Treść opublikowana przez GILI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widziałeś może moje multi ??
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
...można by założyć wątek,gdzie wrzucało by się podobne fotki,bo dość popularne ostatnio takie rezanie ..na wsi jeździ podobne Toledo,tylko spojler ma trochę większy i tyle chromu,że aż kapie..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fajna felga- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W Kościerzynie często stoi na 8 marca czarne 2.0tdi z naklejka klubową wypukłą na kalpie GD...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czarne B7 Avant GA.... , tył, ledy z A6.... dziś Gołubie 18.15- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sprzedać- [ALL] Kupno auta "ciężarowego" zarejestrowanego na 4 osoby
Dobra...,to jeśli przywieziesz ciężarowy,za który nie płacisz akcyzy odliczysz wat z faktury zakupu lub kupisz go na 0%.., a następnie przerobisz go na zwykłą osobówkę,to jakie będą konsekwencje??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jemu podziękujesz,jak Ci pomoże...mateogda,żeby nie było- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Piękne auto Za kilka lat mogę je odkupić... :naughty:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pisz pw do mateo- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na POMORSKIE- UK - Jest tam jeszcze czego szukać??
Kiedyś chodziło mi po głowie wyjechać do Australii lub Kanady z tego co się dowiedziałem,sielsko się tam żyje w porównaniu do PL. Niemcy,to też nie głupi kierunek,łatwy język i jest wielu rodaków.Słyszałem,też,że Merkel ma plan na ściągnięcie młodych Polaków na tereny byłego Nrd.- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Tomek- Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?
ON Orlen- Tiry !!! cała prawda
Straszne bzdury ... Nagrania, które dokumentują patologiczne szkolenia kierowców zawodowych w ramach obowiązkowych szkoleń okresowych zostały wykonane w grudniu i styczniu w kilku ośrodkach szkoleniowych w Polsce - Kielcach, Kościerzynie i Bralinie. w Kościerzynie niema ośrodka,który przeprowadza takie szkolenia CE robiłem w jednym z ośrodków w Kościerzynie i instruktor,mimo młodego wieku,nie uznawał żadnych ustępstw od zasad i praw ruchu drogowego,był w 100% regulaminowy.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Kolejne fajne Audi- Strefa Śmiechu
ten ma 165 http://allegro.pl/show_item.php?item=1536466536- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew:- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na POMORSKIE- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Również dziękuję powoli dochodzę do siebie- Fotki Zlotowe z Fotoradarów
miałem tak samo rok temu- [INNE] S6 Manual
Piękne auto na filmiku widać,że woda wysoko stoi .. :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gość stał tym autem z nami na VW Manii 2009..wtedy wyglądał idealnie. - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia