Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Nie widziałem żadnych przeciwskazań. Jest napisane, że miesza się samoczynnie z każdym typem oleju więc jak dla mnie możesz go dolać do czego tylko chcesz
  2. Kupowałem wszystko u Dzika. Akurat za to dałem chyba 66zł o ile dobrze pamiętam. W miejscowych hurtowniach krzyczą sobie za to ok. 90zł
  3. Jest to dodatek do oleju, którego zadaniem jest wytworzenie ceramicznej powierzchni wewnątrz silnika. Ma to znacząco zmniejszyć tarcie i ogólnie wydłużyć żywotność silnika. Podchodziłem z dużym dystansem do tego typu wynalazków tym bardziej, że z moją motorownią nie działo się nic złego ale jak dowiedziałem się, że LM też ma coś takiego w swojej ofercie to postanowiłem spróbować. Od wymiany oleju i zalania go cerateciem przejechałem dopiero 600km i cholera muszę przyznać, że rzeczywiście zaczyna się coś zmieniać. Silnik zdecydowanie ciszej pracuje zwłaszcza zaraz po odpaleniu jak jest zimny. Dużo lepiej odpala na zimnym - lżej mu się kręci. Ponadto sam olej nie jest jak zazwyczaj czarny tylko ma nieco inny kolor i konsystencję. Ciekaw jestem czy jeszcze coś się zmieni po przejechaniu większej liczby kilometrów
  4. Wygląda na bardzo ładny egzemplarz i fajną bazę do modzenia Zwłaszcza graty za napęd A jakieś plany?
  5. Dzięki za dobre słowo Wiele nie trzeba a moim zdaniem jest to dobra alternatywa dla ori zderzaków
  6. No to teraz dopiero musi być jazda graty fury Slo
  7. Hmm... a nie będzie to tarło o nadkola przy tym ET i szerokości opony? A żeby to dobrze wyglądało to tylko gwint bo na samych sprężynach raczej nie będzie to dobrze wyglądało.
  8. Zdecydowanie nie warto wydawać na to pieniędzy bo z ori to nie ma nic wspólnego Ja mam wyrezaną dokładkę z B7 i moim zdaniem jak już chcesz mieć zderzak na dwie fify a nie chcesz wydawać kasy na ori s-line/s4 to będzie najrozsądniejsza opcja
  9. Szczerze to nic sobie za to obciąć nie dam ale przypominają Sportec-i
  10. Bardzo fajna baza do modów bo wygląda na bardzo zadbany egzemplarz powodzenia w realizacji planów
  11. Dobrze gadasz z własnego doświadczenia wiem, że 18" do B6 to absolutne minimum. Sam planuje zostawić obecne 18 na zimę a na lato przejść na 19" ale to dopiero jak założę gwint więc raczej jeszcze nie w tym sezonie.
  12. Raczej to zupełnie inne koła na B7 i B8 ale jedne i drugie są zacne Co do felg ASA to sam nie użytkowałem ale czytając opinie na różnych forach podobno dają radę zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę cenę
  13. To fakt, ciężko pogodzić te wszystkie rzeczy na raz ale wiadomo, że jak się dobrze poszuka to można zrobić dosyć gruby setup za stosunkowo niewielkie pieniądze Wszystko zależy od upodobań i podejścia do tematu
  14. Gdzieś w internetach to przeczytałem a na butli jest info, że nawet do CR można go lać Tak więc silnik został wypłukany, zalany wyżej wspomnianym olejem LM i wisienką na torcie czyli dodatkiem ceratec. Przejechałem dopiero 190km od wymiany ale ten zabieg czyni cuda. Po prostu jakaś magia. Nie poznaję tego silnika. Nigdy wcześniej tak cicho nie klepał (i to nie tylko moja opinia). Hehe... a co to będzie jak wyjeżdżę pełne 1500km czyli wymagany przebieg do pełnej aktywacji cerateca???
  15. Dziś o 13:45 na obwodnicy Żar widziałem fajnego czarnego Avanta B6 (zderzak s-line z przodu, gleba, listwy boczne s4, ciemne szyby i chyba bixy). Ja niestety jechałem tylko służbową Astrą Czyja to?
  16. Jak myślisz o gwincie to ja pomyślałem o twoich H&R tylko Ty masz TDI... a w samochodzie i tak już na modzone ładnie. Tylko nie mam swojego wątku bo bardziej bym się tylko nakręcał i wiadomo Hehe gwint mi chodzi po głowie podobnie jak sporo innych rzeczy i sam nie wiem czy iść bardziej w stylistykę czy moc Sporo też zależy od funduszy a tu może się trochę zadziać w najbliższym czasie zarówno na + jak i na -
  17. Miszka jest strasznie zastanawiałem się nad 19" na lato ale jak widzę Twój setup to powoli parcie mi przechodzi bo 18" też może dobrze wyglądać i być proporcjonalne do auta
  18. No i tu jest dziwna historia bo niby wg norm VW spełnia tylko 505.00 a z drugiej strony jest to olej dedykowany pod pompowtryski Ponadto jest to olej w pełni syntetyczny a nie jak większość oparty jedynie na technologii syntetycznej. Nie jestem ani inżynierem ani żadnym specjalistą w tym temacie więc trudno mi się wypowiedzieć. Na pewno będzie lepszy niż jakiś tani olej z Orlenu a jak zauważę jakieś zmiany na minus w pracy silnika to od razu zmienię na sprawdzonego LM Top Teca
  19. Pierwsze ze zdjęciem auta H4mm3Ra to felgi firmy AXE model EX15. Tomasony jakoś do mnie nie przemawiają zupełnie, ale to tylko moje zdanie
  20. Spokojnie, nic złego mu się nie stanie. Moje amory już od kilku ładnych lat jeżdżą na sprężynach H&R a mimo to trzymają świetnie i nic złego się z nimi nie dzieje.
  21. Ja mam włoskie repliki i muszę przyznać, że są dobre jakościowo bo bardzo dużo jeżdżę a jakie mamy drogi każdy wie i nie raz i nie dwa zaliczyłem duże dziury (aż serce bolało) a mimo to felgi proste. Dodam jeszcze, że dwie prostowałem zaraz po zakupie bo mimo zapewnień sprzedawcy były lekko zwichrowane. Przy zakładaniu zimówek były sprawdzane i nic się z nimi nie dzieje. Jedyny minus to lakier, który jest marnej jakości i szybko schodzi ale to zawsze można ogarnąć
  22. A jak już zaczniesz to zobaczysz, że nie będziesz mógł przestać Mi tam już po głowie chodzi gwint
  23. Jak dla mnie jest ok a nie myślałeś o grillach w chromie zamiast czerni do kompletu? Już uprzedziłeś moje pytanie
  24. Nawet nie mam zamiaru się leczyć To raczej nieszkodliwa choroba, no chyba, że weźmiemy pod uwagę domowy budżet Taka sytuacja Dzięki Dziku - jak zawsze błyskawiczna realizacja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.