Treść opublikowana przez peter22
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
Ja mam przycięta Belkę i duży IC . Zobacz ze w starym grillu masz wystająca blendę rejestracji . Nad rejestracja . Moim zdaniem na zamontowanie rejestracji powinieneś zmierzyć odległość pomiędzy znaczkiem audi a ta blenda a nie od dołu ramki grilla . załóż wyżej tak jak na moim aucie było i zobaczysz ze lepiej to wyglada .
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
Ori tez jest wyżej
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
Podnieś do góry bo zakrywając ic
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
Jak wytestujesz to daj znać jak to się sprawuje
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
I elegancko . A co z tablica , jak będziesz zakładał ha myślałem nad Czymś takim Zobacz ofertę: Uchwyty rejestracji - Audi RS OEM w plaster miodu https://allegro.pl/oferta/uchwyty-rejestracji-audi-rs-oem-w-plaster-miodu-9073791397?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Najważniejsze ze prawdziwy . Odkupiłem auto od pierwszego właściciela który serwisował w aso , wiec wszystko się zgadza ?
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
-
3.0 TDI V6 245hp CDUC - pakiet startowy, opinia użytkownika
mój ojciec miał podobnie po wgraniu najnowszego oprogramowania autem nie dało się jeździć . Przy zmianie z 2 na 1 auto potrafiło gasnąć. Wymieniliśmy samą mechatronikę i to pomogło. Kupiłem całą drugą skrzynię i przełożyłem mechatronikę. To było 4-5 lat temu więc ceny były kosmiczne. dlatego postanowiłem kupic skrzynie z małym przebiegiem, wtedy zapłaciłem 3000 zł za remont skrzyni chcieli 12 -16 tyś . twierdzili że sprzęgła również do wymiany. Jednak sie mylili i po wymianie samej mechatroniki auto zaczeło normalnie jeździć, Pacjent 2.0 tdi cahb
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Na srebrnej feldze lepiej by to wyglądało
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
W tylnich boczkach mam na 100% bo przekładałem ze swoich starych boczków . Ja mam tez subwoofer fabrycznie w miejscu na koło zapasowe . Jak będę sciągał jakoś przód boczków to muszę to sprawdzić dokładnie co i jak
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
chodziło mi o kratki - maskownice. A w które miejsce ciągnąłeś kable od tego głośniczka. Można do tych w boczku ??? ja mam u siebie te małe głośniczki w boczkach drzwi
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
mega wyszło twoje druciarstwo hehe. A powiedz ori od b&o podejdą bez wymiany ramki drzwi ??
-
Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO
co tam znowu modzisz ??? ;o)
-
Pompa cp4 czy można zmienić na cp3
168 tyś obecnie
-
Pompa cp4 czy można zmienić na cp3
W czerwcu będzie dwa lata jak auto dostało ten setup . Jak narazie wszystko jest ok
-
Pompa cp4 czy można zmienić na cp3
ja robiłem komplet u Marcela poniżej masz ceny jakie ja płaciłem. Marcel nie ogarniał tylko programu skrzyni s-tronik dlatego program ponownie robiłem u Rogala i zdecydowałem się wrócić do dpf, bo bardzo śmierdziało za autem Witam. Możemy zamontowac pompę od biturbo ( mniej przeróbek i łatwy montaż , praktycznie p&p ) . Mamy na miejscu dostępna pompę od biturbo oraz CP3 taka jak w naszym aucie . Koszt pompy CP4 od biturbo 700PLN + 300 PLN montaż . CP3 z montażem 1400PLN . Modyfikacja turbo ok2500PLN . Gotowy downpipe 900PLN . Strojenie na CP4 - 900PLN a na CP3 - 1200PLN. Pozdrawiam i zapraszam
-
Pompa cp4 czy można zmienić na cp3
Jeśli nie idziesz w moc to nie pchaj się w takie rzeczy . Kup regenerowana albo zregeneruj swoją i będziesz miał spokój .
-
Pompa cp4 czy można zmienić na cp3
Ja robiłem w DieselSoft . Wszystko u Marcela robiłem razem z częściami . Trzeba zrobić tulejkę na wyjście z pompy bo jest inna średnica . niestety tokarz który robił to w diesel soft zrobił za niski gwint i mi wyrwało przewód podczas jazdy. Teraz jest zrobiona odpowiednia wysokość gwintu i jest ok . Przerabiania jest trochę . Mocowanie trzeba mieć ori od takiej pompy i delikatnie przyciąć . Rurki od wtrysków od strony pasażera zmienione . Za dużo do pisania
-
Pompa cp4 czy można zmienić na cp3
Ja mam wsadzona taka pompę paliwa u siebie w ccwa . Przerabiania troszkę jest . Ale paliwa jest b. Dużo obecnie z dpf mam 372 KM . Bez dpf było 415 KM .
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Ja mam amorki z opiłkami , wiec nie będę kombinował ze sprężynami . Wymiana tylnich amorów już mnie pociągnęła po kieszeni jakiś czas temu . ??
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
dobrze to wygląda , jaki rozmiar końcówek i gdzie kupowałeś??
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
A co to za końcówki masz jaki rozmiar i firma ?? Szukam jakiś 101 do zderzaka sq5 bo fabryczne słabo wyglądają
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Pirelki
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia