Treść opublikowana przez Olszak86
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika b5 sedan na wb, czarnego z ramkami klubowymi skrecajacego dzis okolo 15:00 w condrada. Ja skrecalem w maczka, trabilem ale kolega nie uslyszal. Pozdro. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
montaż subwoofera w avancie
Sub ori z avanta b5 jest kichą. Bassu to nie widzialo. Zalezy jakie kto ma wymagania. Dla mnie strata czasu i pieniedzy. Pod ori radiem jest kicha, jak sie radio zmieni na np jakiegos pioneera to roznica jest ale nie jakas kolosalna. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
"Votex Key Less Entry Module" centralny zamek montowany fabrycznie, programowanie
Potwierdzam u mnie tez dziala. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ADR] Granatowy Avant by Olszak 17' mercedes monoblock str.1 str.1
Dżordż stalowek brak. Zostaly srebrne. Wolalem 17 kupic niz inwestowac proszkowe malowanie w stal. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- Stickery zostaja. Kwestia gustu. Moze honda zalatuje ale widzialem kiedys tak zrobione w astrze i mi sie spodobalo. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wpadne na jakieś żarcie.
-
[B5 ADR] Granatowy Avant by Olszak 17' mercedes monoblock str.1 str.1
Okej. Zostane przy bialej 15. Mialem taka w 80 b3 do koloru butelkowej zieleni i bylo ok. Wysłane z mojego LG-E610 ---------- Post dopisany 14-12-2013 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 21:26 ---------- Sytuacja wygląda tak. Od ostatniego razu w samochodzie troche się pozmieniało. Kupiłem radio Pioneer z USB, 17 monoblock z Merca na lato, czekam na springi h&r 40/40 i zrobiłem oświetlenie LED wnętrza. Zdjęcia niebawem. ---------- Post dopisany 16-12-2013 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2013 at 17:45 ---------- up str.1
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Ja milo wspominam twoje czesci ktore kupilem zeby 1y uturbic. Nie wyszlo ze wzgledu na fundusze, ale audi dalej smiga gdzies po warminsko mazurskim. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Jest szybsza od czarnej strzaly? Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Szare badz grafitowe b6 avant widziane teraz w wola parku w wwa. Wlepka po prawej stronie z tylu. Rejestracje LRA Wysłane z mojego LG-E610
-
Spotkania na drodze
Przed chwila widziany kolega w zielonym sedanie b5 przy hali wola w warszawie. Wlepka po prawej stronie, rejestracja LOP Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Jaki kolor? Wysłane z mojego LG-E610
-
Ile benzyny srednio zuzywacie na tydz?
A masz sekwencje czy ten starszy gaz? Bo wychodzj na to ze zapalasz na benzynie, obroty przekrocza 2 tys i gaz sie zalacza. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktos bd jutro? Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
"Votex Key Less Entry Module" centralny zamek montowany fabrycznie, programowanie
Dobry temat i dobrze że jest tutaj. Ja wiedzy zasięgnąłem z forum golfa ponieważ wyjmowałem baterie i pilot przestał działać. Myślalem że coś sie popsuło a się okazało ze pilota trzeba zaprogramować.
-
Ile benzyny srednio zuzywacie na tydz?
Nie umiem sie dokladnie okreslic ale teraz za 100 zl to starcza mi prawie na miesiac. Tez lpg mam. Wysłane z mojego LG-E610
-
amortyzatory przod
Kayaba, sasch Wysłane z mojego LG-E610
-
Spotkania na drodze
w Radomiu ? Nie z warszawy z bemowa jestem. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
U mnie pkd blokiem czasami staje granatowy avant na wgm tez na avusach ale czy naklejka jest na szybie to nie pamietam musze zobaczyc. Wysłane z mojego LG-E610
-
A4 1.8 , 125 KM , 1998 r
Egp warszawa dobry zaklad i brc sequent24. 80 tys mam zrobione i tylko wymiana filtrow. Fakt troche glosniej zaczely wtryskiwacze gazu chodzic ale mi to nie przeszkadza. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z odpaleniem (zawieszanie)
Mi to wyglada na uszkodzony rozrusznik. Wysłane z mojego LG-E610
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę.
-
żarówki do b5 - porównanie
Osram cool blue intense dobry wybor, ale jeszcze fajniej swieca cool blue hyper ( niestety bez homologacji). Mialem i philipsy i osramy i tungsramy a nawet bosche i narwy. Najlepsze moim zdaniem rowniez night breaker plus. Mocne, swiatlo ktore swieci daleko. Tungsramy, tanie i wytrzymale ale nic po za tym. Osram cool blue hyper jak i intense w deszczu kiepsko mowie od razu. Wysłane z mojego LG-E610
-
jak dlugo dziala ssanie po odpaleniu auta
Kolego to prawidlowe obroty. Nie ma sie co obawiac. Wszystko u ciebie okej Wysłane z mojego LG-E610
-
jak dlugo dziala ssanie po odpaleniu auta
+1 Wysłane z mojego LG-E610
- kod błędu