Treść opublikowana przez Animal
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Masz rację. Ja mam 225/40/18 i moim zdaniem są dosyć wąskie te opony ale trakcyjnie świetnie dają radę więc póki co szerszych nie zakładam
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Heh "legendarny" silnik BXE i jego wychodzące korby Teściowa miała taką sytuację w swoim Tuoranie. Swoją drogą nie wiedziałem, że wałek z takiego będzie pasował
-
jaki grill do zderzaka a4 b6 sline?
Moim zdaniem najlepszą opcją jest grill z S4 ale i chyba najdroższą
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Tylko przy doborze opon duże znaczenie ma jeszcze szerokość felgi. Ja miałem 17" na 7J dlatego wziąłem właśnie 205/50 i było faktycznie bardzo dobrze podczas codziennej eksploatacji
-
Zderzak a'la B8
Jak dla mnie zupełnie nietrafiony pomysł zwłaszcza, że do tanich nie należy Zdecydowanie lepiej siądzie zderzak z S4
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Ja kiedyś przy 17" miałem 205/50 i też było ok
-
czy ta felga podejdzie do b6?
ET 30 wejdzie ze spokojem. Ja u siebie planuję dzięki dystansom osiągnąć ET 25-27
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak 288 z tyłu to tylko z A4 B7 bo A6C6 ma elektryczny ręczny więc nie będzie pasować
-
Co to za felga?
Widzę panowie że nie tylko ja rozważam te AXE :-D ale ja dopiero na kolejny sezon wiec może i mój gust pójdzie w inną stronę ;-)
-
Moje prace
Z pewnością tak A tak poważnie to świetna robota Ale w waszym przypadku to już taki standard
-
czy ta felga podejdzie do b6?
Wiadomo, że produkty renomowanych firm są lepszej jakości i chyba każdy to powie. Do mnie akurat taki wzór przemawia jednak pytanie jak będzie z jakością, zwłaszcza, że rant jest polerowany. Decyzja należy do Ciebie
-
Co to za felga?
Osobiście ich nie użytkowałem ale kolega miał swego czasu w Hondzie i był bardzo zadowolony.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak dla mnie warto bo: 1. Planuje ogarnąć jeszcze kilka spraw i mocno wziąć się za moc więc wtedy porządne hamulce na pewno się przydadzą. 2. Nawet zimą jeżdżę na 18" więc heble z S4 dobrze by wyglądały a na lato planuje 19" więc tutaj 320mm będzie już słabo wyglądać 3. Mam dobre dojście do takich hebli i finalnie cena nie przewyższy prawie wcale zestawu pod 320mm więc moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać Dzięki Dev, jak już się zdecyduję co wpakuje to jeszcze się do Ciebie zwrócę po te przewody
-
czy ta felga podejdzie do b6?
Proponuję oponę 225/40 no chyba, że wolisz iść w naciąg to oczywiście węższą. Bez pierścienia centrującego ich nie założysz. Z takim ET powinny być już ładnie wypchnięte ale o obcieraniu nie ma mowy przy takim obniżeniu.
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Rzeczywiście sporo już w nią zainwestowałeś a lista modów całkiem pokaźna Tak trzymaj! Tylko więcej zdjęć poprosimy.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Widzę, że oferujesz takie przewody W jakiej cenie? Może być na PW
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki Dev A podpowiesz jak to jest z tymi przewodami hamulcowymi? Trzeba wymieniać czy mogą zostać te co mam?
-
Co to za felga?
O ile dobrze kojarzę to są również takie felgi AXE z rozstawem 5x112
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
Dobra decyzja Myślę, że teraz auto powinno się odwdzięczyć
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki, nigdy bym się tego nie domyślił
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie ile warto zapłacić za używany zestaw zacisków i jarzm z S4 B6 do przodu? Mam tu na myśli jaka cena będzie atrakcyjna Dobrze kojarzę, że trzeba zmienić jeszcze osłony i przewody?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Świetna robota Jest naprawdę grubo!
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
z tego twojego fejkowego koloru,prawie całe forum wali gruche nad tym kolorem,część na bank zbija bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor,sorki na bank to skasujecie bo tu krytykować nie wolno tu trzeba się brendzlować nad twoją smerfową b6 Buahahhaa... Naprawdę parsknąłem śmiechem po przeczytaniu Twojego posta kolego a że tak spytam widziałeś Józka Audi na żywo? Zdjęcia to nie wszystko... a kolor to kwestia gustu tak widziałem takie kolory na żywo i są jeszcze bardziej oczojebne niż na fotkach,zgadzam się Czy to nie "zemsta" za posty Józka w dziale Zakup Kontrolowany? Nick Baszmak jakiś znajomy... Doczepił się do koloru bo do niczego innego w tym aucie doczepić się nie można. Dobrze gadasz! Polać mu
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
z tego twojego fejkowego koloru,prawie całe forum wali gruche nad tym kolorem,część na bank zbija bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor,sorki na bank to skasujecie bo tu krytykować nie wolno tu trzeba się brendzlować nad twoją smerfową b6 Buahahhaa... Naprawdę parsknąłem śmiechem po przeczytaniu Twojego posta kolego a że tak spytam widziałeś Józka Audi na żywo? Zdjęcia to nie wszystko... a kolor to kwestia gustu
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Powinny spokojnie wejść bo felga nie jest zbyt szeroka