Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

secio84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez secio84

  1. Ja będę ale nie prędzej niż o 19 naciepane z GT-I9195
  2. Nic sie nie działo...także wyszedłeś na plusie z paliwem jak nie ma większego odzewu, to nie ma po co tam jechać...no chyba ze na kolacje Ja to tam nie mam daleko a przynajmniej eska odpaliłem po 4 dniach, bo wcześniej nie było kiedy :) Przyjedz na Gliwice naciepane z GT-I9195
  3. Może grill naciepane z GT-I9195
  4. Bry :-) naciepane z GT-I9195 Kebab od samego rana chodzi po głowie naciepane z GT-I9195
  5. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Tu masz zdjęcie gęsto osadzonych ledów naciepane z GT-I9195
  6. To może wpadnijcie do mnie hehe :-) zrobimy u mnie grila naciepane z GT-I9195
  7. Rysiek chciał na spota jechać hehe ale czego się nie robi dla kolegi. Chyba ze najpierw spot a potem rezanko naciepane z GT-I9195
  8. Jakiś tam parktronic.naciepane z GT-I9195 Fajnie, tez by mi się cos takiego przydało [emoji2] BędęWezmę grilla Pajda lepsza kamerka :-)naciepane z GT-I9195
  9. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Ja od razu kupiłem ledy które są wosko osadzone i jest idealnie nie ma znaczenia jaki dekor czy drzwi. Ktoś kto to wymyśli wie jak to zrobić dobrze bez zbędnych kosztów. A ledy takie kupisz w markecie np Castorama. naciepane z GT-I9195
  10. Jakiś tam parktronic.naciepane z GT-I9195
  11. Ja tez odpadam bo taki jeden przyjeżdża na małego moda :-) naciepane z GT-I9195
  12. secio84 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Zmień ledy bo nawet na zdjęciu punkty widać naciepane z GT-I9195
  13. Ja u siebie wymieniłem sam mikrostyk z tym ze miałem stary zamek w którym mikrostyk był oki wiec zrobiłem jeden dobry zamek naciepane z GT-I9195
  14. Dziś tez jest dzień :-)naciepane z GT-I9195
  15. [emoji106]1: musze obadać to na żywo No to może we wtorek znów wpadnę [emoji12] Pewnie i tak Wam się nie spodoba bo to nie oryginał a tylko mój pomysł Daj info jak to zrobiłeś wygląda to jak satyna orinaciepane z GT-I9195
  16. Dzięki za spota. Kebab mega szkoda ze 2 na wynos nie wziąłem naciepane z GT-I9195
  17. Ja tez juz w trasie będę za jakiś czas naciepane z GT-I9195
  18. Ja może kolo 19 naciepane z GT-I9195
  19. Widzę ze koła juz są dawaj foto w całości naciepane z GT-I9195
  20. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam ori zarniki i ori przetwornice z 2007 roku dalej wszystko działa. Światła dzienne tez mam. naciepane z GT-I9195
  21. Djim kiedy u mnie zakładamy air bo wbrew pozora dobre to zabezpieczenie z tego co widzę. Ale współczuję mimo to :-(naciepane z GT-I9195
  22. Trzeba było pisać albo dzwonić dziś byś miał naciepane z GT-I9195
  23. Polko co z tego ze ma tyle kucy. Pewnie p początkowej fazie i tak ciężko by miał z 1.9 nie to ze automat to Q i na dodatek 2.6 tony. A pozatym stać gaz to przekleństwo naciepane z GT-I9195 Do mnie to nie przemawia kupować takie auto i pakować gaz naciepane z GT-I9195
  24. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak pół roku nic nie zrobi 2 lata jak tego jest pół litra oki. tylko zastanówcie się czemu przy około 200 tys każdy z was pewnie wymieniał skłanki i walki ??? A co się dzieje po roku z olejem poczytajcie wyżej według expertyz nadaje się do frytek.naciepane z GT-I9195 Ale jeśli faktycznie komuś braknie i musi dolać to lepiej dolać starego niż jeździć bez. Ja nie mam tego problemu bo auto nie bierze oleju przejechane 400 tys na mobilu bez kombinowania itp. naciepane z GT-I9195 Wiesz czemu przy 200tys wymienia się szklanki i wałki? Są w zasadzie 2 powody1. Przeważnie 200tys na blacie to 350tys w rzeczywistości (ale to nie reguła) 2. W 1.9tdi pompowtryski napędza wałek i wszystko co z nim związane ma ciężej niż np przy wtrysku cr. Stąd częste remonty góry w 1.9tdi PD. Zobacz kto w AFN robił coś w głowicy przy 200tyś km? Ja tez nic nie robiłem jeszcze naciepane z GT-I9195
  25. secio84 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak pół roku nic nie zrobi 2 lata jak tego jest pół litra oki. tylko zastanówcie się czemu przy około 200 tys każdy z was pewnie wymieniał skłanki i walki ??? A co się dzieje po roku z olejem poczytajcie wyżej według expertyz nadaje się do frytek. naciepane z GT-I9195 Ale jeśli faktycznie komuś braknie i musi dolać to lepiej dolać starego niż jeździć bez. Ja nie mam tego problemu bo auto nie bierze oleju przejechane 400 tys na mobilu bez kombinowania itp. naciepane z GT-I9195

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.