Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jutro masz wolne??możemy wypić kawkę,bo też będę przejeżdżał
  2. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zależy jeszcze gdzie,bo okolice Erfurtu w de,to praktycznie każdy kolor jest tragiczny.Miałem często rozładunki na jakiejś wsi pod Rossleben i próbowałem różnych opcji,to wpakowałem się w takiego landa,że za zakrętem 90' wzniesienie 12' pod górę do tego jeszcze przeładowany,myślałem że biegów w Volvie zabraknie
  3. w takim razie polecam Wojnę na morzach i oceanach Edmunda Kosiarza
  4. nie prawda. Siedem lat temu dostałem mandat 250euro zapłaciłem 110 na miejscu,a reszta przyszła pocztą w formie druku i 5 euro kosztów łącznie 145 euro oczywiście go olałem... od tego czasu bardzo często bywałem w Niemczech zrobiło mi kilka fotek z lekkimi przekroczeniami. Było oczywiście mnóstwo kontroli i 2 mandaty oba po 30euro za przeładowany zestaw i ponad standardowe oświetlenie pojazdu. Moje nazwisko nie widniało w żadnym rejestrze ściganych... Dużo się jednak zmieniło od 1kwietnia bo zaczęły przychodzić do Polski zdjęcia,kilku moich znajomych już zapłaciło, były to raczej bardzo wysokie kwoty 200e i więcej.. podobno niskie olewają,żeby nie zasypać urzędników papierkami.
  5. Pewnie Adadur. na pewno widziałem go niedawno na s7 nie zdążyłem nawet zatrąbić
  6. jest może w Q..?
  7. Idzie zima i niektórzy stają się leniwi i nie raczą poczytać chociażby 3 stron wstecz tego wątku gdzie znajdą odpowiedź na swoje pytanie A dalszej części wypowiedzi nie widzisz? Pytam, czy ktoś jeździł na Fulda Kristall Control HP 205/55 R16 91 H MFS? lub na Fulda KRISTALL MONTERO 3 205/55 R16 91 T? Szukam opinii, która lepsza. A może polecacie coś innego w tej cenie? Bo dopisałeś... Dobra, nie offtopujmy Na tą chwilę zastanawiam się pomiędzy: Bridgestone Blizzak LM32 205/55 R16 91 T a powyżej podanymi Fuldami: Fulda Kristall Control HP 205/55 R16 91 H MFS? lub na Fulda KRISTALL MONTERO 3 205/55 R16 91 T? A może coś innego polecicie :> Jeździłem na każdym komplecie od nowości. Wszystkie godna polecenia. Najlepszy chyba Blizzak,chociaż Control HP jest też bardzo pewna dobrze staruje na śniegu. Samochód na motero potrafi niespodziewanie zarzucić w zakręcie i gorzej startuje niż na poprzednich. Moim zdaniem Bridgestone Blizzak LM32 205/55 R16 91 T i Fulda Kristall Control HP 205/55 R16 91 H MFS porównywalne opony,więc sugerował bym się tylko ceną. Na swoje auto zakładam na ten sezon Michelin Alpin A4,zaufanie do tej marki przeniosłem z Transportu.
  8. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki. Fajnie pogadać chociaż chwilkę... Również pozdrawiam
  9. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zgadza się,tego drugiego 510kę pewnie gdzieś ok.9tej. Ja z rana latałem po 3city,a za godzinę ogień na Śląsk pierwszym na foto.
  10. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    normalny tydzień pracy w jeden weekend,a nauczycielskie 2 tygodnie
  11. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Najważniejsze,że jesteś czujny w tym tygodniu 6razy leciałem obwodnicą Elbląga
  12. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :thumbup:
  13. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Znajomy dzwonił,ze używał łańcuchy na Austrii. Panie Tomaszu tourbocompound to straszny niewypał w Scanii,teraz Mercedes montuje cos takiego w nowej najmocniejszej jednostce zobaczymy co im wyjdzie
  14. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    jak ma lekką stopę,to tak. Jest w firmie stary actros chlewik z takim tachem wciąga je jak cd,a jak się kończy to nie wiadomo czy wreszcie wyjdzie.
