Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Jutro masz wolne??możemy wypić kawkę,bo też będę przejeżdżał
-
Truckerzy
Zależy jeszcze gdzie,bo okolice Erfurtu w de,to praktycznie każdy kolor jest tragiczny.Miałem często rozładunki na jakiejś wsi pod Rossleben i próbowałem różnych opcji,to wpakowałem się w takiego landa,że za zakrętem 90' wzniesienie 12' pod górę do tego jeszcze przeładowany,myślałem że biegów w Volvie zabraknie
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
w takim razie polecam Wojnę na morzach i oceanach Edmunda Kosiarza
-
Mandat w Niemczech za przekroczenie prędkości
nie prawda. Siedem lat temu dostałem mandat 250euro zapłaciłem 110 na miejscu,a reszta przyszła pocztą w formie druku i 5 euro kosztów łącznie 145 euro oczywiście go olałem... od tego czasu bardzo często bywałem w Niemczech zrobiło mi kilka fotek z lekkimi przekroczeniami. Było oczywiście mnóstwo kontroli i 2 mandaty oba po 30euro za przeładowany zestaw i ponad standardowe oświetlenie pojazdu. Moje nazwisko nie widniało w żadnym rejestrze ściganych... Dużo się jednak zmieniło od 1kwietnia bo zaczęły przychodzić do Polski zdjęcia,kilku moich znajomych już zapłaciło, były to raczej bardzo wysokie kwoty 200e i więcej.. podobno niskie olewają,żeby nie zasypać urzędników papierkami.
-
Spotkania na drodze
Pewnie Adadur. na pewno widziałem go niedawno na s7 nie zdążyłem nawet zatrąbić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jest może w Q..?
-
Polecane opony zimowe
Idzie zima i niektórzy stają się leniwi i nie raczą poczytać chociażby 3 stron wstecz tego wątku gdzie znajdą odpowiedź na swoje pytanie A dalszej części wypowiedzi nie widzisz? Pytam, czy ktoś jeździł na Fulda Kristall Control HP 205/55 R16 91 H MFS? lub na Fulda KRISTALL MONTERO 3 205/55 R16 91 T? Szukam opinii, która lepsza. A może polecacie coś innego w tej cenie? Bo dopisałeś... Dobra, nie offtopujmy Na tą chwilę zastanawiam się pomiędzy: Bridgestone Blizzak LM32 205/55 R16 91 T a powyżej podanymi Fuldami: Fulda Kristall Control HP 205/55 R16 91 H MFS? lub na Fulda KRISTALL MONTERO 3 205/55 R16 91 T? A może coś innego polecicie :> Jeździłem na każdym komplecie od nowości. Wszystkie godna polecenia. Najlepszy chyba Blizzak,chociaż Control HP jest też bardzo pewna dobrze staruje na śniegu. Samochód na motero potrafi niespodziewanie zarzucić w zakręcie i gorzej startuje niż na poprzednich. Moim zdaniem Bridgestone Blizzak LM32 205/55 R16 91 T i Fulda Kristall Control HP 205/55 R16 91 H MFS porównywalne opony,więc sugerował bym się tylko ceną. Na swoje auto zakładam na ten sezon Michelin Alpin A4,zaufanie do tej marki przeniosłem z Transportu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
+1
-
Truckerzy
Dzięki. Fajnie pogadać chociaż chwilkę... Również pozdrawiam
-
Truckerzy
Zgadza się,tego drugiego 510kę pewnie gdzieś ok.9tej. Ja z rana latałem po 3city,a za godzinę ogień na Śląsk pierwszym na foto.
