Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sciemamcz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sciemamcz

  1. Również wymieniałem na ori trochę boli ta cena brałem 3l, 3 x130 zł, wchodzi 2,25l więc mam ok 0,75 na zbyciu jak by coś to pisać.
  2. Kolego tutaj brałem 579603 VALEO Silnik wycieraczek - Części ARWIT
  3. Ten temat gdzieś już był jak masz ćwiartkę lub mniej to tak będzie pomimo że nie spala benzyny lej tak z połowę i będzie ok.
  4. Kolego ja mam te osram co podałeś H7 Night Breaker Unlimited 110% lepiej świecącej legalnej żarówki nie widziałem, polecam jak najbardziej, wszystkie inne ala-xenon są nic nie warte jak masz barwę światła wpadającą w nielegalny niebieski na zwykłej żarówce to w nocy, deszczu jest masakra lepiej świecić latarką. Barwa tej osram na pewno nie da ci koloru xenona ale w porównaniu do zwykłych to jest nawet biała, różnica w jasności świecenia jest naprawdę widoczna i bardzo zadowalająca użytkownika, co najważniejsze jest w pełni legalna.
  5. Kolego przy takim samochodzie zastanawiasz się czy zmieniać czy nie, jak nie wiesz co jest zalane, zmieniaj na coś porządnego pełny syntetyk np: liqui moly, valvoline, fusch, motul, amsoil 5W-30 lub 0W-40, 5W-40.
  6. Ten na zdjęciu jest całkiem niezły, mój to nie miał widocznego mechanizmu tak rdza go skonsumowała, musiałem kupić nowy i spokój na następne 10 lat koszt nowego 230 zł.
  7. Fotele recaro raz że mają swój klimat i wygląd to dupka też ma frajdę nie z tej ziemi.
  8. Mój jest ciut inny i regulacja jest pełna ale ważne że " Jest Pan zadowolony":grin:
  9. Panowie żadnego HARTA jest to syf najgorszy jaki tylko można dostać i czy to płyn, filtry czy inne części sam doświadczyłem i wszyscy których znam a dali się naciągnąć na to coś to potwierdzają tą opinię
  10. Również polecam Liqui moly 5W40 synthoil high tech, przed wymianą płukanka LM, teraz mam zrobione ponad 5000 i zero ubytków ale wcześniej uszczelki pod napinaczem i pokrywą wymienione
  11. Również wymieniałem cenowo nie ma tragedii, używka ok 150 zł, ale nie ryzykowałem znalazłem valeo w dobrej cenie to samo co ori. 579603 VALEO Silnik wycieraczek - Części ARWIT
  12. Mój, min. 10,5 jazda emeryta, max. 14,5 autostrada 170-180 km/h, średnio 12,5 mieszana.
  13. kolego ja mam 190tk sprawdzałem łańcuch i napinacz przy wymianie uszczelek chodzi i wygląda jak nowy, zero luzów i hałasów oby jak najdłużej :
  14. d*py nie urywa mam coś podobnego i moim zdaniem może być potrafi zatrzeszczeć i zaskrzypieć przy mocnym oparciu ale miał być na chwilę a siedzi już prawie 3 lata i nic mu nie dolega, działa, otwiera się i zamyka jak padnie poszukam ori w dobrych pieniądzach ale 300 zł nie dam nawet za idealny ori:kwasny:
  15. Ja wymieniałem olej w skrzyni na oryginalny koszt spory ok 400 zł. oczywiście nie ze względu na 1 bieg tylko ogólnie przebieg 200tk moim zdaniem wystarczający na wymianę bez względu czy zalecają czy nie. Jeżeli chodzi o 1 bieg to zmiana oleju nic nie da, sporadycznie problem nadal występuje.
  16. Pewnie cholerne kuny u nas też to dziadostwo włazi pod machę i sieje spustoszenie, ostatnio dwa auta stały w kałużach bo przewody z układu chłodzenia pogryzły.
  17. Raczej na 99% tarcze, błąd przy montażu (źle osadzone, krzywo, niedoczyszczona piasta itp.), ewentualnie błąd przy docieraniu (przegrzane, zalane), zrobić pomiar bicia tarczy i wszystko się wyjaśni.
  18. Nie wiem co jest przyczyna tego ale u mnie również sporadycznie występuje ten sam problem z 1 biegiem.
  19. Dobrze, dobrze dokładasz tylko dwa przekaźniki i wpinasz tak jak na schemacie.
  20. Nafta ładnie zmywa smołę / asfalt i nie szkodzi lakierowi.
  21. W 1.8T BFB były 5 i 6 biegowe i niezależnie czy guattro czy ośki oczywiście 6 biegowa to rodzyneczki.Wszystkie BEX raczej na 99% miały 6 biegowe, szukaj 6 z 1.8T do przekładki podejdą czy to z BFB czy BEX.
  22. sciemamcz odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    Znając życie to będą problemy ze zwrotem, nikt uczciwy nie sprzedawałby takiego szrotu tylko wypie.... by ten szmelc.
  23. Raczej nie jest to wina płukanki, użyłem dokładnie tej samej co podałeś LM i kilku moich znajomych w BFB, ALT i nikomu nic się nie stało a syfu sporo zeszło wraz ze starym olejem.
  24. Właśnie o to mi chodzi jedziemy na stację i płacimy miłemu Panu/Pani za usługę "proszę sprawdzić stan moich amortyzatorów/zawieszenia", dostajemy piękny wydruk ze stacji gdzie jest napisane: kontrola amortyzatorów wg BOGE z rozbiciem na amplituda drgań i tłumienie drgań wszystko wychodzi bardzo dobrze, w rzeczywistości mamy padnięte amortyzatory tak więc ktoś nas robi w balona czy nie? według mnie tak i nie chodzi mi tu o konkretną stację czy Pana Miecia tylko o system jak powszechnie stosowany do kontroli naszych samochodów.
  25. Dla mnie jeśli mam amortyzator ori. gazowo-olejowy, który już nie ma gazu to jest on niesprawny a czy działa jak olejowy czy jakikolwiek inny to kwestia indywidualnego podejścia do stanu auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.