Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Masz rację. Ja mam 225/40/18 i moim zdaniem są dosyć wąskie te opony ale trakcyjnie świetnie dają radę więc póki co szerszych nie zakładam
  2. Heh "legendarny" silnik BXE i jego wychodzące korby Teściowa miała taką sytuację w swoim Tuoranie. Swoją drogą nie wiedziałem, że wałek z takiego będzie pasował
  3. Moim zdaniem najlepszą opcją jest grill z S4 ale i chyba najdroższą
  4. Tylko przy doborze opon duże znaczenie ma jeszcze szerokość felgi. Ja miałem 17" na 7J dlatego wziąłem właśnie 205/50 i było faktycznie bardzo dobrze podczas codziennej eksploatacji
  5. Animal odpowiedział(a) na pioter_73 temat w Audi A4 B7
    Jak dla mnie zupełnie nietrafiony pomysł zwłaszcza, że do tanich nie należy Zdecydowanie lepiej siądzie zderzak z S4
  6. Ja kiedyś przy 17" miałem 205/50 i też było ok
  7. ET 30 wejdzie ze spokojem. Ja u siebie planuję dzięki dystansom osiągnąć ET 25-27
  8. Jak 288 z tyłu to tylko z A4 B7 bo A6C6 ma elektryczny ręczny więc nie będzie pasować
  9. Widzę panowie że nie tylko ja rozważam te AXE :-D ale ja dopiero na kolejny sezon wiec może i mój gust pójdzie w inną stronę ;-)
  10. Z pewnością tak A tak poważnie to świetna robota Ale w waszym przypadku to już taki standard
  11. Wiadomo, że produkty renomowanych firm są lepszej jakości i chyba każdy to powie. Do mnie akurat taki wzór przemawia jednak pytanie jak będzie z jakością, zwłaszcza, że rant jest polerowany. Decyzja należy do Ciebie
  12. Osobiście ich nie użytkowałem ale kolega miał swego czasu w Hondzie i był bardzo zadowolony.
  13. Jak dla mnie warto bo: 1. Planuje ogarnąć jeszcze kilka spraw i mocno wziąć się za moc więc wtedy porządne hamulce na pewno się przydadzą. 2. Nawet zimą jeżdżę na 18" więc heble z S4 dobrze by wyglądały a na lato planuje 19" więc tutaj 320mm będzie już słabo wyglądać 3. Mam dobre dojście do takich hebli i finalnie cena nie przewyższy prawie wcale zestawu pod 320mm więc moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać Dzięki Dev, jak już się zdecyduję co wpakuje to jeszcze się do Ciebie zwrócę po te przewody
  14. Proponuję oponę 225/40 no chyba, że wolisz iść w naciąg to oczywiście węższą. Bez pierścienia centrującego ich nie założysz. Z takim ET powinny być już ładnie wypchnięte ale o obcieraniu nie ma mowy przy takim obniżeniu.
  15. Rzeczywiście sporo już w nią zainwestowałeś a lista modów całkiem pokaźna Tak trzymaj! Tylko więcej zdjęć poprosimy.
  16. Widzę, że oferujesz takie przewody W jakiej cenie? Może być na PW
  17. Dzięki Dev A podpowiesz jak to jest z tymi przewodami hamulcowymi? Trzeba wymieniać czy mogą zostać te co mam?
  18. O ile dobrze kojarzę to są również takie felgi AXE z rozstawem 5x112
  19. Dobra decyzja Myślę, że teraz auto powinno się odwdzięczyć
  20. Dzięki, nigdy bym się tego nie domyślił
  21. Panowie ile warto zapłacić za używany zestaw zacisków i jarzm z S4 B6 do przodu? Mam tu na myśli jaka cena będzie atrakcyjna Dobrze kojarzę, że trzeba zmienić jeszcze osłony i przewody?
  22. z tego twojego fejkowego koloru,prawie całe forum wali gruche nad tym kolorem,część na bank zbija bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor,sorki na bank to skasujecie bo tu krytykować nie wolno tu trzeba się brendzlować nad twoją smerfową b6 Buahahhaa... Naprawdę parsknąłem śmiechem po przeczytaniu Twojego posta kolego a że tak spytam widziałeś Józka Audi na żywo? Zdjęcia to nie wszystko... a kolor to kwestia gustu tak widziałem takie kolory na żywo i są jeszcze bardziej oczojebne niż na fotkach,zgadzam się Czy to nie "zemsta" za posty Józka w dziale Zakup Kontrolowany? Nick Baszmak jakiś znajomy... Doczepił się do koloru bo do niczego innego w tym aucie doczepić się nie można. Dobrze gadasz! Polać mu
  23. z tego twojego fejkowego koloru,prawie całe forum wali gruche nad tym kolorem,część na bank zbija bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor,sorki na bank to skasujecie bo tu krytykować nie wolno tu trzeba się brendzlować nad twoją smerfową b6 Buahahhaa... Naprawdę parsknąłem śmiechem po przeczytaniu Twojego posta kolego a że tak spytam widziałeś Józka Audi na żywo? Zdjęcia to nie wszystko... a kolor to kwestia gustu
  24. Powinny spokojnie wejść bo felga nie jest zbyt szeroka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.