Treść opublikowana przez HouseNight
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Napewno sporo mniej niż tradycyjne żarówki. a przy tym dużo lepiej wyglądają.
-
wymiana żarowki postoju prawy przód
Już dokładnie nie pamiętam ale coś koło 60 zł z wysyłką tyle że ja brałem też tylne lampki do podświetlenia tablicy rejestracyjnej.
-
Felgi 17 cali 7,5J ET28 do B8 - ma ktoś foto?
Ja mam takie same felgi w swojej B7 i przy oponach 225/45/17 z przodu jest na równo z błotnikiem a z tyłu felgi są schowane. Audi B8 jest szersza i podejrzewam, że tam zmieszczą sie i nawet szersze felgi z podobnym ET.
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Bez dystansy to są felgi z Audi A5 z ET28 i 7,5 cala szerokości. Z przodu są na równo z błotnikiem więc nic nie musiałem zakładać
-
Polecane opony letnie
Ja od siebie polecam Dunlop Sport Maxx RT. Bardzo ciche przy szybkiej jeździe i super się trzymają asfaltu
-
wymiana żarowki postoju prawy przód
Ja też polecam ledy od kolegi Tomnik z forum. Od 8 miesięcy już mam ledy przy światłach postojowych i nie ma żadnych problemów. Nie mrugają nie gasną i nie wyskakuje komunikat na fisie o błędzie.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
U mnie tak samo jak założyłem Eibach Pro Kit -30 i sportowe amortyzatory Monroe też na początku było dość twardo a z tyłu czułem, że podskakiwało na wybojach ale z czasem zrobiło się dość komfortowo
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
Mam zwykłe lusterko bez fotochromu w a4 b7. Chciałbym założyć z fotochromem ale bez czujników deszczu czy zmierzchu. Czyli ten stary uchwyt muszę odkleić? Jakiego lusterka muszę szukać od B6 czy B7? Takie lusterko podpina się tylko pod lampke podsufitki ? Czy jeszcze coś trzeba rezać? Dobra już nie mam pytań. Wszystko już wiem
-
Ile czynnika i do jakiego modelu ??
U mnie w b7 przy 1.8 T wchodzi 500 g +-20 g gazu r134a tzn. tak pisze na naklejce na masce od środka
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Ja też muszę kupić ten zestaw naprawczy bo to skrzypienie i trzeszczenie doprowadza mnie do szału. Na równej drodze jest ok tylko na dziurach i nierównościach się odzywa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja się wybiorę raczej w sobotę ?
-
Sprężyny -45 nie za nisko ?
Ja mam -30mm i zahaczam przodem przy szybszym wyjeździe z garażu
-
Jakie macie przebiegi w swoich 1.8t ?
202 tyś. Przebieg 100% pewny 2005 rok jestem drugim właścicielem. Kupione od Niemca
-
za twardo:(
To sprawdź we wlepce w książce serwisowej tam pisze
-
za twardo:(
karollo123 masz zawieszenie 1BV czy 1BE że tak twardo?
-
[A4 B7 BRD] FIS oświetlenie dioda
Instrukcja tu na forum jest, też w pl
-
[A4 B7 BRD] FIS oświetlenie dioda
Kolega myli pojęcia. Światła długie to inaczej drogowe a krótkie to światła mijania. Nie ma kontrolki na wyświetlaczu o włączonych światłach mijania (krótkich) tylko jak się włączy światła drogowe wtedy zapala się niebieska czy tam fioletowa ikonka. Instrukcje nawet sprawdziłem Tylko na włączniku od świateł się podświetla zielona ikonka świateł jeżeli się przekręci.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Kurcze u Was też na stronie eibach.pl nie można wybrać sprężyn po ustawieniu swojego samochodu? Wyskakuje takie coś "Nie udało się nawiązać połączenia z bazą danychAccess denied for user 'eibachpolska'@'%' to database 'media'" Kilka dni już tak jest Pomału przymierzam się do zakupu a nie mam jak sprawdzić które będą do mojego wozu. Teraz już działa
-
B6 [BKE 1.9 TDI] szary sedan 320/288, automatyczna klapa :D
Też się zastanawiam nad tymi alufelgami na lato. Ciekawe jak będzie wyglądało to ET 28? Felga pewnie będzie ładnie wysunięta blisko błotnika i dystansów nie będzie trzeba. To jest 7,5 cala? Za nie trzeba niezły majątek zapłacić Ja też mam zawieszenie 1BA i się boję że będzie wyglądać jak straszna koza
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Co to za rozmiar felgi 7,5 cala ? A ET to 28 czy jakieś większe? Z przodu felga jest na równo z błotnikiem? Zakładałeś jakieś dystanse? Ten felunek mi się mega podoba
-
Zmienna Faza Rozrzadu
Może to być też objaw padającego zaworu N75, ja tak miałem w swojej. Też moc raz była raz nie i w różnych zakresach obrotowych. Zawór przepuszczał ciśnienie i było czuć przy dodawaniu gazu, że auto się tak nie zbierało jak wcześniej. Po wymianie jak ręką odjął 220 zł. za oryginalną część
-
1.8 T bex quattro bardzo długo się nagrzewa
Tak, ale gazu spala zawsze ciut więcej niż benzyny, 1 czy 2 litry. To mnie pewnie też czeka wymiana termostatu.
-
1.8 T bex quattro bardzo długo się nagrzewa
To u mnie spalanie w B7 Avant ośka BFB na 4 km dojazdy w mieście do pracy wynosi 13 litrów i to przy dość spokojnej jeździe. Temperatura w zimne dni nawet do 70 stopni nie dochodzi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Co to za palniki xenonowe, że tak na niebiesko jarzą? Jaka jest ich barwa? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk