Treść opublikowana przez GILI
-
Truckerzy
Na dolnych niemcach widziałem kilka razy czeszki z podwójnej obsady jak ładowały samodzielnie plandekę paletami w ''Boschu'',producent karmy dla psów. Fajne laski,zawsze były tam kolejki więc kibiców było sporo :grin:
-
Truckerzy
Ciężarówka utknęła pod wiaduktem. Kierowca trafił do szpitala - Wiadomości - WP.PL
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak zrobię
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Diablo,to prawdziwy wojownik,przebieg pojedynku jak w najsłynniejszych filmach bolyłud
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kupiłem folię chyba to była ta termoplastyczna folia ŻÓŁTA do lamp-najtaniej!!! (3274611028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jeden arkusz starczy:wink: ok.danke, bede potrzebował 2,bo większe haluny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wladi jak zrobiłeś halogeny na żółto??
-
Truckerzy
Tez zmieniłem ostatnio prace,chociaż w poprzedniej nie było źle...
-
Truckerzy
Tylko,że wysoko wykwalifikowany bedzie oznaczać raczej,że ma na to tylko papiery....jeżdżę krótko,ale zauważyłem,że wielu kierowców minęło się z powołaniem,a mimo to siedzą za kółkiem od wielu lat... ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- Rumuni,to pionki przy chińczykach etransport.pl - Chiskie ciarwki wjad do Europy?
- Spoty Kościerzyna
-
Truckerzy
I jak się po wschodzie jezdzi? załadowałem w zeszlym miesiącu w Hiszpanii Towar na Ukraine ale niestety nie mam paszportu, dowiozłem tylko to na baze i prezes to opylił na giełdzie i gdzies na granice pojechał to przeładować. Zrobił bym paszport ale nie mamy roboty na wschód w ogóle Zależy gdzie, ogólne spokój i znacznie biedniej jak w Polsce.Na Ukrainie masz dużo szutrów i podobno cyrki na polsko-ukraińskiej granicy,ale ja chodzę na Budzisko i biorę kwity celne z bazy Girteki pod Wilnem,tak,że naprawdę spokój,tyle,że trzeba stawać na nocki na firmach,bo ropa może zginąć szczególnie na Litwie i Łotwie.
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Top Gear live eBilet.pl - bilety na imprezy, koncerty i spektakle teatralne w całej Polsce
-
Truckerzy
Najgorsze są sezony letnie i mobilne zwężki momentalnie robi 10-25km ształu. Prawdę mówiąc 2ka ma najlepszą przepustowość,znacznie mniej tranzytu idzie 6tką,a sznur aut ciągnie się czasem ponad 100km od Heilbronn,aż po Norymbergę... w sezonie letnim najluźniejsza jest 9tka..mam jednak spokój bo ostatnio jeżdżę na wschód
-
Siłownia
Przestańcie się ciągle mierzyć Zauważyłem,że kolesie z dużym stażem próbują różne wersje treningów,przeciwstawnie,wszystko na jednej sesji....z czasem każdy się zatrzymuje i wtedy zaczynają się koksy
-
Truckerzy
Słabo się rozglądasz Zygzakiem od 2uch tygodni jeździ Bubu, po urlopie siadam już w coś innego
-
Truckerzy
Jeszcze jedno głosowanie Scania Hod Rod Truck Arena - Piešťany - Miss mokré tričko i poprzednie Volvo Daeth Race ďťżTrailer.pl | na co dzieĹ Dziękuję
-
Truckerzy
Wielka szkoda chłopaka... Ostatnio jest bardzo dużo wypadków na A2 jeszcze trochę i Niemcy zaczną się zastanawiać co trzeba zmienić.
-
Truckerzy
Auto z firmy startuje w konkursie gazety Trailer dziękuję z głos na Volvo Death Race jeśli ktoś zna temat,to Marcin przeniósł się za biurko,a za kierownicą siadł Tomek(Księgowy). ďťżTrailer.pl | na co dzieĹ
-
Trasa Białystok(Polska) - Bonn (Niemcy) pod Belgię jak jechać ?
Na Zgorzelec wydasz znacznie więcej na paliwo niż na bramkach robiąc takie koło do tego 2ką jedziesz spokojnie płaską drogą,a niemiecka 6tka strasznie zatłoczona i tylko w 2uch pasach jak źle trafisz,to przytrzyma cie na Frankfurcie nad Menem dalej 3ka w dzień też oporna. Jedź najprościej na Świecko.
-
Strefa Śmiechu
- Siłownia
wydaje mi się,że dajesz za dużo serii dla tego nie nabierasz mocy. Jak zbijałem to strasznie spadła mi siła,teraz jadę ponad 120 seria na ławeczce, stwierdziłem,że na początku nie ma się co przejmować brzuszkiem kiedy na każdym treningu sa przyrosty siły,jak się zatrzymam,to dopiero mam zamiar wycinać. Bez siły nie ma ciężarów,a małym oporem trudno budować masę,a jak nie ma masy,to co korygować..tak myślę- Spotkania na drodze
czarne b6 avant ramki klubowe rej.GD. wczoraj po południu na rondzie w Żukowie- Spoty Kościerzyna
przebywałem dzisiaj po za domem- Spoty Kościerzyna
a Ty co tam robisz:wink: ..to ty nie wiesz służy na którejś tarantuli Hutniku chyba- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jade 25lipca- Spoty Kościerzyna
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-b6-avant-1-9-tdi-131-km-s-line-wekendowe-rezania-aktualne-foty-str-21-a-214804/ - Siłownia