Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

HouseNight

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez HouseNight

  1. Napewno sporo mniej niż tradycyjne żarówki. a przy tym dużo lepiej wyglądają.
  2. Już dokładnie nie pamiętam ale coś koło 60 zł z wysyłką tyle że ja brałem też tylne lampki do podświetlenia tablicy rejestracyjnej.
  3. Ja mam takie same felgi w swojej B7 i przy oponach 225/45/17 z przodu jest na równo z błotnikiem a z tyłu felgi są schowane. Audi B8 jest szersza i podejrzewam, że tam zmieszczą sie i nawet szersze felgi z podobnym ET.
  4. Felga od Audi A5 17" 7,5J ET28 Springi Eibach Pro Kit -30 i sportowe amortyzatory
  5. Bez dystansy to są felgi z Audi A5 z ET28 i 7,5 cala szerokości. Z przodu są na równo z błotnikiem więc nic nie musiałem zakładać
  6. Ja od siebie polecam Dunlop Sport Maxx RT. Bardzo ciche przy szybkiej jeździe i super się trzymają asfaltu
  7. Ja też polecam ledy od kolegi Tomnik z forum. Od 8 miesięcy już mam ledy przy światłach postojowych i nie ma żadnych problemów. Nie mrugają nie gasną i nie wyskakuje komunikat na fisie o błędzie.
  8. U mnie tak samo jak założyłem Eibach Pro Kit -30 i sportowe amortyzatory Monroe też na początku było dość twardo a z tyłu czułem, że podskakiwało na wybojach ale z czasem zrobiło się dość komfortowo
  9. Mam zwykłe lusterko bez fotochromu w a4 b7. Chciałbym założyć z fotochromem ale bez czujników deszczu czy zmierzchu. Czyli ten stary uchwyt muszę odkleić? Jakiego lusterka muszę szukać od B6 czy B7? Takie lusterko podpina się tylko pod lampke podsufitki ? Czy jeszcze coś trzeba rezać? Dobra już nie mam pytań. Wszystko już wiem
  10. U mnie w b7 przy 1.8 T wchodzi 500 g +-20 g gazu r134a tzn. tak pisze na naklejce na masce od środka
  11. Ja też muszę kupić ten zestaw naprawczy bo to skrzypienie i trzeszczenie doprowadza mnie do szału. Na równej drodze jest ok tylko na dziurach i nierównościach się odzywa.
  12. Ja się wybiorę raczej w sobotę ?
  13. Ja mam -30mm i zahaczam przodem przy szybszym wyjeździe z garażu
  14. 202 tyś. Przebieg 100% pewny 2005 rok jestem drugim właścicielem. Kupione od Niemca
  15. HouseNight odpowiedział(a) na karollo123 temat w Audi A4 B6/B7
    To sprawdź we wlepce w książce serwisowej tam pisze
  16. HouseNight odpowiedział(a) na karollo123 temat w Audi A4 B6/B7
    karollo123 masz zawieszenie 1BV czy 1BE że tak twardo?
  17. Instrukcja tu na forum jest, też w pl
  18. Kolega myli pojęcia. Światła długie to inaczej drogowe a krótkie to światła mijania. Nie ma kontrolki na wyświetlaczu o włączonych światłach mijania (krótkich) tylko jak się włączy światła drogowe wtedy zapala się niebieska czy tam fioletowa ikonka. Instrukcje nawet sprawdziłem Tylko na włączniku od świateł się podświetla zielona ikonka świateł jeżeli się przekręci.
  19. Kurcze u Was też na stronie eibach.pl nie można wybrać sprężyn po ustawieniu swojego samochodu? Wyskakuje takie coś "Nie udało się nawiązać połączenia z bazą danychAccess denied for user 'eibachpolska'@'%' to database 'media'" Kilka dni już tak jest Pomału przymierzam się do zakupu a nie mam jak sprawdzić które będą do mojego wozu. Teraz już działa
  20. Też się zastanawiam nad tymi alufelgami na lato. Ciekawe jak będzie wyglądało to ET 28? Felga pewnie będzie ładnie wysunięta blisko błotnika i dystansów nie będzie trzeba. To jest 7,5 cala? Za nie trzeba niezły majątek zapłacić Ja też mam zawieszenie 1BA i się boję że będzie wyglądać jak straszna koza
  21. Co to za rozmiar felgi 7,5 cala ? A ET to 28 czy jakieś większe? Z przodu felga jest na równo z błotnikiem? Zakładałeś jakieś dystanse? Ten felunek mi się mega podoba
  22. HouseNight odpowiedział(a) na Tomek911 temat w 1.8T
    Może to być też objaw padającego zaworu N75, ja tak miałem w swojej. Też moc raz była raz nie i w różnych zakresach obrotowych. Zawór przepuszczał ciśnienie i było czuć przy dodawaniu gazu, że auto się tak nie zbierało jak wcześniej. Po wymianie jak ręką odjął 220 zł. za oryginalną część
  23. Tak, ale gazu spala zawsze ciut więcej niż benzyny, 1 czy 2 litry. To mnie pewnie też czeka wymiana termostatu.
  24. To u mnie spalanie w B7 Avant ośka BFB na 4 km dojazdy w mieście do pracy wynosi 13 litrów i to przy dość spokojnej jeździe. Temperatura w zimne dni nawet do 70 stopni nie dochodzi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Co to za palniki xenonowe, że tak na niebiesko jarzą? Jaka jest ich barwa? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.