Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    "Kaszubska Obwodnica" jak zwykle ślizgawica...http://www.tvn24.pl/bytow-w-nozynie-ciezarowka-wpadla-w-poslizg-i-wjechala-w-sklep,505129,s.html
  2. Trzynastkę w pracy dało ??
  3. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    W Polsce jest,tak,że 90% szefów narzeka i tyleż samo przelewa na konto najniższą krajową,a jak kupi 2gi zestaw do firmy,to ma za rok ich już 7, Gdyby otworzyli betoniarnie co pakuje gruszkę w 4 minuty,to co 2 ustawiało by się auto w kolejkę ,a co 10 zjechała by patelnia z piaskiem z wagi. Nikt,nie wie kiedy umrze komuna..
  4. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kiedyś częściej się widziałem na parkingach z polakami i słyszałem o innych płacach ale niech będzie te 700 euro 2 tygodnie. Wiec dla kierowcy z europy zachodniej pracodawca za jazdę od poniedziałku do piątku płaci jakieś 700 euro netto ... Pisałem z dietą,tak,że nie wiem ja nie znam nikogo kto ma mniej,w ostatniej robocie małem nawet więcej,ale oczy lepiłem już na taśmę dwustronną,żeby nie wypadły.
  5. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kto ci takich bzdur Gili nagadał że Helmut płaci za czas pracy,płaci od tej godziny o której zaczniesz i do tej kiedy skończysz. Jeśli śmigasz od poniedziałku do piątku to też maż diety i premie. W BE masz też stawkę godzinną plus nieopodatkowane premie dla kierowcy + 1,60 euro/h i jak dobrze pamiętam 56 euro za kimanie w budzie + 50% jazda nocki itp. Wiec polski dziattrans robi tą robotę za 50% .... To i tak nieźle,bo nikt w pl. nie pracuje za 50% stawki belgijskiej Drugie to,że jeszcze nikt nie wie jak to interpretować,bo żaden prawnik nie wydał jednoznacznej opinii,jest tak nawet w linku etransporu.
  6. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    2-3tyś.zł do max3,5 Za granicą,nie koniecznie De.bo ciężko 2 tygodnie po samych Niemcach jeździć, zależy też jaka firma i co robi.
  7. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tylko jak firma może być konkurencyjna,jak niemiecka płaci za czas pracy,a reszta za każdą godzinę pobytu plus dieta.
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    z powodu nowego niemieckiego przepisu przeciągnie mi się urlop o co najmniej tydzień w poniedziałek miałem iść do nowej roboty,ale firma od poniedziałku stawia auta do wyjaśnienia sytuacji. zobaczymy,bo może trzeba będzie iść pracować do gebelsa,za 8.50euro plus dodatki,krzywdy by nie było
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Spanie po 3 tygodnie w budzie uwłacza godności ludzkiej,więc się nie dziwię,że ktoś w końcu się za,to zabrał i nie dziwne,że to akurat Francuzi pierwsi,a koszta dla przewoźnika są niewielkie. Czytałem wcześniej ustawę i nawet Niemiec(w wielu przypadkach) może zarabiać mniej niż 8,5e,a jeśli kierowcę tranzytowego,można podpiąć pod niemieckie prawo pracy,to powinien podlegać całkowicie pod system podatkowy i socjalny,a jest to nie możliwe.Na pewno też,ustawa nie komponuje się z prawem unijnym,bo nakłada obowiązki prawne kraju na firmy obywateli innego kraju unii i późniejsze zaglądanie fiskusa niemieckiego w zeznania podatkowe innych członków unii. Po zatem nie wiem,czy Niemcy stać na drastyczne podwyżki cen usług transportowych,bo teraz są negocjowane stawki na umowy zawierane często na cały 2015r.
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak to wyegzekwują? Będzie się jeździć z lewą umową i tyle.
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wcale nie miał tak dużo i porządna zabudowa,a się rozleciało http://www.rmf24.pl/zdjecie,iId,1625954,iAId,133087#ad-image-5
  12. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    a gdzie robisz? ogarnia koleś interfejs? na wiosnę będę musiał olej w skrzyni wymienić również a sam się boję że nie wleję odpowiedniej ilości. Tam trzeba mieć odpowiednia temp silnika czy skrzyni i dolewać... http://complex-autoserwis.pl/ Naprawiają głównie BMW.
  13. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Tak z nim ustaliłem,świece zostawię,bo są w porządku,ale jest co robić. Zgasło ostatnio webasto i zacięły się drzwi,z tyłu,zawieszenie, klocki,olej z filtrem w skrzyni i silniku...klapy...pewnie coś jeszcze dojdzie
  14. Nie tak całkiem spokojnie 200,bo na A1 często w okolicy włocławka,lata nieoznakowana Insignia,a od Torunia do Rusocina Passat.
  15. Gdzie i o której?
  16. Większość remontów pokończona więc do Łodzi też dobrze się jedzie. Przez Wa-wę również dobra opcja,ale w moim przypadku tylko nocą.
  17. GILI odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
  18. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Inne marki
    Obecnie Buma stoi na mrozie,bo garaż w domu zbyt niski,sterownik padnięty,że nawet nie zapala się kontrolka,a pali na dotyk tylko lekko przykopci. W połowie stycznia odstawiam na tydzień do mechanika.
  19. GILI odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    do bemki z kablami
  20. Łódź przejeżdżasz prawą stroną 14ką do ronda w Strykowie kawałek A2,pierwszym zjazdem na A1.Dla osobówek A1ka do Torunia jest darmowa. Kosz całego płatnego odcinka (Nowa Wieś-Rusocin)dla osobówek,to 29,90zł Druga opcja,(lewa strona) to na Rzgowie wjeżdżasz na ''tzw.obwodnicę'' która kończy się na włókniarzy, i dalej starą jedynką obecnie 91,w Kowalu możesz wskoczyć na A1 .
  21. Mnie tam 1.9 ,po mieście, jeździło się najlepiej passatem w Afn-e,może mułowaty,ale ekonomiczny i cichy,a biegi zmienia się przyjemnie. Avf-a ma ojciec w passacie,a Awx-a miałem w skodzie,tak,że mam porównanie.Dużo,było na ten temat na forum i zdania różne,więc kończę ot.,bo swoje mam dawno wyrobione
  22. 5lepiej sie jezdzi.6ka ma bardzo krotka jedynke,a te silniki nie maja dolu jak afn i jedynke zapina sie czesciej
  23. Juz jestem na skwerze.
  24. Będę dziś w Gdyni.. ma ktoś ochotę na spocik??
  25. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zarąbiście u mnie słoneczko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.