Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Ja mam przycięta Belkę i duży IC . Zobacz ze w starym grillu masz wystająca blendę rejestracji . Nad rejestracja . Moim zdaniem na zamontowanie rejestracji powinieneś zmierzyć odległość pomiędzy znaczkiem audi a ta blenda a nie od dołu ramki grilla . załóż wyżej tak jak na moim aucie było i zobaczysz ze lepiej to wyglada .
  2. Ori tez jest wyżej
  3. Ja miałem tak na starym zderzaku
  4. Podnieś do góry bo zakrywając ic
  5. Jak wytestujesz to daj znać jak to się sprawuje
  6. I elegancko . A co z tablica , jak będziesz zakładał ha myślałem nad Czymś takim Zobacz ofertę: Uchwyty rejestracji - Audi RS OEM w plaster miodu https://allegro.pl/oferta/uchwyty-rejestracji-audi-rs-oem-w-plaster-miodu-9073791397?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
  7. Najważniejsze ze prawdziwy . Odkupiłem auto od pierwszego właściciela który serwisował w aso , wiec wszystko się zgadza ?
  8. Kolejne kilometry za nami ??
  9. mój ojciec miał podobnie po wgraniu najnowszego oprogramowania autem nie dało się jeździć . Przy zmianie z 2 na 1 auto potrafiło gasnąć. Wymieniliśmy samą mechatronikę i to pomogło. Kupiłem całą drugą skrzynię i przełożyłem mechatronikę. To było 4-5 lat temu więc ceny były kosmiczne. dlatego postanowiłem kupic skrzynie z małym przebiegiem, wtedy zapłaciłem 3000 zł za remont skrzyni chcieli 12 -16 tyś . twierdzili że sprzęgła również do wymiany. Jednak sie mylili i po wymianie samej mechatroniki auto zaczeło normalnie jeździć, Pacjent 2.0 tdi cahb
  10. Na srebrnej feldze lepiej by to wyglądało
  11. W tylnich boczkach mam na 100% bo przekładałem ze swoich starych boczków . Ja mam tez subwoofer fabrycznie w miejscu na koło zapasowe . Jak będę sciągał jakoś przód boczków to muszę to sprawdzić dokładnie co i jak
  12. chodziło mi o kratki - maskownice. A w które miejsce ciągnąłeś kable od tego głośniczka. Można do tych w boczku ??? ja mam u siebie te małe głośniczki w boczkach drzwi
  13. mega wyszło twoje druciarstwo hehe. A powiedz ori od b&o podejdą bez wymiany ramki drzwi ??
  14. co tam znowu modzisz ??? ;o)
  15. 168 tyś obecnie
  16. W czerwcu będzie dwa lata jak auto dostało ten setup . Jak narazie wszystko jest ok
  17. ja robiłem komplet u Marcela poniżej masz ceny jakie ja płaciłem. Marcel nie ogarniał tylko programu skrzyni s-tronik dlatego program ponownie robiłem u Rogala i zdecydowałem się wrócić do dpf, bo bardzo śmierdziało za autem Witam. Możemy zamontowac pompę od biturbo ( mniej przeróbek i łatwy montaż , praktycznie p&p ) . Mamy na miejscu dostępna pompę od biturbo oraz CP3 taka jak w naszym aucie . Koszt pompy CP4 od biturbo 700PLN + 300 PLN montaż . CP3 z montażem 1400PLN . Modyfikacja turbo ok2500PLN . Gotowy downpipe 900PLN . Strojenie na CP4 - 900PLN a na CP3 - 1200PLN. Pozdrawiam i zapraszam
  18. Jeśli nie idziesz w moc to nie pchaj się w takie rzeczy . Kup regenerowana albo zregeneruj swoją i będziesz miał spokój .
  19. Ja robiłem w DieselSoft . Wszystko u Marcela robiłem razem z częściami . Trzeba zrobić tulejkę na wyjście z pompy bo jest inna średnica . niestety tokarz który robił to w diesel soft zrobił za niski gwint i mi wyrwało przewód podczas jazdy. Teraz jest zrobiona odpowiednia wysokość gwintu i jest ok . Przerabiania jest trochę . Mocowanie trzeba mieć ori od takiej pompy i delikatnie przyciąć . Rurki od wtrysków od strony pasażera zmienione . Za dużo do pisania
  20. Ja mam wsadzona taka pompę paliwa u siebie w ccwa . Przerabiania troszkę jest . Ale paliwa jest b. Dużo obecnie z dpf mam 372 KM . Bez dpf było 415 KM .
  21. Ja mam amorki z opiłkami , wiec nie będę kombinował ze sprężynami . Wymiana tylnich amorów już mnie pociągnęła po kieszeni jakiś czas temu . ??
  22. dobrze to wygląda , jaki rozmiar końcówek i gdzie kupowałeś??
  23. A co to za końcówki masz jaki rozmiar i firma ?? Szukam jakiś 101 do zderzaka sq5 bo fabryczne słabo wyglądają
  24. No i dzisiaj wleciały 21 calowe buty z a8 . Chyba wyglada dobrze ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.