  15. myślałem,że tu wszyscy już umarli,a paczę spot,też bym wpadł,bo mam dziś wolne,ale dopiero zajrzałem
  16. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zależy co chcesz wozić. Jak wanna,to na piasku i recyklingu jest robota,ale trzeba być oszczędny i kulać od świtu do zmierzchu. Dużo jest też roboty na odpadach z tartaków kontakt mondi świecie.ruchoma podłoga lub hakowiec. Jak masz chłodnie to Grecja,Włochy,Hiszpania mięsiwo lub kwiatki pod Florisa...Plandeka palety na de,nl lub anglia mebelki w jedną farby na powrocie....Beczka Marlep trans szuka podwykonawców...o kontenery pytaj Edyte,bo nie wiem ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- ucho.77,coś ucichł.. dowiozłeś te akwaria?
  17. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki za sugestie Jest dokładnie tak jak napisał Patryk kabina w mp3 jest ogromna,niesamowicie funkcjonalna,a z racji,że auto jest całe na poduchach bardzo komfortowy,jak na konia oczywiście... nowy mietek mnie akurat się podoba może dlatego,że widzę je na co dzień i się oswoiłem. Nowa kabina ma też dużo plusów,bo jest poręczna ma porządne webasto,bardzo wygodne, duże łóżko i wypas z kamerami i klima postojową nawi w desce.... Silnik rzędowy jest żywszy,ale niema już legendarnego rechotu Vki...no i nie tęsknie już za Volvo Jeszcze słaba fotka ''mojej'' 440 z 510ką
  18. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zapal lampki to cie sciągna na Cottbus, dostaniesz 35euro za ponad przepisowe oświetlenie i wszyscy będą zadowoleni,a pan bag szczególnie ---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- Pudzian szuka spedytora https://www.facebook.com/photo.php?fbid=365105686924094&set=a.344728232295173.1073741825.321146101320053&type=1&theater Rozmawiałem kiedyś na Zgorzelcu z kierowcą Pudziana,ciągnął naczepę Blachy Pruszyński,warunki naprawdę godne.. ---------- Post dopisany 08-10-2013 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 14:18 ---------- Który waszym zdaniem lepszy??
  19. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------
  20. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    250euro+postępowanie dla firmy,ale zależy na kogo trafisz i co wieziesz. Zatrzymali mnie kiedyś w letnim zakazie na 30tce z cebulą,to kazali tylko zjechać na następnym parkingu. Stał na nim koleś z firmy i pojechaliśmy dalej żadnej kontroli do granicy. Nie chcę ci radzić,ale jak bym musiał to bym jechał,chociaż na Olszynie masz maleńką szanse przejechania bez kontroli..
  21. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    W Niemczech masz zakaz w każdą niedzielę do 22giej ---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- Lubie te kolory i kabiny
  22. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pracę pod takie molochy można podejmować jedynie z giełdy kiedy braknie kilometrów do kolejnego załadunku. Jeśli będziesz miał stały kurs w jedną stronę,to zacznij myśleć o własnym aucie i szukaniu powrotu,a znajomości z Waltera możesz wykorzystać na przerzut.
  23. GILI odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Byłem w tej okolicy 3godziny wcześniej,niesamowita tragedia Załęże. Tragiczny wypadek. Nie żyje 13-letni chłopiec | Express na sygnale | Express Kaszubski
  24. W poprzedniej pracy jeździłem bardzo dużo do Niemiec i od kwietnia zaczęły przychodzić zdjęcia,te z grubszymi przewinieniami,mandaty w okolicy 200euro,a nawet większe. Litwini jeszcze nie przysyłają.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.