Treść opublikowana przez DaveDaveDave
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
niezłe sztuki z tych 17, po renowacji powinny zrobić robotę. : D
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Nie ładniej zmienić zegary na te z bogatszą wersją zegarów, wskaźników niż rezać kratki pod wskaźniki?
-
2din zmiana radia
musisz napisać do sprzedającego o dołożenie tej redukcji. Dzisiaj kończyłem montaż własnie yatoura do siebie. Mam navi plus przed fl. Kupiłem ze sklepu allegro "bezkabla" szybka dostawa, klucze w gratisie i podstawowe okablowanie. Mam navi plus I w związku z czym nie wiem dokładnie jakie masz w Symphony I wejście. http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-seat-skoda-vw-xcarlink-i4597992619.html Zmieniarka http://allegro.pl/adapter-zlacze-iso-20-pin-na-3x-mini-iso-audi-vw-i4645283240.html Adapter
-
2din zmiana radia
zwróć uwagę jakie masz kostki w radiu, możesz dokupić do zmieniarki złączki na miniiso. Nawet z toporami jak naviplus działa bardzo ładnie.
-
[B5 AJM] Quattro Ptyś /bi-xenon/170KM/AZEV/2.5"ex+dp
312mm + na dniach zmieniarka i radio 2din navi plus.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie grzebałem aż tak dokładnie, ale sprawdze dzięki. Ciekaw byłem bo Ja u siebie rozwiązałem to przez kupno tunelu, klimatronika, popielniczki, stelaża w komplecie pod.
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
ale fajny woź strażacki.
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Przez szerokość nie będziesz zmieć problemów z przegubami, jak już to będzie tarło od źle dobranego ET i szerokości koła, kapcia. Jak już to przeeekładnia.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Wstawisz zdjęcia navi 2din jak u Ciebie to wygląda? Zmieniałeś tunel na ten pod 2din cz zostawiłeś i wyrezałeś?
-
[b5 arj] 2,4 quattro silver edition
celujesz w serie 2.7 czy wsadzasz już na większych gratach?
-
[B5 APR] Quattro Avant
fotele ciekawe, daj więcej zdjęć z interioru.
-
Poliuretany przód.
b4 ma mcphersona, b5 wielowahacz. Dwa różne typy zawieszeń, nie ma się to ani trochę do siebie.
-
Poliuretany przód.
Wprasowanie poliuretanu to akurat najprostsza czynność. Ciekaw jestem ile wytrzymają sworznie jeżeli tuleje będą twarde, oraz sama przekłada, drążki, końcówki.
-
Poliuretany przód.
Witam, przymierzam się do kupna kompletu poliuretanów na przednia oś. Poglądowo: AUDI A4 A6 VW Passat B5 B6 SKODA Superb -Komplet tulei wahaczy przednich.-10szt. cena 400.00 PLN I mam następujące pytanie, czy po takim modzie zawieszenie będzie mocno przenosiło drgania na nadwozie? Jak to się ma do prowadzenia?
-
Basowa końcówka w A4 B5 1.9 TDI?
można by polemizować i porównywać dźwięki z pierdzącej v6 do klasycznego v8 na klawiaturze czy r5 pokroju NG, opcjonalnie 7A. Ale to temat o dieslu.
-
Basowa końcówka w A4 B5 1.9 TDI?
pelny przelot od dp 2.3" turbo zmienione, inne doloty no i przedewszystkim dzwięk diesla bardziej pod obciążeniem poznasz.
-
[B5 APS] by czorny
ostatnie felgi jedne z najlepszych.
-
Mała prośba do osób młodych :)
W niektórych pytaniach brakuje dodatkowych punktów do zaznaczenia, aczkolwiek nie poczułem się urażony "agresją" ze strony ankieterki.
-
[B5 AJM] Quattro Ptyś /bi-xenon/170KM/AZEV/2.5"ex+dp
Taka może być?
-
Nagrzewanie się silnika
na mrozach z zeszłej zimy, stałem na światłach i widziałem jak wskazówka bardzo delikatnie się opuszcza - uroki diesla. Gdyby to Cię nie satysfakcjonowało, po wymianie termostatu oryg. dla pewności odpowietrzałem z komputerem w ręku i całą procedura z tym związaną. Ciężko jest przy ujemnych temperaturach i ruchu ulicznym dogrzać, nie odczułem wielkiej różnicy.
-
Adapter pod 320mm z C6
Witam, ktoś na forum wsadził do B5 bez przekładania zwrotnic i kilku wahaczy duże jarzmo oraz usztywniony zacisk pod tarcze 320mm ? Potrzebuje informacji czy ktoś ma gotowca? Ory moja zwrotnica jest pod dużą piastę, q
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
BRD jest specyficzne w 1.9 Ale jakoś nie przeszkadza mi gdy gwizda, a ładowania się zgadza na VAGu więc jestem spokojny.
-
AFN B5 Quattro jaka skrzynia biegów ?
Szczuraz 6 gang, też kończy się przy 215, mam identyczną.
-
Głośny rasowy wydech w Audi A4 B6 2.5TDI?
miałem chwilowo 3" na 3 przelotowych tłumikach. Wydech buczał, był baardzo głosny. Po krótkiej drodze do katowic na bucie dużo nie słyszałem, przy pełnym obciążeniu i nagrzanym silniku=wydechu dawał o sobie znać. Turbina była jeszcze wtedy seryjna, nic szczególnie nie gwizdało. Teraz czekam na kontakt w sprawie gotowego zestawu, albo będę oddawał do speca i zejdę na 2,5" w tym lub następnym miesiącu. Wydaje mi się że to co jest w a3 wyżej to zwykły przelot bez tłumików. Przynajmniej podobny dźwięk wydają seaty wielkich "tunerow" diesla.
-
[B5 AJM] Quattro Ptyś /bi-xenon/170KM/AZEV/2.5"ex+dp
stary był złamany, ten miał byc na krótko. Ale jakoś tak wyszło, nie chciało mi sie szukać na allegro tego z s4 zbytnio bo ten ory. pikny jak obecny niemal.