Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. prawda:guma: patrzcie co sie we Wleniu wyprawia:naughty: http://s30.postimg.org/yddsn0eq9/DSC_0632.jpg na klamoty idzie? ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- rezaj rezaj... w marcu praktyki to nie bedziesz mial czasu na pierdoly kolegi auto, dokładam mu troche wyposażenia:decayed: jakie pierdoły:punish:
  2. prawda:guma: patrzcie co sie we Wleniu wyprawia:naughty:
  3. auto się doposaża:grin: będzie wypas:naughty:
  4. ja u siebie mam glosniki pb 16cm z przodu a do kolegi auta wlasnie wkladam bose także zdam relacje jeżeli będzie trzeba:decayed:
  5. Coś się dzieje w końcu
  6. Jestem świeżo po montażu pb-6c u siebie:whistling: Głośnik wpakowałem dosyć głęboko, musiałem delikatnie podszlifować prowadnice szyby. Profilaktycznie wybebeszyłem wszystko co mogłoby przeszkadzać z boczka i według mnie można by tam upchać głośnik o głębokości montażowej koło 67mm:naughty: chociaż sam bym się tego nie podjął Nie jest to aż takie trudne ale na pewno czasochłonne. Pierwszy dystans zrobiłem z pienionego PCV a te zewnętrzne krążki odsadzające głośnik z czegoś podobnego do sklejki. tak to wygląda
  7. ja mam drugie podszybie na części i za cholere nie widze jak można te śrubki przełożyć
  8. amorki też eibach czy 1be? Pakuj to do auta na szybkości i pokazuj
  9. Drzwi skończone. Jak narazie bez wzmacniacza, bo kasa poszła na mandacik:decayed: przyszły do mnie drugie lampy, będą na części bo mają niewypiaskowane ładne klosze:naughty: i będzie bix v2
  10. Nie, z suszary
  11. miał być wzmacniacz a wpadł mandacik 200zł i trzeba odłożyć plany:doh:
  12. Pewnie miałeś wytłumione drzwi pod jakieś głośniki
  13. właśnie pomyślałem o tym samym, żeby było jeszcze jasniej jak hamujesz:naughty: ale jeszcze to przemyśle jutro sie zabieram za przekładke pinów. ciekaw jestem co tam poprzedni właściciel zamotał montując hak, bo widziałem że przy lampach jakaś ro***erducha jest
  14. Miałem ten sam problem jesienią. Kolega mi poradził żebym ustawił nadmuch na maksa we wszystkie kratki, z wyłączoną klimatyzacją i tak pojeździł jeden dzień. Od wtedy problem zniknął całkowicie więc na tym sprawa sie zakończyła. Przypuszczam że to ma jakiś związek z klimą i tym że coś się osadza w nawiewach:whistling:
  15. Wiem, tez mam takie
  16. Masz zarypiste miejsce do rezania:kox: jakbym miał tyle miejsca w garażu to chyba bym z niego nie wychodził Auto super, od dawna śledze postępy. Widze że nie próżnujesz:whistling: Skąd masz takie fajne spinki podszybia? ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- wydaje mi sie, że powinieneś zamienić ramiona lub pióra miejscami bo coś z nimi nie tak
  17. opitolić taśmą dwustronną całą rablice i nie ma mocy żeby to odkleić swoje to chyba bym musiał jakąś żyłką odcinać, albo żyletką a jak ktoś lubi ramki, to ramka do blachy normalnie wkrętami a potem tablica do ramki taśmą dwustronną jak ktoś będzie chciał zwinąć to naszarpie się a potem odejdzie
  18. jakbym miał jakieś fele ciekawe to też bym sie zastanawiał chyba:decayed: chociaż dzisiaj w jeżowie jeden sie zdziwił że ślisko i wbił swoje clio czerwone w czerwony autobus:polew:
  19. raczej 4 kanały bym chciał 4x50w faktycznie dosyć ubogo, ale już go miałem przez miesiąc i byłem zadowolony:naughty: co ciekawe możliwe że wróci do mnie ten sam wzmacniacz i sub:decayed: druga opcja to któryś z blaupunktów w okolicach 4x70W
  20. dekory fajna sprawa, polecam:naughty: a teraz biore się za jakieś nagłośnienie, bo to co fabryka dała to plan jest taki: - głośniki pb s-6c na dystansach z pienionego PCV w drzwiach wygłuszonych matami dekarskimi -wzmacniacz jbl gto504- 4x50W rms -subwoofer jbl gto1204br 300W rms pierwsze klocki już są
  21. na tym kicie KW to usiadł piekielnie mogłeś pakować poliftowe lampy do przodu jak juz byl dzwon:whistling:
  22. ale tu cisza:whistling: zapraszam do Jeleniej
  23. a tak w ogóle to zdejm te kołpaki:decayed: kiera pewnie esowa poliftowa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.