Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. Marcin, będą niedługo, poprawione i zaktualizowane ???
  2. Dzięki,wielkie:) już wiem czego szukać:) Teraz tylko polowanie zostaje
  3. Dobrze znalazłem? Od góry niby 22mm
  4. Obserwuje z zaciekawieniem bo po nowym roku też wpadnie ryj s4 u mnie
  5. Zderzak bd pasował
  6. Kurcze, to pozostaje mi jedynie prosić by z suwmiarka sprzedający biegał i mierzył:)
  7. dydek1 odpowiedział(a) na hidden22 temat w Audi A4 B6/B7
    Od b7 Anglika do b6 bd pasował krzyżak?
  8. Koło do suba z q5 - tylko 18 bo na 17 podnosi podłoge
  9. Mam u siebie 2 suby w sedanie. Ori bose z b7 w półkę i q5 podpięte pod wzmak bose z rs6 - głowę rozrywa ...Warto to zmontować w sedanie
  10. Z którego roku było to b7 pamiętasz? Bo pewnie z początku produkcji nie ma co szukać a takie się wlasnie częściej trafiają na czesci
  11. Pierwsze słyszę ??? trzeba zgłębić temat
  12. Też zauważyłem że używki z rs4 to że świecą szukać.... Pozostaje aso jedynie
  13. Miałem 1ba -> zmieniłem na 1Be.... Ale ciągle mi czegoś,, brakowalo" ??? Zadowolony jesteś z tylnego stabilizatora z s4? Czy lepiej od razu polować na rs4?
  14. No właśnie taki efekt chciałbym osiągnąć, bo te stabilizatory czy to z 1Ba czy 1Be to szkoda gadać
  15. a podziękował
  16. Może wpadnie Quattro???? lub Hck = jedno z dwojga to napewno A co do stabilizatora, to jeszcze tył do kompletu i bd git. Musi to wpaść bo przy heblu większym przy mocniejszym hamowaniu buja jak pontonem
  17. Jeszcze nie założony wpadna chyba wszystkie wahacze nowe i wtedy całość się złoży od nowa Dokładnie
  18. Doszły blendy z a6 c6 i moduły składania luster z pilota + opuszczania lustra po wbiciu wstecznego od kkama :D
  19. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Graty zakupu
  20. Udało się wyrwać stabilizator przód z rs4 ?
  21. BTW.piekna bestia / oblukana u Krzyśka przy okazji grzebienie mego czajnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.