Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. miałem też jedną e61 3.0 diesel w xd 2006 rok i stwierdziłem nigdy więcej BMW koszta utrzymania przynajmniej wtedy były większe niż audi a6 c6 , do tego padające maglownice , rdzewiejąca tylna klapa przy szybie , padające nivo, hamulce, tzn tarcze tylko oryginały bo inne krzywią się na potęge. ale wiadomo każdy ma swoje gusta . środek mimo, że miałem b. bogato wypasiony też zalatywał starymi BMW mowa np. o zegarach . To jest tylko moja opinia życzę bezawaryjności i zadowolenia z autka . Pozdrawiam
  2. b.ładnie czekamy na wynik po programie
  3. dlatego ja zmieniłem na starszy rocznik z jedynym słusznym silnikiem 4,2,v8 MPI .
  4. w porównaniu do wcześniejszego modelu audi a6 c5 to w c6 jest mniej miejsca na tyle. Ale nie ma tragedii
  5. ile kosztuje taki kompresor i czy można go wsadzić do 4.2 mpi ??
  6. ciekawe ile koni ci zostało ?? Kiedy było ostatnie czyszczenie
  7. bardzo ładne i dopasione audi
  8. ładna bryka , czekamy na więcej fotek
  9. ładna sztuka
  10. peter22 odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    ładnie , to jednak zostaje ??
  11. czytaj dokładnie , jest napisane że to manual
  12. kupiłeś ładnie doposażony samochód, gratuluje i bezawaryjności
  13. ty masz już inny silnik na CR . W a4 sprzęgła się ślizgają z tym silnikiem . wystarczy obić tarcze kevlarem za 150 zł i wysłać razem z tarczą docisk , żeby go zebrali od wewnątrz czyli że będzie mocniej dociskał i powinno spokojnie wytrzymać 200 KM . Jak zamierzasz jeździć długo tym autem to polecam tarcze kevlar a docisk zmienić na sachs performance . ja za sam docisk płaciłem 1200 zł - sachs performance
  14. część węzy do wymiany , przerabiany miałem przewód od klimy . U mnie w wątku masz pokazane wszystko na zdjęciach . Belka też jest to podcięcia lub wywalenia od a4 węże nie podejdą bo średnica IC od 3.0 biturbo jest większa niż w 3.0 tdi a może mi się pomyliło z 2.0 ??? Już nie pamiętam musisz sprawdzić średnicę . Wsadzałem teraz taki sam IC do ojca Q5 i też węże do wymiany częściowo i plastykowa rura IC tam gdzie jest wkręcony czujnik musiała wylecieć bo nowy IC miał inne wyjścia dłuższe i kąty się nie zgadzały. Temat jest do ogarnięcia na A6 forum masz pokazane w warsztacie zrób to sam jak gostek zmieniał na centrealny
  15. ale Grześ tajemniczy się zrobił , milczy
  16. nagra byś jakiś filmik jak się teraz odpycha to twoje cudeńko
  17. od2005 rok wychodził pierwszy lift czyli duży grill
  18. to muszę mieć 50 linków żeby ją obejrzeć . Brakuje mi jeszcze 30
  19. chyba 20 cali , 21 to już sporo kasy na felgi i opony . Ale to na następny sezon jak się uda
  20. Taka sytuacja dzisiaj . Auto wydawało sie czyste. Jednak Glinka prawdę ci powie I na koniec pare fotek po woskowaniu. Na korektę nie miałem czasu i tak niezle wyszlo
  21. na następny sezon, jeśli uda się odłożyć kasę to będę chciał większą felgę wsadzić . a ta zostanie na zimę . tropico, a gdzie opis twojego auta ???? Dawaj jakieś foteczki
  22. nie ufam marianowi za bardzo, a ceny ma jak w ASO Tak najniżej stoi moja a8 felgi 19 cali
  23. auto zgazowane, nie ma różnicy czy benzyna czy gaz. za 2000 km sprawdzenie czy wszystko ok ewentualnie regulacja. Co do zawieszenia, to nie mam sportowego zawieszenia, więc auto stoi wysoko jak dla mnie w porównaniu do mojego a6. Na forum A8 sprzedają takie dystanse do oryginalnych czujników za 400zł pasuje wszystko p&p . Słyszałem o vagu ale przydał by się jakiś opis. jak ogarne furę to będą fotki . Auto potrzebuje glinkowania i korekty . Może w tym tygodniu uda się podziałać z lakierem. Powiedzieli mi jeszcze , żeby sprawdzić rozrząd czy jest dobrze ustawiony korekty na wolnych obrotów są ok ale pod obciążeniem są za wysokie. Więc potrzebuje ogarniętego mechanika do silnika 4.2 .
  24. pwodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.