Treść opublikowana przez peter22
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Dzięki
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Panowie , kto z forum jest w stanie rozkodować mi vin , chodzi o wyposażenie . Będę robił na dniach opinie rzeczoznawcy . Czyli będzie trzeba podać wszystko co było fabrycznie w aucie plus wszystko to co wsadziłem .
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Cena jest dobra . Ale podejrzanie tanio . Nie odpisuje na wiadomości . Najlepiej było by podjechać osobiście i zobaczyć co i jak . obserwuje je od 3 miesięcy i z ceny zeszli już z 1500 zł przez ten czas .
-
3.0 TDI V6 245hp CDUC - pakiet startowy, opinia użytkownika
Mniej pali bo manual . Automaty niestety w cyklu miejskim zjadają więcej paliwa .
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Na Allegro masz czarne mat i grafitowe ciemne
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
ładnie wygląda tylko że to już bardzo oklepany wzór , tak jak rotory był taki czas ze wszyscy je chcieli mieć .
-
Błąd P0087 Ciśnienie na szynie paliwowej
Skoro przed robota tego mechanika wszystko było ok . To jeśli ten błąd i taka sytuacja będzie ci się powtarzała jedz do niego i niech szuka czym to jest spowodowane. Może nie odpowietrzyl dobrze układu i wyskoczył chwilowy błąd . Jezdzij i obserwuj .
-
A7 RS7 3.0TFSI biała śmierć
fajne auto , szkoda tylko ze nie poszedłeś w zmiane lamp i to nawet na polifta . Ale jest ok
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Cena??
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Gdzie można takie nabyć??
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Znaczek zdejmujesz i tyle hehe??
-
*Sprzedam* Audi A6 C7 3.0TDI V6 Quattro Stronic gwint radar kamera webasto panorama koła 20
Szkoda ze nie ścięta . Ale ważne ze Tobie taka odpowiada . ?
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Dzieki dzisiaj udało się podmienić głośniki w wydechu i gra to naprawdę fajnie . Do wyboru jest 6 dźwięków . Moduł z kufatek , wybór jest możliwy za pomocą przycisku w bagażniku lub manetka od tempomatu. nie wiem czy jest sens nagrywać bo i tak nagranie z telefonu nie odzwierciedli tego .
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
No dokładnie jak miał bym zmieniać to tylko na alcantare .
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Kilometry przepisane ze starego . Ale przez pomyłkę 5000 tys więcej niż było . Ale niestety zauważyłem to dopiero podczas powrotu . Ale przy okazji mam podjechać na korektę tak jak powinno być , żeby nikt mi nie powiedział ze auto było kombinowane . mam również podłączone aktywne wydechy . Niestety zostałem oszukany i głośniki są popalone lub coś jest z nimi nie tak bo nie grają . Najszczęście tam gdzie robiłem auto była możliwość kupienia wydechów z a6 a7 . Teraz tylko muszę przełożyć głośniki do swoich .
-
3.0 TDI CDUC - posłuchajcie dźwięku silnika
No to trzeba delikatnie z tym gazem na postoju i ręcznym . Jak zrobisz od razu gaz na max to nie będzie brzęczały . Musisz popróbować może się uda
-
Audi q5 kolejna sztuka do modzenia
Kolejny element układanki z sq5 wleciał do auta . Czyli mamy już cały pakiet zewnętrzny z sq5 . W środku brakuje już tylko czarnej podsufitki .
-
3.0 TDI CDUC - posłuchajcie dźwięku silnika
To dzwonienie masz wtedy kiedy silnik ma największe wibracje . Ja szukałem sprawcy terkotania pod maska 6 miesięcy w tym samym przedziale obrotów. Przez przypadek znalazłem sposób na postoju jak ten dźwięk ze tak powiem „uruchomić „. U mnie okazało się ze mocowania pompy wysokiego ciśnienia się pourywały i uderzała o kolektor. Tylko ze ja mam wsadzona inna pompę i przerobione delikatnie mocowania. Co do sposobu w jaki udało mi się to namierzyć to zaciągnięty ręczny i próbowałem po prostu ruszać . Jak obroty podnosiły się do 2000-2300 to zaczynało terkotac pod maska . Także jedna osoba do auta a druga niech zagłada pod maskę i nasłuc**je skad dochodzi ten dźwięk .
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
to jest ten zestaw z sq7 ??
-
Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
P&p nie pasuje . Coś tam trzeba pozmieniać .
-
Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Z telefonu dźwięk jest zniekształcony . W regału naprawdę fajnie to było słychać . A żeby darmo ryja to trzeba bylo przeciągać na biegach . Tylko tyle ze w środku męczyło przy wyższych prędkościach . Na codzień po mieście było ok .
-
Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Wydaje mi się ze może być ciężko . Byłem w szoku jak dpf zatrzymuje dźwięk - głośność . Ale to już niech się wypowiedzą fachowcy od wydechów .
-
Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Ja miałem u siebie dp 3 cale i dalej ori rury z wydechu i ostatnie puszki wywalone a w ich miejsce wsadzone ori z głośnikami , czyli przelot po całości i na trasie już było głośno przy prędkościach powyżej 120-130. Męczyło to tym bardziej ze na tyle dzieciaki.
-
Podniesienie mocy w silniku 3:0 TDI V6
Ja jadę właśnie 12 na podłączenie aktywnych wydechów . Obecnie w aucie mam już założone Puszki od sq5 . Ale ja to robię dlatego, ze nie chce wywalać dpf. Bez dpf i na przelocie moje q5 brzmiało obłędnie . Jak już wywaliłeś dpf i nie chcesz do niego wracać to taniej wyjdzie wsadzenie jakichś Fajnych sportowych końcowych puszek nawet możesz pokusić się ze sterowaniem na pilota. Podłączenie aktywnych wydechów to cena za jaka uda ci się kupić puszki z głośnikami oraz dodatkowo od 3000 do 5000 za elektronikę i dodatkowe moduły jeśli chcesz mieć możliwość zmieniania np dźwięku za pomocą aplikacji w telefonie. tak chodziła moja q5 na przelocie bez dpf. Obecnie w aucie nadal jest przelot tylko dpf powrócił na swoje miejsce i w aucie i poza nim jest cisza . F67F0D14-86AA-4A5B-9344-166064BFA77E.MP4