Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. ....już nawet nie mieli zdjęcia z walki przecież Sean Corbin jest czarnym pięściarzem ... bo to wp
  2. Skrzynia GAZ podejdzie pod 1.9,co więcej jest to dobry krok jeśli będziesz później wzmacniał silnik,bo 5,6 z 1.9 są strasznie krótkie. Mocowań nie trzeba przerabiać.
  3. http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Kostecki-znokautowal-rywala,wid,12787788,wiadomosc.html :gwizdanie:
  4. Najlepszego Tomuś ps.dzwoniłem wczoraj,ale chyba spałeś
  5. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zauważyłem,że 1.8t nie jest zbyt długo w rękach tego samego właściciela zwłaszcza z koksowane... Też spadam bo 1.8tq dokoksowane jest oknem na meskie moce czlowiek stwierdza ze 300ps "to nie jedzie" i wtedy trzeba kupic stare b5, wiejskiego golfa, albo przebudowaną nubirę z trzema diamentami na masce Dziwne,że w PL nie było nigdy odważnego na konkretnego speeda. Wiem,że to zabrzmi śmieszne z ust kolesia z dieslem w automacie,ale 300PS z górką,to nie szał w tak poważnym aucie...i co nie będzie nigdy więcej ?? Fotki Avant robi robotę i ch*j!!!
  6. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zauważyłem,że 1.8t nie jest zbyt długo w rękach tego samego właściciela zwłaszcza z koksowane... Też spadam
  7. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może i stary ale każde 2,5 wciągałem nosem dobra pass z 1,9 vs 2,5 bo sam lubię 2,5 i chiałem 2,5 ale były same sztrucle trza było w B6 szukać miałem tylko 30tyś więc b6 odpadało, nie lubię "okazji" ja szukałem 1.9Q s-line fajny z Poznania,za ogromne pieniądze i tak poszedł mi z przed nosa więc pojechałem do DE,a euro wyje*ało tak do góry,że dałem sobie spokój. Jest co jest,jeździ więc niema co się wczuwać.
  8. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może i stary ale każde 2,5 wciągałem nosem dobra pass z 1,9 vs 2,5 bo sam lubię 2,5 i chiałem 2,5 ale były same sztrucle trza było w B6 szukać Poważnie,to szału niema,ale biedy też nie
  9. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pojedzie pojedzie.... po nowe wałki najczęściej stary tekst kolesia z b5 1.9. :gwizdanie:
  10. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dwaipółtedi nawet bez turbiny pojedzie
  11. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i zaden nie jedzie :kox: :kox: Ty lepiej sprawdź czy masz 2 takie same turbiny [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:49_________________________________________________ Ty masz jedną,pewnie większą niż fabryczna była,żeby się dało autobus wyprzedzić [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:51_________________________________________________aju tu się postów nie kasuje :polew:
  12. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no co ty ,B6 ma szeroką gamę silników o 1.6 do 4.2 w tym V6 i V8
  13. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ... w B6 nic nie psuje,to z nudów montuje się blutocze.
  14. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to znaczy że dopiero się złuszczą w B6 to pewne jak wytrysk na koniec sexu nie koniecznie zawsze można udawać
  15. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    xenony mam ori,a podgrzewana szyba mi nie potrzebna bo auto stoi w garażu. Blutocz nie jest mi potrzebny Gdybym miał Q,to pomyślał bym nad swapem na 3.0 . [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:29_________________________________________________nie łuszczą mi się plastiki :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:30_________________________________________________żeby nie było tak miło,przełącznik świateł się wyciera.
  16. GILI odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem Gili i mam Audi [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 20:42_________________________________________________O czym tu się bedze pisać??
  17. Duża zmiana,do tego co było. Siostra ma w FL-u sedanie 16cali z dużym et i szału niema,Twoje koła siedzą szerzej ale 15 to słaby rozmiar nawet na zimówkę.
  18. Te silniki mają inne ecu reszta jest identyczna.
  19. niestety często też miszcz mechanik....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.