Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Kolego ja od tygodnia latam na takim zestawie więc Ci nie pomogę jak amorki padną to założę oryginalne z 1BE , na razie jest wszystko oki .
  2. Tak przed obniżeniem tył był niżej niż przód teraz jest w miarę równo .
  3. 1BA + eibach pro kit -30
  4. Kolego tutaj wchodzi chyba amortyzator chodzi ci o śróbę która trzyma ten amorek ?
  5. W sumie racja tylko nie wiadomo w jakim stanie te spręzyny były.
  6. Kolego pewnie spręzyny nie dobrane wagowo kup jakiś dedykowane spręzyny pod pojemność silnika i bedzie dobrze
  7. A jakie masz amorki na przodzie oryginalne czy jakieś zamienniki ? Te spręzyny to masz nowe moze zle dobrałeś wagowo ?
  8. Tył masakrycznie wysoko siedzi , żle to wygląda .
  9. Pokaż jak to wygląda .
  10. Eibach obniżysz jeszcze o 1 cm
  11. Może załóż podkładki na tylne spręzyny .
  12. Kolego nikt Ci nie każe odkręcać dołu ten filmik miał pokazać jak wyjąć tą górną śrubę i tylko tyle . Bo ta górna śruba centralna jak od nowości nie była odkręcana to tak łatwo jej nie wybijesz .
  13. Kolego wszystko masz w instrukcji obsługi ksiązka sam naprawiam . Co do przodu to zeby wyjąć amortyzator musisz odkręcić srubę centralną znajduję się u góry wahacza samo odkręcenie nie jest trudne gorzej z jej wyjęciem bez odpowiedniego ściagacza tego nie zrobisz bo często ta sruba jest zapieczona ja sobie sam zrobiłem taki ściagacz wiec poszło w miarę lekko . co do tyłu to juz wymianę spręzyn dałem do warsztatu bo sam nie dałem rady . Poniżej filmik jak rozkręcić zawieszenie z przodu przyjrzyj się jak odkręcają srubę centralną . I jeszcze jedno nie próbuj robić nic na siłę młotkiem bo możesz coś uszkodzić i pamiętaj zeby wszystko dokręcać odpowiednim momentem .Nakrętki które będziesz odkręcał musisz wymienić na nowe bo mają kołnierz zapobiegający samoczynnemu odkręcaniu sie .
  14. marcinch001 odpowiedział(a) na karol 488 temat w 1.8T
    Ja ma 1.8t i wogóle nie bierze oleju . Bardzo dobry silnik .
  15. Przód do 1BE monroe 8E0413031DF tył 8E0513036T Fajnie by było bo przymierzam się do kupna na przód .
  16. Zderzak S4 a s-line różn się tylko grillem i pasuję p&p
  17. Oryginalne nie są trudne do dostania i kosztują przyzwoicie bo 407 zł za sztukę
  18. Czyli wychodzi na to ze najlepiej B6 , B8 albo ori 1BE z czego ori wychodzi najtaniej .
  19. Tak pasje .
  20. Dobry silnik no i quattro , lekki chip i bedzie fajnie jeżdziło . Daj lepsze fotki .
  21. A porównywałeś na jakiej wysokości siedzi kilelich dolny tych amorków ? Daj jakieś fotki jak teraz auto siedzi .
  22. Kolego zamów sobie bezpośrednio od producenta http://www.eibach.pl/search.html
  23. Ata spręzyna nie powinna być odwrotnie założona ? Te paski nie powinny być na dole

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.