Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. ja wolę tą pierwszą opcję + dobre audio Piotrek - rozumiem, że jesteś zarejestrowany na jakimś forum 3er.. czy coś tam. Jakby ci się rzucił temacik jak zrobić postojówki w halogenach to mógłbyś mi podesłać
  2. mam na to wyyebane. ja nie mam prawka a starszy nie pojedzie w plener, bo mi się foty zachciało robić. zresztą nawet nie mam cyfrówki teraz i strzelam komórką. więc nie ma sensu, bo żadnej sesji i tak nie dam rady zrobić.. radio niestety zostaje narazie. ale może za jakiś czas coś innego wpadnie, albo ori pod zmieniarkę i zmieniarka cd [br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 22:36_________________________________________________aha, prawie zapomniałem można zamykać
  3. zależy jak kto na to patrzy i do czego mu auto służy jak ktoś się lansuje 40km/h cały czas to mu bez różnicy, czy kiera dobrze leży w dłoni czy nie, co innego jak ktoś zapierdziela na granicach przyczepności na zakrętach
  4. 4 ramienne są lepsze do lansu
  5. a mi się kiera z multifunkcją nie podoba, ogólnie wolę kiery 4-ramienne, więc w bmw tylko zwykła, ew. trójramienna ze sterowaniem wtedy.
  6. mnie także się takie coś widzi, ale musi być odpowiednio dopracowane i ładnie oświetlać tak jak w tym nissanie.
  7. hehe, no tak bywa. następnym razem napewno kupisz 330d ładnego polifcika, albo ew. 5 :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 00:05_________________________________________________i, że pozwolę sobie dodać, bo akurat miałem na zakładce: http://moto.allegro.pl/320d-190km-xenon-klima-tempo-sport-18-serwis-i1194755397.html
  8. nie nie nic. nie mam żadnej roślinki w pokoju :gwizdanie: Nie chciał bym, żeby mnie niespodzianka spotkała od tak. tym bardziej, że szkoła się zaczyna i komputer będzie napewno potrzebny...
  9. zainwestuj w alarm z odcięciem zapłonu naprawdę warto.
  10. jak tam kolego? kiedy działasz dalej? bo mi się Eska zbrzydła w mojej Gammie CC :gwizdanie:
  11. chodzi ci o sterownik - powinieneś mieć wyjście w sterowniku na alarm spójrz jaki masz model i poszukaj instrukcji
  12. ale jaki sens widzisz w przełożeniu zegarów z polifta do przedlifta? nic nie zmieniasz prócz wyglądu, ale skali prędkości i tak nie wykorzystasz.. lepiej kupić z fisem do tego manetkę napocić się i mieć efekt
  13. kupujesz syrenę, podłączasz w sterowniku co trzeba i powinno działać, ale pewności nie mam , więc niech ktoś się jeszcze na ten tamet wypowie.
  14. dawaj foty
  15. na moje to jest poprostu założony centralny zamek fabryczny oraz pilot ktoś dołożył a alarmu nie zakładał - te marne alarmy z allegro to i tak nic specjalnego.. szczególnie do takich pilotów za 50zł... wszystko jest ok - nic ci się nie psuje
  16. nie jechałem manualem ale steptronikiem, który w trybie manualnym pracuje na wysokich obrotach. to, że bmw ma moc na wyższych to zauważyłem.. a szkoda
  17. oczywiście, że 205/55/16 na 225 to powodzenia na lodzie :gwizdanie:
  18. taki bajerek jak składane lusterka elektrycznie to tylko dla vipów były :gwizdanie:
  19. ale lepsze nawet od AFN
  20. Witam. Od dwóch dni mam problem z monitorem, gdy rano włączyłem komputer na ekranie pojawiła się strona startowa-firmowa monitora i rozżarzył się na biało.. myślałem, że może karta graficzna, nie wiem przegrzała się albo coś, bo wentylatorek na niej się zaciera i przeczyściłem ładnie poruszyłem wiatraczek i odpalił, niestety dzisiaj znowu to samo ale nie pomogło czyszczenie, lecz po chwili włączonego kompa po restarcie monitora śmiga jak należy. Teraz 4 godziny komp był włączony a monitor nie i po odpaleniu monitora znowu to samo... chwilę pochodził na biało, odpaliłem monitor na nowo i znów ok. Zauważyłem też, że od kilku dni, gdy wyświetla cały czarny obraz (np. przy włączeniu kompa albo jakiegoś programu) coś w nim piszczy. Czy to są jakieś objawy, że monitor się kończy? Długo tak pociągnie? Może jakaś naprawa? Bo niestety nie stać mnie aktualnie na żaden monitor.
  21. sory ale to jest kolejny tekst który na mnie działa... da się jeździć - tylko trzeba umieć i chcieć
  22. niestety nie wygląda to ani trochę dobrze.. dla mnie. ale to tobie ma się podobać
  23. to mrogal niech maluje na turkusowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.