Treść opublikowana przez Tas2die4
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
Jestes pewien?? Ktos kiedys pisal,ze jednak nie pasuje,bo niby za krotka. Ale jesli tak twierdzisz, to super :>
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
Ok, wiec wezme te 76 mm Dzieki.[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:14_________________________________________________A jeszcze dodam, jak myslicie bedzie to pasowac do sedana?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=554802915 pytalem "szprytnie" sprzedawcy czy to sedan czy kombi, napisal sedan,ale jesli oznaczenie w opisie jest prawdziwe, to jednak kombi, a wtedy dokladka nie bedzie pasowac...
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
No ladnie nowak, u Was w zielonej to strasznie cieci na te szyby, czasem do Nas przyjezdzaja i tez trzepia wszystkich. BTW, jak Ci sie jezdzi w ten snieg na letnich 19'?
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
No tutaj jest scieta 90 mm: http://www.allegro.pl/item548837667_koncowka_wydechu_r1_fi_90x215_wm_sport_scieta.html nie bedzie to przesada?
-
Powrót zimy
W lubuskiem zaczelo porzadnie sypac dzis... wczesniej cos tam padalo,ale zaraz topnialo... a dzis zamiec hehe. jak tak popada przed noc, to jutro z 20 cm sniegu bedzie. ale ja sie zimy nie boje, zimowe buty mam
-
[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?
A co myslicie o koncowkach o srednicy 90 mm?? Np takich?? http://allegro.pl/item548822132_koncowka_wydechu_r1_fi_90x200_wm_sport_prosta.html Przesada?? Bo nie wiem jakie zakladac u siebie, a planuje wyciagnac wydechy na prostą
-
[B7 BEX] szwedzki tuning III
Mnie tez sie bardzo widziec, jeszcze w tym kolorze :slina: Wersja "dwukolorowa" juz za to wg mnie to przesada
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Jesli tu jest OT, to co z watkiem Trzenia W kazdym razie, tez czekam z niecierpliwoscia na ta B8, chyba pierwsza na forum ktora mi sie bedzie podobac, a patrzac na poprzedni projekt (A6) bedzie na pewno grubo
-
[B7 BKE] Jak zmienić rodzaj trasy ?
Ja zauwazylem,ze na mapach 2007 navi chciala mnie prowadzic przez las Bedac 2 km od domu ustawilem sobie dla sprawdzenia i autentycznie chciala zebym jechal jakas lesna drozka Obojetnie czy na szybkiej czy krotkiej trasie...
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
No prosze... Lipki Wielkie, wiocha mojej bylej.. ale chetnie bym zobaczyl co to za impreza Mozna podjechac, spotkac sie w GW i pojechac w kilka aut A tak poza tym, 1 marca mi odpowiada
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Z montazem, koszem 2-din, kodowaniem i PL menu-2500.[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 23:52_________________________________________________http://www.aukcjoner.net/gallery/000590812-.html#I6 jakby to u mnie wygladalo??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A ja mam takie pytanie: Kto bedzie na tyle laskawy,zeby "użyczyć" mi map 2009 DVD1 i DVD2? Ja nie mam odpowiedniej nagrywarki,wiec bylbym wdzieczny za jakas "zapasowa" dvd Za odplata mala oczywiscie. Zapraszam na PW.
-
Jakiemu klubowi kibicujecie ?
Juventus Turyn Od 1997 roku :gwizdanie:
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
tutaj przeciez jest: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18670-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-s3-r8-tt-a4-b7/?p=243037#entry243037
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
i wtedy to powinno pojechac szybciej niz s4 b7
-
[ALL B5] Moje A4 aktualnie i planowane zmiany
Juz lepiej zostaw te felgi ktore masz jak masz zakladac te, ktore planujesz... Albo poszukaj czegos innego, bo wygladu auto zadne nie poprawiaja... A tak poza tym, to popieram przedmowce
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Ladna :th: Obnizyc troszke, zalozyc wieksze aluski i juz bedzie Tylko nie RS6, za duzo juz ich, rs4 bedzie Cos wiecej o wyposazeniu??
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
ja w ogole nie lutowalem, sciagnalem troche izolacji z kabli, zrobilem "na skretke" i zaizolowalem na nowo i dzialalo
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
a zielona to tylko do siebie zaprasza, a moze tak GW odwiedza??
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
no Ba jasny interes, bez sciemy Poswiecej sie dla sprawy
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Haha Trzeniu,ja mam rezystorki na zbyciu.. ale nie mam lamp.. machniom?
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Pytam Trzenia :tongue4:
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Swoja droga, jak Ty dajesz rade jezdzic z tym wyskakującym bledem? Tzn masz go caly czas, czy np tak jak ja mialem, tylko przy wciskaniu stop?
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=90325 tutaj jest thread o tym, ja robilem wg niego i dalem rade w 1/2 h.
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Chyba nie ma.. z reszta z tym silnikiem wole nie kombinowac, wystarczy mi nowa taka sama