Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. papier scierny polerka , robiłem to kiedyś w mojej e61
  2. spoko jak tylko odiore to będą fotki . Generalni auto będzie do odebrania jutro ale pracuje od 14 do 22 i dlatego odbiór będzie w sobotę
  3. jak byś wsiadł to byś si od razu zakochał . Też ją można fajnie zrobić. Dzisiaj zaprowadziłem audice do zagazowania. W sobotę odbiór
  4. c6 na zawieszeniu s-line lub gwincie bardzo fajnie wygląda . Miałem te felgi na lato , później na zime . Bardzo twarde fele Polecam
  5. dzięki wszystkim za miłe słowa , będę robił tyle na ile kasa pozwoli.
  6. dokładnie dlatego odpuściłem 4.2 tdi . rozrząd i wtryski kosmiczne ceny. poza tym silnik super jeździłem d4 z takim silnikiem , nie słychać że to diesel i spalanie bardzo faje
  7. Przepasc , nie ma co porównywać . Chodzisz moje 2.0 w a6 tez dawało sobie niezle radę. Jednak dźwięk v 8 to jest to .
  8. w12 też się sypie , podobno bardzo delikatny silnik . Tak piszą na forum a8
  9. miałem to szczęście , że poprzedni właściciel mimo że jest z rocznika 52 to kochał to auto i troszkę pomodził , tj lampy tył grill. zastanawiam się tylko czy nie pomalować ramki wokół tablicy przedniej w czarny połysk bo ten szary chyba nie pasuje do całości i jeszcze czujniki są czarne . Co o tym myślicie ??
  10. Na razie zostaje bo trzeba zgazować potwora. Docelowo będzie black piano bo carbon chyba nie pasuje do tego wnętrza
  11. Witam Po sprzedaniu A6 c6 udało się znaleźć fajną A8 D3 4.2 MPI z 2005 roku ; WYPOSAŻENIE: - Keyless go - odpalanie bez kluczyka - Distronic - radar odległościowy - Przyciski do otwierania bram garażowych - Klimatronic 4-strefowy - Webasto - Zawieszenie pneumatyczne - Nawigacja - Bi-Xenon skrętny - Tempomat - Skórzane sportowe fotele - Nagłośnienie Bose - Fotele reg. elektr. z pamięcią kierowca i pasażer - Elektr. regulacja przedniego fotela z tylnej kanapy - Fotele podgrzewane - Elektr. tylne rolety - Elektr. hamulec postojowy - Solardach - Telefon - Elektryczne szyby - Skórzana wielofunkcyjna sportowa kierownica - Łopatki F1 - Podsufitka wyłożona Alcantarą - Alufelgi 19 cali - Tylna roleta elektr. - el. tylna klapa - Kierownica reg. elektrycznie - Czujniki parkowania - AIRBAG - ABS - Kontrola trakcji - Elektr. szyby - Elektr. lusterka- podgrzewane i składane - Ściemniane automatycznie lusterka - Halogeny - Komputer pokładowy - Czujnik świateł - Czujnik deszczu - Regulacja kierownicy - Alarm - Pokrowiec na narty - i wiele innych rzeczy Pare zdjęć jeszcze z ogłoszenia
  12. powiem ci że nie ma porównania A8 to a8 ja od 2 dni ciesze się jak dziecko udało się kupić ładne a8 . Dzwięk v8 bardzo fajny . Teraz tylko gazowanie i banan nie będzie schodził z twarzy. na 18 jestem umówiony u gazownika .
  13. Ładnie kolejnym etapem bedzie gtb2260 vk lub vklr jak nuz bedzie malo
  14. Dzieki za info ja chce kupić taka. 2005/2006 rok
  15. a powiedz mi jeszcze jakie koszta za rozrząd , i ile cie wyniosła wymiana oleju z filtrami . W porównaniu do a4 to chyba koszty sa ogromne . Pytam tak bo zastanawiam sie nad d3 4.2 mpi i potrzebuje opini od osoby która nie bedzie mnie czarowała , ze nic sie nie dzieje z autem i ceny sa śmieszne za części. Pozdrawiam Piotrek
  16. Jak tam fura się sprawuje . Teraz już możesz coś na ten temat powiedzieć bo od zakupu już trochę czasu minęło
  17. Pasuje wszystko , szukaj od rs6 foteli na pewno bedziesz zadowolony .
  18. Nie ma druciarstwa . Ładnie wszystko dopracowane
  19. Na początek kiera i fotele do wymiany i bedzie oko
  20. Jak to co ktoś ma mocniejsze wtryski - lepiej dają paliwo, turbo lepiej reaguje itd . Dlatego każde auto jest inne . Wiem ze każdy tuner w pierwszej kolejności wgrywa swojego gotowca a pozniej dopiero obrabia go po sprawdzeniu jak auto zareagowało na moda .
  21. żadne boxy tylko indywidualny program do twojego auta z hamownią oczywiście. Zobaczysz że będziesz zadowolony. I nie mów że wystarczy ci 190 KM Bo może masz w super stanie jednostkę i po lekkim modzie wyjdzie 200KM .
  22. Nie pierdziel tylko jedz i zrób męski program . ja mam dołożone 100 KM wiecej i nic sie nie dzieje z silnikiem . Właśnie podkładałem ojca q5 oznaczenie CAHB. To samo co CAHA tylko na Belgię ograniczone konie na 160 . Wsadziłem IC od 3.0 tdi biturbo i jadę do rogala na program . Skoro mój wiekowy ojciec nie boi sie mocnego programu , to ty tez nie powinieneś.
  23. zabiera 18 zime i 20 lato . Co do marki to nadal myślę nad audi ...???????????????
  24. w a4 klapka do prawego IC była zdejmowana , wiec nie trzeba było kupować nowej a w 6 jest chyba podobnie . już nie pamięta dawno temu bawiłem się z IC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.