Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Kolor super taki jak u mnie :-) . Powodzenia w modach i bezawaryjności życzę .
  2. Co taka cisza , dawaj fotki .
  3. Nie masz racji kolego , amorki pracują dobrze w pewnym zakresie jeżeli się to zmieni ich charakterystyka też się zmienia .
  4. Felgi super , jakie tam et jest ?
  5. A castrol ma jakieś złe opinie? czy nie nadaje się do benzyny? Castrol najgorszy syf .
  6. Amorki teraz pracują w innym zakresie więc kiepski mod .
  7. U mnie jezdzi nowa A8 własnie na 21 calowych rotorach i wygląda obłędnie .
  8. Jak najbardziej się da zainstalować . Ja mam macbooka pro i jestem mega zadowolony a windows poszedł w zapomnienie .
  9. Ale kombinujesz nie wiem czy coś dobrego z tego wyjdzie .
  10. Zawias 1BE od 1BV różni się tylko amortyzatorem Wiem o tym. Tylko pytam czy zastosowanie sprężyn np Eibach Pro Kit -30mm do zawieszenia BV lub BE polepszy komfort. Raczej nie .
  11. Zawias 1BE od 1BV różni się tylko amortyzatorem
  12. Mechanik moze dobry ale na olejach to się nie zna .
  13. Wszystko tylko nie castrol polecam millers albo liqui moly .
  14. Oryginalne amortyzatory s-line to monroe
  15. marcinch001 odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Czemu nie bilstein B8 ?
  16. No tak ja zamawiałem inne też s-line
  17. a konkretniej ? Zamienniki monroe do 1BE chodzą po ~220 zł tak samo jak kayaba, trochę drożej sasch. Numery zamienne do każdego typu zawiasu więc kot w worku. sklep getem.pl wystarczy wybrać vw/audi i wpisać nr części . Wszystkie części dostępne tylko trzeba znać nr części .
  18. Kolego jak szukasz w aso to nie dziwię się ze taka cena ja kupowałem za 440 zł oryginalne s-line
  19. kup bilstein b8 lub oryginalne cena podobna ok 440 zł
  20. Był Stage 2 robiony na gwarancji przy przebiegu 25k km. Autem zrobiłem 7000km i może 3-4 seteczki trzeba było dolać żeby był max. Auto aktualnie ma coś koło 90k km nalatane
  21. Fajnie się prezentuję , dowiadywałeś się czy były robione próby olejowe ?
  22. Kup oryginalną uszczelkę i nowe śruby . Śruby mogą być z zamiennika bo z ASO sporo wyjdzie Nie wiem kolego uszczelka jak najbardziej z aso a co do śrub niech ktoś inny się wypowie i coś poleci .Polecam sklep getem.pl
  23. Tak audi ma fabrykę w Chinach Tak audi ma fabrykę w Chinach Ale tylko na rolce tej zamiast tłumika drgań jest made in China ale łożysko juz nie .
  24. Ja zakładałem ok rok temu oryginalny z aso nowego typu rozrząd - same cześci ok 600 zł . Zakładałem poza aso koszt ok 400 zł . Polecam nowego typu mimo napisu mede in china na rolce prowadzącej .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.