Treść opublikowana przez GILI
- Truckerzy
-
Truckerzy
robisz wpis manualny,zaznaczasz na karcie pauzę,a tarczkę pokazujesz przy kontroli. Czyli nazywa sie to w Polsce "wpis manualny"? W Niemczech to "Nachtrag" Bo wlasnie sie dziwilem to dzis slyszac, ze jak na przyklad jade przykladowo 6-11 na karcie kierowcy, pozniej powiedzmy godzine pauzy wyciagam karte i 12- 16 jazda na tarczce, to drugiego dnia robiac wpis manualny tachograf sie pyta co robilem od godz. 12 poprzedniego dnia to wbijam pauze az do momentu kiedy juz wlozylem karte, a nie zapisujac czas (12-16) na tarczce jako "praca", lub "inne czynnosci"- bylo by dla mnie logiczne, bo jednak jak deklaruje pauze w tym czasie kiedy jade na tarczce- to wyglada mi jak oszustwo... nie,bo na tym urządzeniu wykonujesz pauzę. Zaznaczając pracę nakładały by się 2 czynności,dlatego przez kolejny miesiąc tarczka musi być z tobą w pojeździe. Myśląc od tyłu gdybyś jeździł cały czas na tarczkach,a okazjonalnie na karcie musiał byś zaznaczać,prace z tarczek,a tak robisz,pauze. Właśnie ja tak mam. ok. 2-3miesięcy w roku jeżdżę na karcie reszta na szajbie. Oczywiście kartę sczytują mi przy każdorazowej kontroli. Tak więc rozdzielasz zapis karty i tarczki,a w przerwach ciągłości pracy używasz wpisu manualnego i/lub urlopówki.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Widziałem zwiastuna w kinie,wybieram się.
-
Audi RS4 B8 w MOTO ON (Niedziela 11.55)
Bardzo dobrze,że można obejrzeć test nowego RS4 w rękach Polaka. ps. mam nadzieję,że drzwi nie urwie
-
Truckerzy
NIE DZWOŃ DO NIEGO!!! chyba że masz co najmniej 1000 darmowych minut,wtedy możesz,akurat na jedną rozmowe powinno starczyć raz napisałem sms-a to oddzwonił może teraz się też odedzwoni bo gadane ma za to Tomeks 3 słowa i udaje,że gubi zasięg ,chociaż,to może być prawdą,gojowskie komóry tak mają :decayed:
-
Truckerzy
Zgadza się po południu leciałem 7mką, spaliła się przetwornica od lewego ksenona dlatego pykałem na halogenach
-
Truckerzy
..to nie ja. Jechałem 11ską od Kołbaskowa,a spałem na 2ce dzikus,uhry w środe ostro zawiało 7mkę od skrzyżowania z 5tka,do 66 niżej fuldy 2h,cały czas slalomem,w drugą 30km korka ---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- robisz wpis manualny,zaznaczasz na karcie pauzę,a tarczkę pokazujesz przy kontroli.
- Truckerzy
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Idealnie pasowała by do pięknej kobiety
-
Dragon Green TDI by michu93.
szyber dach,to słaby punkt mk3. profesjonalna robota
-
Truckerzy
Niedawno Belgia strajkowała z tego powodu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:decayed:
-
Truckerzy
co ile zjeżdżasz? 3/1?
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
..,a to przepraszam myślałem,że publika pierwszego s-lina nie widziała
-
Truckerzy
rozne juz opinie czytalem,ale w sumie nie jest zle rozmawiałem z chłopakami,też mówią,że ok.,ale podwójne obsady. Jesteś może na 9tce w Niemczech?? no podwojna,chociaz sa tez chlopaki w pojedynczej, stoje w Holandii 24h,Schel i necik za free we wtorek będę wyżej Groningen
-
Truckerzy
rozne juz opinie czytalem,ale w sumie nie jest zle rozmawiałem z chłopakami,też mówią,że ok.,ale podwójne obsady. Jesteś może na 9tce w Niemczech??
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Podobno najlepsze w Skodzie i Passacie wkładałem conti. ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- Zapomniałeś dodać 3 zderzaki później
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie nie było w okolicy. Podjadę zobaczyć i pogadać może nie jest źle.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tam gdzie ostatnio,chyba będzie ciężko,bo latem,Franek miał poważny pożar,ale się rozglądniemy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jest jak jest niema co beczeć. Może jakiś kulig w okolicach świąt ??
-
Truckerzy
Jak się u Gula jeździ ?
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
W Fazego b5 stanęła pompa wody,a silnik chodził tak długo,aż wytopił się smar z rolek i się rozpadły,a pasek gatesa wytrzymał.
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Gates chyba fabrycznie siedzi
-
Dragon Green TDI by michu93.
Gośka miała lekkiego dzwona poprzedniej zimy i sprzedałem