Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GILI

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GILI

  1. Szczerze, z jednomasem lepiej czuć napęd,jeździ się fajniej niema opóźnień,czy bujania przy ostrym przyspieszaniu. Rozpadło mi się łożysko,rozmawiałem z mechanikiem i stwierdził,że mogła być to wada części.Sprzęgło sachs Robię tera MK2 tdi, mam jednomas luk i jest ok.
  2. ,maźdzora ma tył napęd,a do tego siedzi sie na kole,zawraca na szerszej jezdni miała bo zdechła wkrótce będzie reaktywacja,już drugi silniczek leży na pace,przekładka i będzie biały dostawczy maybach śmigał po Gdyni chyba na lawecie :polew:Wymianę silnika robi się w jeden dzień,a nie 8miesięcy :polew:
  3. ten nowoczesny 1.9 sdi?
  4. ,maźdzora ma tył napęd,a do tego siedzi sie na kole,zawraca na szerszej jezdni miała bo zdechła
  5. no chyba tak :gwizdanie: na Kartuskiej to jest pętla tramwajowa,ale dla was,rolników,to to samo co zajezdnia nie świruj sam na niej mazdą zawracałeś,bo miała zbyt mały skręt
  6. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    tak
  7. Pewnie o CNF chodziło koledze vipowi
  8. Fiat126p Fiat Tipo DGT Passat b3 Golf II 1.3 Golf III 1.6b Golf III 1.9tdi Multivan 2.4D Multivan 2.5tdi Audi A4 B5 2.5tdi Audi A4 B6 2.5tdi Golf II 1.6b sfap na 1.9 tdi... Niektóre jeszcze mam
  9. GILI odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Są, duże rozmiary.
  10. gófer ma 150tyś,a silnik ok.70tyś ..ale tu już to się nie liczy,ani nawet wkład finansowy tylko,czy ma alufelgi,skóry i poduszki
  11. Ubezpieczałem dziś auta. W PZU wycenili mi znacznie niżej A4 na 29tyś.zł. Podobno dlatego,że ma ponad 200tyś/km. Pełne AC na Golfa II 100zł na rok
  12. Jestem w trakcie przeróbek Golfa II. Wymieniłem w nim silnik z benzyny na1.9 tdi AHU z Golfa IV wersja angielska. Wózek i zawieszenie z Ibizy tdi ,a poduszka pod silnikiem 1.9D z Golfa. Sprzęgło nowiutki jednomas. Przy odpaleniu auta czuć szarpnięcie,a następnie drgania karoserii,ale tylko na jałowym.Powyżej 1000obrotów silnika wszystko znika ,jest normalnie,tak samo gdy temperatura wody trochę się podniesie wtedy jest ok nawet na wolnych obrotach. Auto jeździ zarąbiście nie kopci ogólnie silnik jest w idealnym stanie(przebieg 38tyś.mil). Miał ktoś coś takiego w fabrycznie złożonym aucie?? [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________Wymieniona poduszka pod skrzynią na nową,a zawias w górę(na zimę) i drgania zniknęły.
  13. Dokładnie w tym samym miejscu ma fotkę Fazy i Lodówa
  14. Hehehe, super powiedziane. Polać temu Panu :beer1: Już polewam Wypij i zamie, , bo sam jeszcze nie dorosłem,jestem dobrym kierowcą tylko czasami,a przeważnie jeżdżę dużo za szybko ciągle wyprzedzam,a po krętej drodze latam jak wariat,to cud,że po 12latach za kółkiem i ok.50-60 tyś/km rocznie nie miałem,żadnego wypadku.
  15. znaczy co? ...w oborze taaa będę poza terenem idziesz siedzieć na łikęD
  16. a dzie nic nie wiem... :gwizdanie: na Oruni ??
  17. Jest gryl w sobotę?...czy nie miałem się dowiedzieć
  18. Cześć Zaglądaj na Pomorskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.