednym razem, ale chodzi mi o perforę
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak chcesz
-
[B5 1Z] A4 TDi
hehe nie podchodzi mi gałka z s-line w b5 :gwizdanie: ale jak reszta gratów wpadnie to będzie spoko chyba no i jak kiera będzie do obszycia to gałeczkę też odrazu wyślij
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie cały. tylko praktyka. szkoda kasy, a później miałbym ticusiem odchudzonym jeździć? wolę rower. slepy co planujesz?
-
[B5 1Z] A4 TDi
bo szczyl jestes Czemu nie robiles B1 ? Kumpel zrobil w wieku 16 lat i jezdzil Vitara 2 osobowa Kontrolowali go i bez problemu przechodzil kontrole.[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 09:19_________________________________________________btw, slepy powinienes lampy zrobic w black może dlatego, że mnie nie stać?
-
[B5 1Z] A4 TDi
fajnie, że zawsze każdy wypomina mi moją młodość.. ale spoko.
-
[B5 1Z] A4 TDi
mi się nie podoba ten gril z rs... polifcik jest za***isty bo wchodzi w głąb a rs to w sumie jak przedlift... dlatego lepiej na czarno
-
[B5 1Z] A4 TDi
coś napewno znajdziesz