Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Staram się hehe. Trafiłem fajnego sprzedawcę zderzaka znalazł mi tez dokładkę - osłonę która trzeba zmienić Od spodu przy zmianie na lifta . Ślizgi do lamp nowe ori już tez zamówione. Patrzyłem jeszcze dzisiaj na używane maski ceny kosmos i nie ma sztuki która jest cała ok . Wiec w przyszłym tygodniu zamawiam ori nowa z aso. Jak dojdą adaptery lamp to zakładam lampy resztę dopiero po malowaniu .
  2. Zderzak sq5 zamówiony kompletny prócz halogenów . Ślizgi do lamp zamówione . Maska będzie nowa z aso po rabatach ok 3000zl . Po tyle chodzą na Allegro wiec po co używkę brać jak można nowa .
  3. Lampy Już mam przód i tył . Teraz tylko adaptery i ślizgi na przód i zakładam .
  4. peter22 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    panowie mam pytanie , nie będę zakładał kolejnego tematu . mam q5 przedliftem z bixenonem a kupiłem już lampy z polifta neon bixenon. macie jakieś namiary na adaptery w dobrej kasie .
  5. No tu masz dwa polifty jedno sq5 a druga zwykła q5 wiec różnicy nie ma w masce i grillu . A co robisz w tych autach ?? Masz dostęp do części ??
  6. Błotniki są te same , zauważ ze w polifcie grill ma skosy a w przedlifcie jest zaokraglony. Można zmienić same lampy z polifta do przedlifta bez problemu . Problem mamy wtedy jeśli chcesz wsadzić zderzak np od sq5 do przedlifta . Maska nie będzie odpowiednio przylegała ponieważ tu masz zaokrąglone a tam skosy .
  7. Każdy tunel jest przystosowany po guzik start stop . Od spodu mąż zaznaczone miejsce do wycięcia otworu . Jak ktoś lubi się bawić w takie manualne rzeczy to ogarnie to bez wymiany tunela.
  8. Ja w swojej starej a6 za cały środek pisano, czyli 5. x dekory , tunel środkowy , blendę przy zegarach oraz te matowe elementy w lusterkach zewnętrznych zapłaciłem 500 zł . Warunkiem było ze osobiście musiałem zdemontować wszystkie chromy i później sam sobie je zamontować .
  9. Z tego co zauważyłem w polofcie to zderzak s-line z grillem s-line jeśli ma czujniki na przodzie to ma te czujniki zamontowane w innym miejscu niż sq5 . S-line ma w grillu a sq5 w zderzaku. Jeśli chcesz zmieniać zderzaki na s-line /sq5 do do wymiany w całości przód i tył . Gdybys miał s-line na tyle to do zmiany tylko dokładał zderzaka na sq5 .
  10. O to znaczy pakiet sq5 plus
  11. Masz podłączone wydechy??? Gałkę od automatu wsadziłeś do manuala ???
  12. Spalanie przy normalnej jeździe spadnie ok litra na 100. Bardziej będzie to odczuwalne i widoczne w manualu . Co do samego silnika to 60 KM więcej nie jest dla niego problemem. Przy każdej modyfikacji najważniejsze jest dać więcej zimnego powietrza a co za tym idzie większy IC . Ja mam u siebie 372 KM z silnika o oznaczeniu ccwa , dpf pozostał na miejscu . Najważniejsza zasada w tych silnikach to zmieniać olej wraz z filtrami co 10 tys Km i to nawet jeśli noe robisz żadnych modyfikacji. Jak będziesz trzymał się tej zasady to auto posłuży ci długo bezawaryjnie
  13. Zobaczymy co powie firma ubezpieczeniowa . Jutro pisze odwołanie. To ze zaniżyli koszty robocizny ok zawsze to robią ale jak podają mi nr części i cenę z serwisu zaniżona to to nie jest do przyjęcie. Np za zderzak napisali 1700 zł aso 2700zł , radar napisali 5900 w aso jest 9080 zł . Czyli na szybko licząc 4000 zł noe liczę jeszcze innych drobnych plastyków. Do odwołania dołączę kwit z serwisu z podanymi nr części oraz cenami prawdziwymi w ASO. Jak to nie pomoże to do sądu i wtedy już po całości nawet za zaniżona robociznę i koszty materiałów .
  14. Czyli co jak robić to lifta ?? ale oczywiście z grillem Ala rs ??
  15. Witam Potrzebuje małej pomocy w wyborze i doradzeniu dalszej drogi . Miałem małą przygodę parkingową , kobietka cofając uszkodziła mi zderzak , grill i radar aktywnego tempomatu. Zderzak do wymiany , grill też radar również. W związku z powyższym zastanawiam się czy nie zmienić zderzaka na inny . zmiana na lifta bardzo kosztowna bo do zmiany maska lampy zderzak grill . A jak zmieniać to na sq5 bo tył już mam z sq5 Wpadł pomysł na takie coś audi rsq5.2.jxr tu też do wymiany maska lampy mogą pozostać stare .
  16. Mam jedna na oku ale przy zmianie z jasnej na ciemna trzeba rozbebeszać solardach żeby podmienić rolete na czarna.
  17. Pakiet czerwień w aucie już prawie w całości ogarnięty . Kanapa tylnia w aucie już siedzi , podłokietnik i mieszek również, sterowanie grzaniem kanapy tez . Pozostała jedynie kierownica do zmiany , Bądź farbowanie Białej nici lub zmiana samej nici jak się tak da. W dalszych planach kupienie i położenie instalacji pod grzanie kanapy - sama wiązka kosztuje 300 zł . sorki za zdjęcia ale robiłem jak już się zrobiło ciemno . Skora na podłokietniku i kanapie do czyszczenia bo trochę się swieci , ale ogarnie się na dniu wolnym i będzie pasowało do przodu.
  18. to daj znać jakie koszta i jak wyszło . żeby to zmienić to trzeba zdejmować całą skórę z oparcia
  19. Udało się trafić tylnią kanapę w kolorze przednich foteli od s4 . Teraz środek wyglada tak jak powinien . Narazie zdjęcie samej kanapy poza autem. Okazało się, ze kanapa jest podgrzewana jutro negocjuje sterowanie ogrzewania , podłokietnik z czerwonymi pszeszyciami i gałkę z sq5 z czerwonymi pszeszycia bo obecna ma białe .
  20. Wszystko można dołożyć ???
  21. Miałem polifta w s-line i w środku były nadruki na fotelach i na kierownicy . Może ktoś wziął pakiet sport line i wtedy nie ma nadruków . W poliftach bardzo było to pomieszane w środku np s-line a na zewnątrz normalne zderzaki . Nie ma co gdybać ważne ze wyglada bardzo fajnie
  22. felga minimum 20 cali do tego auta i coś dziwny ten s-line , na fotelach brak nadruku . Coś zmieniane było chyba w tym aucie ale i tak ładnie wygląda
  23. A do q5 8r0 podejdzie taki zestaw na przód ?? Obecnie mam wsadzone z sq5
  24. Ile teraz trzeba dać za taka sztukę ??
  25. peter22 odpowiedział(a) na dgr temat w 3.0TDI
    To elegancko ze wszystko działa jak trzeba .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.