Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DaveDaveDave

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DaveDaveDave

  1. niezłe sztuki z tych 17, po renowacji powinny zrobić robotę. : D
  2. Nie ładniej zmienić zegary na te z bogatszą wersją zegarów, wskaźników niż rezać kratki pod wskaźniki?
  3. musisz napisać do sprzedającego o dołożenie tej redukcji. Dzisiaj kończyłem montaż własnie yatoura do siebie. Mam navi plus przed fl. Kupiłem ze sklepu allegro "bezkabla" szybka dostawa, klucze w gratisie i podstawowe okablowanie. Mam navi plus I w związku z czym nie wiem dokładnie jakie masz w Symphony I wejście. http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-seat-skoda-vw-xcarlink-i4597992619.html Zmieniarka http://allegro.pl/adapter-zlacze-iso-20-pin-na-3x-mini-iso-audi-vw-i4645283240.html Adapter
  4. zwróć uwagę jakie masz kostki w radiu, możesz dokupić do zmieniarki złączki na miniiso. Nawet z toporami jak naviplus działa bardzo ładnie.
  5. 312mm + na dniach zmieniarka i radio 2din navi plus.
  6. nie grzebałem aż tak dokładnie, ale sprawdze dzięki. Ciekaw byłem bo Ja u siebie rozwiązałem to przez kupno tunelu, klimatronika, popielniczki, stelaża w komplecie pod.
  7. Przez szerokość nie będziesz zmieć problemów z przegubami, jak już to będzie tarło od źle dobranego ET i szerokości koła, kapcia. Jak już to przeeekładnia.
  8. Wstawisz zdjęcia navi 2din jak u Ciebie to wygląda? Zmieniałeś tunel na ten pod 2din cz zostawiłeś i wyrezałeś?
  9. celujesz w serie 2.7 czy wsadzasz już na większych gratach?
  10. fotele ciekawe, daj więcej zdjęć z interioru.
  11. b4 ma mcphersona, b5 wielowahacz. Dwa różne typy zawieszeń, nie ma się to ani trochę do siebie.
  12. Wprasowanie poliuretanu to akurat najprostsza czynność. Ciekaw jestem ile wytrzymają sworznie jeżeli tuleje będą twarde, oraz sama przekłada, drążki, końcówki.
  13. Witam, przymierzam się do kupna kompletu poliuretanów na przednia oś. Poglądowo: AUDI A4 A6 VW Passat B5 B6 SKODA Superb -Komplet tulei wahaczy przednich.-10szt. cena 400.00 PLN I mam następujące pytanie, czy po takim modzie zawieszenie będzie mocno przenosiło drgania na nadwozie? Jak to się ma do prowadzenia?
  14. można by polemizować i porównywać dźwięki z pierdzącej v6 do klasycznego v8 na klawiaturze czy r5 pokroju NG, opcjonalnie 7A. Ale to temat o dieslu.
  15. pelny przelot od dp 2.3" turbo zmienione, inne doloty no i przedewszystkim dzwięk diesla bardziej pod obciążeniem poznasz.
  16. ostatnie felgi jedne z najlepszych.
  17. W niektórych pytaniach brakuje dodatkowych punktów do zaznaczenia, aczkolwiek nie poczułem się urażony "agresją" ze strony ankieterki.
  18. DaveDaveDave odpowiedział(a) na m0nter temat w 1.9TDI
    na mrozach z zeszłej zimy, stałem na światłach i widziałem jak wskazówka bardzo delikatnie się opuszcza - uroki diesla. Gdyby to Cię nie satysfakcjonowało, po wymianie termostatu oryg. dla pewności odpowietrzałem z komputerem w ręku i całą procedura z tym związaną. Ciężko jest przy ujemnych temperaturach i ruchu ulicznym dogrzać, nie odczułem wielkiej różnicy.
  19. Witam, ktoś na forum wsadził do B5 bez przekładania zwrotnic i kilku wahaczy duże jarzmo oraz usztywniony zacisk pod tarcze 320mm ? Potrzebuje informacji czy ktoś ma gotowca? Ory moja zwrotnica jest pod dużą piastę, q
  20. BRD jest specyficzne w 1.9 Ale jakoś nie przeszkadza mi gdy gwizda, a ładowania się zgadza na VAGu więc jestem spokojny.
  21. Szczuraz 6 gang, też kończy się przy 215, mam identyczną.
  22. DaveDaveDave odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    miałem chwilowo 3" na 3 przelotowych tłumikach. Wydech buczał, był baardzo głosny. Po krótkiej drodze do katowic na bucie dużo nie słyszałem, przy pełnym obciążeniu i nagrzanym silniku=wydechu dawał o sobie znać. Turbina była jeszcze wtedy seryjna, nic szczególnie nie gwizdało. Teraz czekam na kontakt w sprawie gotowego zestawu, albo będę oddawał do speca i zejdę na 2,5" w tym lub następnym miesiącu. Wydaje mi się że to co jest w a3 wyżej to zwykły przelot bez tłumików. Przynajmniej podobny dźwięk wydają seaty wielkich "tunerow" diesla.
  23. stary był złamany, ten miał byc na krótko. Ale jakoś tak wyszło, nie chciało mi sie szukać na allegro tego z s4 zbytnio bo ten ory. pikny jak obecny niemal.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.