Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziomal-84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomal-84

  1. Jakiś rok temu opisałem proces naprawy termostatu. Nie jest to trudne wystarczy zdjąć gniazdo i polutowac dwa kabelki i potem ponownie poskładać.
  2. Potrzebuje dławik gumowy do tylnego czujnika ma ktoś?
  3. Przeloz silniczki na 4 pin i dołu brakujący kabelek 3 pinowe są do ręcznej regulacji Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  4. Jaki koszt całej operacji? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  5. Czujnik ma 4 Piny a używanych jest tylko 3. Sam kupiłem czujnik wraz z wtyczka i tam były tylko Piny 1,4,5 Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  6. Ma ktoś fotkę jak ułożyć kable przy przednik kole ? a i lewa i prawa lampa to widok od środka auta czy od zewnątrz
  7. A czy jakieś elementy wiązki ręcznego ustawiania lamp są do wykorzystania? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  8. Dzięki za info akurat kupiłem tylna wiązkę wraz z wtyczkami i czujnikiem czyli komplet. Na razie czekam na graty z ASO typu srubki i reszta wtyczek, mam tylko jeszcze jedno pytanie jak przeprowadzić kable z lewej strony na prawa ?
  9. Mam rozumieć ze tylko przy tylnym czujniku jest złączka (wtyczunia) a przedni leci bez zlaczek, w sumie tak wynika z rysunków technicznych z pierwszego postu. A czy kabel od alternatora jest tylko w obudowie ECU trochę ciężko się tam dostać trzeba podszybie i wyciwraczki ściągać. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  10. Ale sam przyznasz ze co oska to nie Q dzisiaj rano na rondzie można było pojechać bokiem co daje dużo frajdy, a Kolega co ma oska w diesla w końcu zrozumiał co daje Q Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  11. U mnie działa na 03100 tez mam Q
  12. Podaj symbol tego elementu co się grzeje na plytce Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  13. to do czego podłączyć kabelek zostawiam tobie czy to będzie pozycja czy mijania i tak zadziała inny problem jest z clh w oryginale robi to MCE po dostaniu sygnału z centralnego po can mam inny pomysł jeżeli napięcie jest mniejsze od 13.5 to sygnał z lampki sufitowej włączy clh na określony czas czas clh i jasność drl mysle zrobić na zworkach Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  14. W sumie sam zmieniam lampy na bixy to przetestuje u siebie. Wysłane z mojego SM-T210 za pomocą Tapatalk 2 Na razie czekam na zabawki na budowę prototypu mysle ze koszt będzie porównywalny do SD-2 w większości zależny od kosztu płytek drukowanych. założenie jest takie jeśli napięcie jest większe od 13,5V to układ uruchamia lampy od 10%i płynnie do 30%, włączenie świateł mijania lub sygnał masy z włącznika DRL wyłącza układ jak widzicie funkcje CLH ??
  15. W sumie racja po co sterowanie recznym skoro jest wylacznik clh drl, ktorym bedzie mozna wylaczyc uklad. A sterowanie bedzie masa zeby uproscic montaz w b6 do minimum. Sam takim jeżdżę i nie mam ochoty rezac dodatkowych przekaznikow. Co do ceny nie wiem na teraz jutro siade po pracy policze na spokojnie. Wysłane z mojego SM-T210 za pomocą Tapatalk 2
  16. Tylko SD-2 to projekt typowo analogowy bez możliwości rozbudowy, który nie spełnia moich oczekiwań. Mam w głowie projekt na mikroprocesorze Atmel podstawowe funkcje: pomiar napięcia - inaczej układ wie kiedy właczyć światła generator PWM - inaczej układ puszcza 30% mocy na lampy 2 kanały niezależnie wejście +12v świateł mijania do wyłączenia DRL wejście masy pod hamulec postojowy co by w zimie nie stać na światłach jak koś się grzeje oraz kolejne wejście z włącznika DRL sterowane bez przekaźników jak jest przypadku innych modułów Myślę ze za ok tydzień lub dwa będzie pierwszy prototyp urządzenia. Mile widziane sugestie.
  17. Podaj namiary tez chętnie kupie za 50pln Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  18. racja miałem podobnie zaraz po kupnie auta padł "odpowietrzenia skrzyni korbowej" Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  19. Interfejs Alpine model APF-S101AU http://www.alpine.com.pl/fileadmin/PDF/support/all_countries/Application_Charts/2010/Application_Chart_SWRC_2010_EN.pdf
  20. a jaki głośnik proponujesz do tej obudowy mam wzmak alpine mrv500 i seryjny sub ale malo co głośnik nie wyleci z ramki a i dźwięk nie jest za czysty Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  21. Mam inny pomysł moze takie coś obudowa pod subwoofer do Audi A4 B6 kombi (3492939079) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. Kupiłem od tego sprzedawcy i manetka ok nie wytarta stan ok jak dla mnie ok
  23. Trzeba wypiąć wkładkę termostatu i na metalowej częściej jest przyklejony oring który uszczelnia przepływ jak termostat jest zamknięty. Teraz przy nowym termostacie po 3,5km normalnej jazdy bez korków mam 90 na blacie a wskazówka idzie w oczach Wczoraj wymieniłem termostat i dzis przy +10stC na dworze zagrzał się do 87st po 7km po chwili wskazówka spadła do 80st i potem 87-85-87-85-80-85 i tak w koło , w korkach trzyma rowne 90 na zegarach, w trasie temperatura faluje, układ odpowietrzony, czy możliwe, aby czujnik g62 był uszkodzony, a Vag nie pokazywał zadnego błędu??co innego może byc walnięte?? Powiem Ci że coś qolno się zagrzewa. U mnie mam 90 po 3.5 - 4km. Termostat wymieniłem wraz z g62 żeby nie mieć przypalow. Potwierdzam koszt nie duży a temperatura nie świruję na blacie.
  24. Jestem po naprawie termostatu i nie było tak źle. Dało radę bez problemu zlutowac kabelki i złożyć w całość. Potem dam fotki z roboty Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Dziś jestem po wymianie czujnika G62 padł i wariował wiatrak. W końcu nie ma błędów i temperatura jak trzeba
  25. Czy ta grzałka nie wyleci bez tego zabezpieczenia? No nic i tak trzeba to rozebrać i się zobaczy Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.