Treść opublikowana przez peter22
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
miałem też jedną e61 3.0 diesel w xd 2006 rok i stwierdziłem nigdy więcej BMW koszta utrzymania przynajmniej wtedy były większe niż audi a6 c6 , do tego padające maglownice , rdzewiejąca tylna klapa przy szybie , padające nivo, hamulce, tzn tarcze tylko oryginały bo inne krzywią się na potęge. ale wiadomo każdy ma swoje gusta . środek mimo, że miałem b. bogato wypasiony też zalatywał starymi BMW mowa np. o zegarach . To jest tylko moja opinia życzę bezawaryjności i zadowolenia z autka . Pozdrawiam
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
b.ładnie czekamy na wynik po programie
-
Siemianowy Golfik Gti
dlatego ja zmieniłem na starszy rocznik z jedynym słusznym silnikiem 4,2,v8 MPI .
-
A6 C6 3.0 TDI 2010 przesiadka z ciasnej B7
w porównaniu do wcześniejszego modelu audi a6 c5 to w c6 jest mniej miejsca na tyle. Ale nie ma tragedii
-
Audi S5 8T 4.2 V8
ile kosztuje taki kompresor i czy można go wsadzić do 4.2 mpi ??
-
Audi S5 8T 4.2 V8
ciekawe ile koni ci zostało ?? Kiedy było ostatnie czyszczenie
-
AUDI A4 B8 AVANT 3.0 TDI CCWA MOC 240 KM 500 NM QUATTRO
bardzo ładne i dopasione audi
-
Audi A8L D4 2012 4.2 TDI quattro 351 PS
ładna bryka , czekamy na więcej fotek
-
Taki tam A5 8T Sportback
ładna sztuka
-
Stano- Suzuki Hayabusa
ładnie , to jednak zostaje ??
-
NOWY REKORD POLSKI ! 3.0 TDI CCWA 407 PS i 720Nm
czytaj dokładnie , jest napisane że to manual
-
A5 8T 3.0 TDI Quattro S-line 315KM
kupiłeś ładnie doposażony samochód, gratuluje i bezawaryjności
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
ty masz już inny silnik na CR . W a4 sprzęgła się ślizgają z tym silnikiem . wystarczy obić tarcze kevlarem za 150 zł i wysłać razem z tarczą docisk , żeby go zebrali od wewnątrz czyli że będzie mocniej dociskał i powinno spokojnie wytrzymać 200 KM . Jak zamierzasz jeździć długo tym autem to polecam tarcze kevlar a docisk zmienić na sachs performance . ja za sam docisk płaciłem 1200 zł - sachs performance
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
część węzy do wymiany , przerabiany miałem przewód od klimy . U mnie w wątku masz pokazane wszystko na zdjęciach . Belka też jest to podcięcia lub wywalenia od a4 węże nie podejdą bo średnica IC od 3.0 biturbo jest większa niż w 3.0 tdi a może mi się pomyliło z 2.0 ??? Już nie pamiętam musisz sprawdzić średnicę . Wsadzałem teraz taki sam IC do ojca Q5 i też węże do wymiany częściowo i plastykowa rura IC tam gdzie jest wkręcony czujnik musiała wylecieć bo nowy IC miał inne wyjścia dłuższe i kąty się nie zgadzały. Temat jest do ogarnięcia na A6 forum masz pokazane w warsztacie zrób to sam jak gostek zmieniał na centrealny
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ale Grześ tajemniczy się zrobił , milczy
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
nagra byś jakiś filmik jak się teraz odpycha to twoje cudeńko
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
super wygląda.
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
od2005 rok wychodził pierwszy lift czyli duży grill
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
to muszę mieć 50 linków żeby ją obejrzeć . Brakuje mi jeszcze 30
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
chyba 20 cali , 21 to już sporo kasy na felgi i opony . Ale to na następny sezon jak się uda
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
Taka sytuacja dzisiaj . Auto wydawało sie czyste. Jednak Glinka prawdę ci powie I na koniec pare fotek po woskowaniu. Na korektę nie miałem czasu i tak niezle wyszlo
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
na następny sezon, jeśli uda się odłożyć kasę to będę chciał większą felgę wsadzić . a ta zostanie na zimę . tropico, a gdzie opis twojego auta ???? Dawaj jakieś foteczki
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
nie ufam marianowi za bardzo, a ceny ma jak w ASO Tak najniżej stoi moja a8 felgi 19 cali
-
Audi A8 D3 4.2 MPI z fajnym wypasem
auto zgazowane, nie ma różnicy czy benzyna czy gaz. za 2000 km sprawdzenie czy wszystko ok ewentualnie regulacja. Co do zawieszenia, to nie mam sportowego zawieszenia, więc auto stoi wysoko jak dla mnie w porównaniu do mojego a6. Na forum A8 sprzedają takie dystanse do oryginalnych czujników za 400zł pasuje wszystko p&p . Słyszałem o vagu ale przydał by się jakiś opis. jak ogarne furę to będą fotki . Auto potrzebuje glinkowania i korekty . Może w tym tygodniu uda się podziałać z lakierem. Powiedzieli mi jeszcze , żeby sprawdzić rozrząd czy jest dobrze ustawiony korekty na wolnych obrotów są ok ale pod obciążeniem są za wysokie. Więc potrzebuje ogarniętego mechanika do silnika 4.2 .
-
2.7bit Ebon Schwarz
pwodzenia