Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dayd_4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dayd_4

  1. No przy małej! Ostatnio jak miałem czarny mat, to była jeszcze duża tablica, więc tył inaczej wyglądał.
  2. Zrób to jak najszybciej, bo auto po jakimś czasie owszem, siądzie - ale dlatego, że pozrywają się tuleje.
  3. Racja, wiosna idzie, muszę to ogarnąć, spróbuję czarny mat, zobaczymy jak wyjdzie przy tej tablicy rej.
  4. Bo oryginał był w czarnym macie i go nie było widać, dlatego zrobiłem na grafit...
  5. Dokładnie tak, możesz mieć wszystko naprężone, bo to aż nie możliwe, żeby tak wysoko stał. Idealnie byłoby skręcać zawiechę na podnośniku najazdowym, albo kanale. Sam mam zawsze z tym problem, bo wszędzie tylko kolumnowe podnośniki.
  6. Witamy DSW!!!
  7. Hej. A jak z twardością teraz, w porównaniu z 1BV? Pozdr.
  8. Dzięki. 1. Racja, już o tym myślę. 2. Myślałem o tym, ale raczej chcę utrzymać oryginalny ton samochodu (tak samo przednie lampy w środku, też są szare, a mogłyby być całe czarne) 3. Ten dyfuzor mnie drażni i nie mam na niego pomysłu, logo chcę zostawić w oryginale.
  9. wiem, wiem, żartuje sobie, sam wiesz najlepiej, że ja do pewnych rzeczy muszę dojrzeć.
  10. Racja, tak marzyłem i się udało! Musimy nad wydechem jeszcze popracować, bo faktycznie, do tego zderzaka mógłby być fi 90. Albo poszukam zderzaka z eSki..
  11. Widzę, że mi już teraz nie odpuścicie z tym gwintem
  12. Dzięki. Nie lakieruje, nie miałem czasu i nie mogłem się doczekać, wiesz jak jest, gruby temat przygotowany i leżący w kącie - tragedia! Swoją drogą, przynajmniej nie będzie mi szkoda porysować o krawęzniki
  13. dayd_4 odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    Racja, zdjęcia były robione od razu po założeniu wydechu, później to poprawiałem kilka razy. Obecnie jest troszkę wyżej, ale mimo wszystko jest to fi 100, więc jest duże i może się komuś nie podobać. Ja też coraz częściej myślę wymienić to na fi 90.
  14. Być może ktoś zachowuje się, jak dziecko we mgle, ale kim ty jesteś żeby kogoś oceniać?Już Ci pisałem, nie każdy ma inżyniera z mechaniki! Po to jest forum żeby pytać, nabywać wiedzy. Jeśli wiesz więcej i już udzielasz się w temacie to coś do niego wnieś, a nie unoś się i przy okazji obrażaj innych. @HOLMATRO nie jest inżynierem mechaniki, za to doskonale zna się na czymś innym - codziennie zawodowo ratuje ludziom życie. Więc jak pyta o radę, to jej udziel jeśli już zacząłeś. Jeżeli musisz pisać o rzeczach dla ciebie oczywistych, to pomyśl o tym, że ktoś może być ekspertem, ale w zupełnie innej dziedzinie!
  15. @Dev co tak nie miło w sobotni wieczór??? Szwagier grzecznie zapytał, bo zależy mu na każdej podpowiedzi, żeby zrobić wszystko TIP TOP. Nie każdy jest inżynierem mechaniki.
  16. Nie czekając na pogodę, na szybko 3 zdjęcia z dzisiaj, na brudno... i jak, mogą być fele?
  17. , przecież wiadomo, że jak można w dół, to będzie na maxa w dół
  18. Zawsze do czegoś trzeba dążyć..., zostawić sobie coś na później.
  19. @kamelus_ dla ciebie specjalnie, bo to w dużej mierze twoja zasługa..
  20. No właśnie, bo u ciebie była gleba,tak jak się należy. Ja raczej zostawię obecną wysokość. W sumie to auto do jazdy na codzień, a nie na wystawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.