Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. tylko nie mów, że lusterka boczne pomalowałeś razem z trzymakami...
  2. Mercedes 190 - przy prędkości 60km/h leci gołąb na przednią szybę, myśleliśmy, że wyleci nad auto a on prosto w szybę u góry... zniszczeń naszczęście brak :gwizdanie:
  3. i boczne migacze pomarańczowe do tego oraz czerwone tylne lampki całe
  4. michu93 odpowiedział(a) na jankazas temat w Audi
    klasyczna b3 dużo ładniejszy przodzik ma b3 niż b4 wnętrze dla mnie bez różnicy ale u ciebie jest klimacik graty auta
  5. na klapce wlewu albo na drzwiach kierowcy chyba jest. tylko w b5 jest 15 i 16" ale w b7 napewno będzie też 17"
  6. topor - http://allegro.pl/polerowane-felgi-5x112-z-oponami-mercedes-audi-vw-i1192276503.html tylko w kolor je, żeby się nie świeciły
  7. kuzyn b5-tką jechał na krętej drodze dosyć szybko przez wioskę i wyjeżdża z jednego zakrętu widzi jak mu pies wbiega pod auto - ale nie mógł hamować, bo w 5 z bagażem i jeszcze zakręt się nie skończył - przejechał psa przednią i tylną osią, po przedniej już mu głowa odleciała na podwórko gdzie były dzieci a reszta psa zaczęła się kręcić w kółko w rowie... a my za nim mercem 190
  8. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    rób całość odrazu
  9. wiem rafalek wiem na pocieszenie dodam ci, że w golfie mam 13" a w audi 15"
  10. bo ja wiem co dobre dlatego jeździsz na avusach 17"
  11. to chyba nie jest led dobrej jakości :gwizdanie: tył się świetnie prezenci całe auto też i automat
  12. pet3r - a jakiś program do tego silnika idzie zrobić? i czy będziesz się za to brał?
  13. mrogal - masz ori halo w przedliftowym zderzaku? zderzak z usa czy kombinowałeś?
  14. ledy wrzucaj odarzu
  15. ja widziałem na trasie ostatnio ori lampy i przeciwmgłowe lekko się świeciły
  16. my w innych autach też mieliśmy skrzynię sport.. są inne? a głośniki rzeczywiście takie mam
  17. pierwsze to znaczy, że sprzedaż do niemiec a to nie wiedziałem w tweeterach - oglądałem je dosyć dokładnie i nie ma nic raczej... 8RN to 8 głośników
  18. ja też mam 4 poduchy i nie jest to uwzględnione w kodach. u mnie też ponoć jest 8 głośników a mam 6
  19. czyli nic ciekawego :gwizdanie:
  20. i powiedz do czego tam doszedłeś ja sobie przy okazji też sprawdzę
  21. 3 razy foto wrzciłeś, i tych gigantów nie idzie oglądać a później przez takiego, co wrzuca foty 4MB to forum zamula, zamiast zmniejszyć i mieć 250KB :gwizdanie:
  22. mógłbyś mieć kolor nadwozia taki jak zacisków fajny kolor, tylko heble małe...
  23. ja widziałem dziś angole za 80zł komplet, może jeszcze byś wyrwał przesyłkę gratis
  24. wojciu - uderzaj i pytaj o kratki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=14129

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.