Treść opublikowana przez dayd_4
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
No przy małej! Ostatnio jak miałem czarny mat, to była jeszcze duża tablica, więc tył inaczej wyglądał.
-
Problem po wymianie sprezyn tylnych sedan
Zrób to jak najszybciej, bo auto po jakimś czasie owszem, siądzie - ale dlatego, że pozrywają się tuleje.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Racja, wiosna idzie, muszę to ogarnąć, spróbuję czarny mat, zobaczymy jak wyjdzie przy tej tablicy rej.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Bo oryginał był w czarnym macie i go nie było widać, dlatego zrobiłem na grafit...
-
Problem po wymianie sprezyn tylnych sedan
Dokładnie tak, możesz mieć wszystko naprężone, bo to aż nie możliwe, żeby tak wysoko stał. Idealnie byłoby skręcać zawiechę na podnośniku najazdowym, albo kanale. Sam mam zawsze z tym problem, bo wszędzie tylko kolumnowe podnośniki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy DSW!!!
-
Problem po wymianie sprezyn tylnych sedan
Hej. A jak z twardością teraz, w porównaniu z 1BV? Pozdr.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki. 1. Racja, już o tym myślę. 2. Myślałem o tym, ale raczej chcę utrzymać oryginalny ton samochodu (tak samo przednie lampy w środku, też są szare, a mogłyby być całe czarne) 3. Ten dyfuzor mnie drażni i nie mam na niego pomysłu, logo chcę zostawić w oryginale.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
wiem, wiem, żartuje sobie, sam wiesz najlepiej, że ja do pewnych rzeczy muszę dojrzeć.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Racja, tak marzyłem i się udało! Musimy nad wydechem jeszcze popracować, bo faktycznie, do tego zderzaka mógłby być fi 90. Albo poszukam zderzaka z eSki..
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Widzę, że mi już teraz nie odpuścicie z tym gwintem
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki. Nie lakieruje, nie miałem czasu i nie mogłem się doczekać, wiesz jak jest, gruby temat przygotowany i leżący w kącie - tragedia! Swoją drogą, przynajmniej nie będzie mi szkoda porysować o krawęzniki
-
Końcówki tłumika
Racja, zdjęcia były robione od razu po założeniu wydechu, później to poprawiałem kilka razy. Obecnie jest troszkę wyżej, ale mimo wszystko jest to fi 100, więc jest duże i może się komuś nie podobać. Ja też coraz częściej myślę wymienić to na fi 90.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Być może ktoś zachowuje się, jak dziecko we mgle, ale kim ty jesteś żeby kogoś oceniać?Już Ci pisałem, nie każdy ma inżyniera z mechaniki! Po to jest forum żeby pytać, nabywać wiedzy. Jeśli wiesz więcej i już udzielasz się w temacie to coś do niego wnieś, a nie unoś się i przy okazji obrażaj innych. @HOLMATRO nie jest inżynierem mechaniki, za to doskonale zna się na czymś innym - codziennie zawodowo ratuje ludziom życie. Więc jak pyta o radę, to jej udziel jeśli już zacząłeś. Jeżeli musisz pisać o rzeczach dla ciebie oczywistych, to pomyśl o tym, że ktoś może być ekspertem, ale w zupełnie innej dziedzinie!
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
@Dev co tak nie miło w sobotni wieczór??? Szwagier grzecznie zapytał, bo zależy mu na każdej podpowiedzi, żeby zrobić wszystko TIP TOP. Nie każdy jest inżynierem mechaniki.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nie czekając na pogodę, na szybko 3 zdjęcia z dzisiaj, na brudno... i jak, mogą być fele?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
, przecież wiadomo, że jak można w dół, to będzie na maxa w dół
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Który to polubił tą odpowiedź!?- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Zawsze do czegoś trzeba dążyć..., zostawić sobie coś na później.- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Może same sprężyny z przodu zmienić- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Przydałoby się jeszcze z 15...- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
No właśnie, bo u ciebie była gleba,tak jak się należy. Ja raczej zostawię obecną wysokość. W sumie to auto do jazdy na codzień, a nie na wystawy- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS