Treść opublikowana przez Tas2die4
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
zalezy jaka, za moja b6 ogladali sie czesciej, mimo ze nie miala s-line itp,a za bmw w m-pakiecie jakos glow tak nie odkreca dobra felga i pomysl na auto robia swoje,no i jakos czarne robia wieksze wrazenie o to teraz zacznijcie się licytować co się podoba ludziom, widać znacie się na tym co się komu bardziej podoba... ;( nie za bardzo wiem o co Ci chodzi ;( napisalem swoje spostrzezenia, bo wczesniej mialem czarna b6 sedan na czarnej feldze i ogolnie zrobiona na "black madafaka",a teraz mam e-46 coupe w kolorze "szary metalik" z pelnym m-pakietem. i mowie jak jest, audi bardziej odwracala glowy ludziom na ulicach :gwizdanie:
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
zalezy jaka, za moja b6 ogladali sie czesciej, mimo ze nie miala s-line itp,a za bmw w m-pakiecie jakos glow tak nie odkreca dobra felga i pomysl na auto robia swoje,no i jakos czarne robia wieksze wrazenie
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
no ja sie przekonalem tej zimy,ze rwd troche sie nie nadaje na takie sniegi itp,a mieszkam poza miastem. choc moze to i tez wina szerokiej opony, poza tym wczesniej mialem quattro i sie przyzwyczailem ze wyjezdzalem ze wszystkiego
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
tak trudno napisac 3 cyfry?? :gwizdanie: oj cos kolega tutaj Nas sciemnia
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
zamiast w tylku wole miec kase w reku
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
nie no od quattro moze nie, wiadomo ze quattro sie lepiej trzyma drogi,ale samo prowadzenie bmki jest.. hmm przyjemniejsze ale quattro to zawsze quattro. A to jest po jakimś programie, bo nic tam nie pisze. A 220 KM to musi być jakiś solidny, bo tyle miała topowa wersja 3.0 V6 program,turbo, pompki,fmic.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
no to wyslalem mu skan dowodu (nie calego,bo nie prosil o wszystkie str),ale i tak nie dam Mu auta (jesli sie zdecyduje) jesli nie dostane kasy calej, co najwyzej moze zostawic zaliczke,a ja zobowiaze sie auta nie sprzedac (wszystko na papierze),bo pozniej nie bede go scigal po slasku zeby mi zaplacil reszte :gwizdanie:
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
no jest jest i moze dlatego tak wyglada,albo po prostu bmw ma taki urok,podobnie jak wyglad i podswietlenie zegarow
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
no chyba ze tak,dzieki za wyjasnienie
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
a jak to jest z kredytami na auto?? pierwsze slysze zeby najpierw trzeba kupic auto,zeby kase z banku dali dopiero
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
bo chce rs4 diesel... z bmw nic.. ale kurcze,cos nie czuje sie w nim, w audi jakos lepiej mi bylo i wszyscy mi mowia,ze lepiej do mnie pasowalo a sztuka od adamooo widziala mi sie juz dawno,tylko byla nie na sprzedaz. co prawda szkoda napedu na tyl,a tam tylko na przod i mniej "kuniow",ale...
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
kup ode mnie 3.0 d bmw,a ja kupie od adamooo b6 i po klopocie nawet mnie nie denerwuj ja mam wzgledne porownanie jesli chodzi o e46 fl i b6... wnetrze- IMO na plus dla audi.. w bmw jest troche nudne.. i wyglada na starszego typu,takie sprawia wrazenie, m.in. przez wyglad klimatronika, przyciski,pokretla itp. prowadzenie- plus dla bmw. miejsca podobnie, choc z tylu troche mniej (ale ja mam coupe). co do silnika- 2.0 pali tyle co 3.0 no prawie,a roznica w osiagach spora,ale niestety tez i w cenie
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
w zwiazku ze sprzedaza auta dzis dostalem telefon od potencjalnego klienta.. koles najpierw standardowo pytal o auto,pozniej przeszedl do kwestii zaplaty.. zaczal mowic,ze czesc kasy ma,ale na czesc musialby wziac kredyt (ma jakies dwie firmy w katowicach,podal mi adresy stron nawet).. i teraz tak: powiedzial,zebym mu skserowal pierwsza strone dowodu rej.,bo z tym musi isc do banku,zeby zlozyc wniosek o kredyt na auto. pozniej zaczal mowic,ze jakby mu go przyznali,to najpiew musi kupic auto i je zarejestrowac na siebie,dopiero kase mu dadza prawda czy sciema?? bo jesli by sie zdecydowal to nie wiem jak mam rozegrac to,ze da mi czesc kasy najpierw,a reszte pozniej, przeciez nie dam mu auta i dokumentow bez calosci kasy...
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
haha zeby to bylo mozliwe
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
moja moze i byla ladna,ale... ale miala kilka ale,a do tej tutaj duuuzo jej brakowalo. bmw nie jest zle,ale to nie to, a najlepsze ze jakos 2 dni przed tym jak adamooo ja wystawil mowilem swojej dziewczynie "patrz,fajna nie? szkoda ze nie chce jej sprzedac"
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jeszcze nie kupilem
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
wkladaj rns-e
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
nooo, srodeczek teraz prezentuje sie :kox:
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
fajny srodek. o wyposazeniu moglbys napisac sam, bez Vinu, chociazby to co mozna samemu zobaczyc
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
zeby nie bylo OT... awx to 5 biegow? jak to sie sprawdza? w swojej a4 mialem 6-biegowa skrzynie i na trasie lux,ale w miescie troche machania bylo. adamooo ,sprawdzales moze V-Max??
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
taki mam zamiar :polew:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a jaki chcesz ? a myslalem,ze takie rzeczy to tylko w Erze kto chce bmw? ale zeby nie bylo OT- adamooo piekna audi :decayed:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
kurde tak mi sie widzi te audi.. a ta cena to z jednymi felami,czy zimowki tez dorzucasz?? i jaki jest ten przebieg w koncu?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
o zesz kuwasz.. kto chce kupic bmw? to jade do adamooo po Jego sucz
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
za to Twoj post wniosl wiele do tematu :gwizdanie: imo wcale nie o niczym, jak juz bedzie po starciu s4 vs b8 kuredu to bedzie o czym gadac. wole to, niz "super autko, pozdrawiam" :gwizdanie: