Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. widziałeś może moje multi ??
  2. ...można by założyć wątek,gdzie wrzucało by się podobne fotki,bo dość popularne ostatnio takie rezanie ..na wsi jeździ podobne Toledo,tylko spojler ma trochę większy i tyle chromu,że aż kapie..
  3. W Kościerzynie często stoi na 8 marca czarne 2.0tdi z naklejka klubową wypukłą na kalpie GD...
  4. Czarne B7 Avant GA.... , tył, ledy z A6.... dziś Gołubie 18.15
  5. Dobra...,to jeśli przywieziesz ciężarowy,za który nie płacisz akcyzy odliczysz wat z faktury zakupu lub kupisz go na 0%.., a następnie przerobisz go na zwykłą osobówkę,to jakie będą konsekwencje??
  6. jemu podziękujesz,jak Ci pomoże...mateogda,żeby nie było
  7. Piękne auto Za kilka lat mogę je odkupić... :naughty:
  8. Pisz pw do mateo
  9. Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
  10. Kiedyś chodziło mi po głowie wyjechać do Australii lub Kanady z tego co się dowiedziałem,sielsko się tam żyje w porównaniu do PL. Niemcy,to też nie głupi kierunek,łatwy język i jest wielu rodaków.Słyszałem,też,że Merkel ma plan na ściągnięcie młodych Polaków na tereny byłego Nrd.
  11. Cześć Tomek
  12. Straszne bzdury ... Nagrania, które dokumentują patologiczne szkolenia kierowców zawodowych w ramach obowiązkowych szkoleń okresowych zostały wykonane w grudniu i styczniu w kilku ośrodkach szkoleniowych w Polsce - Kielcach, Kościerzynie i Bralinie. w Kościerzynie niema ośrodka,który przeprowadza takie szkolenia CE robiłem w jednym z ośrodków w Kościerzynie i instruktor,mimo młodego wieku,nie uznawał żadnych ustępstw od zasad i praw ruchu drogowego,był w 100% regulaminowy.
  13. Kolejne fajne Audi
  14. GILI odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ten ma 165 http://allegro.pl/show_item.php?item=1536466536
  15. Cześć Zaglądaj na POMORSKIE
  16. Również dziękuję powoli dochodzę do siebie
  17. miałem tak samo rok temu
  18. GILI odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    Piękne auto na filmiku widać,że woda wysoko stoi .. :gwizdanie:
  19. Gość stał tym autem z nami na VW Manii 2009..wtedy wyglądał idealnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.