Treść opublikowana przez micha3l
-
Roleta bagażnika słabo się zwija
Może przy zestawie naprawczym coś takiego jest.
-
Roleta bagażnika słabo się zwija
Wyjmowałem roletę, w środku jest długa sprężyna którą teoretycznie da się naciągnąć, praktycznie ciężko bo w pewnym momencie się wyślizguje i całkowicie rozwija. Mi udało się powrócić do stanu z przed rozbiórki, i więcej tego nie ruszam
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja sam polecam sposób z izopropanolem, w poprzednim roku miałem wielki problem ze smrodem z klimy. Pianki, granaty pomagały na chwile, a po czyszczeniu izopropanolem zapomniałem o temacie.
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
W zimę wymieniłem olej na G 055 532 A2 , objawy to ciężko wchodząca dwójka na zimnym, po rozgrzaniu było ok. Olej pomógł ale na kilka dni, wszystko wróciło do stanu z przed wymiany. Jak przejadę trochę więcej km to skrzynia chodzi idealnie. Nie wiem czy tak powinno być ale jadać na jakimkolwiek biegu bez gazu i nagle go dodam to ciągnie mi lewarek
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Witam, czy idzie podłączyć taką zmieniarkę pod Starego Chorusa II? http://www.callparts.de/sites/default/files/productimages/LRP11003285391006/1738931.jpg
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Czy orientujecie się czy pompa oleju z 1.8t AGU będzie pasować do BFB?
-
Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC
Proama opłaca się tylko przy aucie do 3 lat(naprawa w Aso) starsze auto tylko warsztat i na zamiennikach. PZU zdecydowanie najlepsze
-
Dwumas? Szarpanie.
Może przegub zewnętrzny ma luz
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Te gąbkowe wkładki są wkładane tylko z przodu? U mnie śladów rdzy brak, jest tylko kilka odprysków po kamieniach , trzeba się tym szybko zająć
-
Dziwne Zachowanie Ładowania
Witam, miałem podobny problem po wymianie rolki alternatora(sprzęgło jednokierunkowe) przy wyższych oborotach potrafiła się zapalić kontrolka od ładowania. Rolka okazała się wadliwa. Sprawdź to.
-
A4 B7 1.8T przegląg - ekspoloatacja
W takim razie pozazdrościć spalania i lekkiej nogi
-
A4 B7 1.8T przegląg - ekspoloatacja
Na pewno masz 1.8t? Czy może 1.9tdi? W spalanie z miasta jestem w stanie uwierzyć ale w trasie spalanie 6,5 to nawet nie ma takiej opcji...
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Wszystko zależy gdzie się jeździ...
-
Pompa Paliwa 1.8t BFB z Webasto
Witam, ciężko znaleźć na forum informację o pompie paliwa (był temat o buczeniu z okolic baku ale znikł) mam problem z pompą paliwa. Pojawiają się dziwne odgłosy podczas przyśpieszania czy hamowania... Pompa ma nr 228 233 018 005 oraz drugi 8e0 919 051 W aucie mam Webasto i z koszyka wychodzą 3 króćce a nie jak normalnie 2. Czy wkład pompy jest taki sam jak przy wersji bez Webasto? I czy ktoś może zna nr jakiegoś uniwersalnego zamiennika?
-
Obliczenie składki za minicasco w PZU ?
Koszt Minicasco to 187zł przy wartości 10000zł, 281zł przy wartości 15000zł, 374zł przy wartości 20000zł. Marka i kod pocztowy mają znaczenie. Kalkulacja na podstawie a4 b6.
-
Brak połączenia z Vagiem na zapłonie
A sprawdź na pracującym silniku. U mnie jest praktycznie to samo.
-
Brak połączenia z Vagiem na zapłonie
To samo mówił mi znajomy Tuner. Pytanie jak to sprawdzić ?
-
Brak połączenia z Vagiem na zapłonie
Witam, od samego początku jak posiadam autko mam problem z podłączeniem do Vaga. Połączenie jest tylko w momencie gdy silnik pracuje. Na zapłonie nie wykrywa interfejsu. Testowałem dwa różne kable, dwa laptopy i kikla wersji programów. Od Vcds i vcds lite i polski vag. To samo tyczy się lemmiwinks. Problem zaczyna się gdy potrzeba zrobić adaptacje na zgaszonym aucie. Co to może być ? Może ktoś spotkał się z czymś takim. (akumulator prawie nowy, także wykluczam sprawę napięcia)
-
1.8T Prośba o ocenę logów
Cofa zapłon.
-
Ile pali Wam gazu?
Letnie 235/45/17 12-13lpg zimówki 205/55/16 około 10l lpg
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
I Zaprzal
-
wskazanie benzyny przy pełnym fisie
Stary temat ale może ktoś będzie szukał takich informacji. Wskazówka nie opada jeśli paliwa jest więcej niż na rezerwie. W ostatnim czasie 3-krotnie dolewałem benzyny po 50 zł i po kilkudziesięciu kilometrach wskazówka opadała na sam dół(Cały czas paliła się rezerwa). Dziś odłączyłem na chwile aku i się okazało że mam 1/2 baku paliwa
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
A napinacz nie daje o sobie już znać?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Jeśli sam na to wpadł? Z resztą ja i tak uważam to za robienie sobie jaj. Jak na razie to zero konkretów.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Pisz od razu i przechodzę do testów...