-
Truckerzy
normalny tydzień pracy w jeden weekend,a nauczycielskie 2 tygodnie
-
Truckerzy
Najważniejsze,że jesteś czujny w tym tygodniu 6razy leciałem obwodnicą Elbląga
-
Strefa Śmiechu
:thumbup:
-
Truckerzy
Znajomy dzwonił,ze używał łańcuchy na Austrii. Panie Tomaszu tourbocompound to straszny niewypał w Scanii,teraz Mercedes montuje cos takiego w nowej najmocniejszej jednostce zobaczymy co im wyjdzie
-
Truckerzy
jak ma lekką stopę,to tak. Jest w firmie stary actros chlewik z takim tachem wciąga je jak cd,a jak się kończy to nie wiadomo czy wreszcie wyjdzie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
myślałem,że tu wszyscy już umarli,a paczę spot,też bym wpadł,bo mam dziś wolne,ale dopiero zajrzałem
-
Truckerzy
Zależy co chcesz wozić. Jak wanna,to na piasku i recyklingu jest robota,ale trzeba być oszczędny i kulać od świtu do zmierzchu. Dużo jest też roboty na odpadach z tartaków kontakt mondi świecie.ruchoma podłoga lub hakowiec. Jak masz chłodnie to Grecja,Włochy,Hiszpania mięsiwo lub kwiatki pod Florisa...Plandeka palety na de,nl lub anglia mebelki w jedną farby na powrocie....Beczka Marlep trans szuka podwykonawców...o kontenery pytaj Edyte,bo nie wiem ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- ucho.77,coś ucichł.. dowiozłeś te akwaria?
-
Truckerzy
Dzięki za sugestie Jest dokładnie tak jak napisał Patryk kabina w mp3 jest ogromna,niesamowicie funkcjonalna,a z racji,że auto jest całe na poduchach bardzo komfortowy,jak na konia oczywiście... nowy mietek mnie akurat się podoba może dlatego,że widzę je na co dzień i się oswoiłem. Nowa kabina ma też dużo plusów,bo jest poręczna ma porządne webasto,bardzo wygodne, duże łóżko i wypas z kamerami i klima postojową nawi w desce.... Silnik rzędowy jest żywszy,ale niema już legendarnego rechotu Vki...no i nie tęsknie już za Volvo Jeszcze słaba fotka ''mojej'' 440 z 510ką
-
Truckerzy
Zapal lampki to cie sciągna na Cottbus, dostaniesz 35euro za ponad przepisowe oświetlenie i wszyscy będą zadowoleni,a pan bag szczególnie ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- Pudzian szuka spedytora https://www.facebook.com/photo.php?fbid=365105686924094&set=a.344728232295173.1073741825.321146101320053&type=1&theater Rozmawiałem kiedyś na Zgorzelcu z kierowcą Pudziana,ciągnął naczepę Blachy Pruszyński,warunki naprawdę godne.. ---------- Post dopisany 08-10-2013 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 14:18 ---------- Który waszym zdaniem lepszy??
-
Strefa Śmiechu
---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------
-
Truckerzy
250euro+postępowanie dla firmy,ale zależy na kogo trafisz i co wieziesz. Zatrzymali mnie kiedyś w letnim zakazie na 30tce z cebulą,to kazali tylko zjechać na następnym parkingu. Stał na nim koleś z firmy i pojechaliśmy dalej żadnej kontroli do granicy. Nie chcę ci radzić,ale jak bym musiał to bym jechał,chociaż na Olszynie masz maleńką szanse przejechania bez kontroli..
-
Truckerzy
W Niemczech masz zakaz w każdą niedzielę do 22giej ---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- Lubie te kolory i kabiny
-
Truckerzy
Pracę pod takie molochy można podejmować jedynie z giełdy kiedy braknie kilometrów do kolejnego załadunku. Jeśli będziesz miał stały kurs w jedną stronę,to zacznij myśleć o własnym aucie i szukaniu powrotu,a znajomości z Waltera możesz wykorzystać na przerzut.
-
Truckerzy
Byłem w tej okolicy 3godziny wcześniej,niesamowita tragedia Załęże. Tragiczny wypadek. Nie żyje 13-letni chłopiec | Express na sygnale | Express Kaszubski
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
W poprzedniej pracy jeździłem bardzo dużo do Niemiec i od kwietnia zaczęły przychodzić zdjęcia,te z grubszymi przewinieniami,mandaty w okolicy 200euro,a nawet większe. Litwini jeszcze nie przysyłają.