Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Away

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Away

  1. Ja polecam w szczególności irlandzką whiskey- nie ma tego dla mnie "przykrego" smaku typu blended jak we wszystkich szkockich (Balantines, Johnny Walker itp.), a za to pięknie pachnie cherry. Najlepiej lubię pić "on the rocks", czyli na jednej/dwóch kostkach lodu Polecam Panowie wszelkie butelki z napisem JAMESON, od stadardu po Signature reserve ( w Polsce ciężko dostać), czasami widuję w "markjetach" Select Reserve (cena 120-140). Tullamore D.E.W. też bardzo dobre zwłaszcza te 12-letnie. Polecam irlandzką whiskey!! Co do wódki to pojawiła się u nas ostatni dobra norweska wódka AMUNDSEN- polecam dobrze smaczy i kopie
  2. Mmmm konkretne brovary Excelent 11 najlepszy, budvara nie biorę, bo zawsze w Lidlu jest Staropramen Lezak lub Nefiltrowane rządzi SMACZNEGO!
  3. Koledzy jaki olej do Hondy Civic VI 1.4 (75km) z LPG, aktualnie na Mobil 2000 10W40, ale kolega chciałby zmienić na jakiś porządny 5W40.
  4. Kolego nie opłaca się, jak już to pivo czasami w dobrej promocji. Ostatnio wyhaczyłem w Tesco Karvina piwko Gambrinus Excelent za 8,90 Kć= 1,51PLN!!
  5. Tarnowskie Góry, BP: 95PB: 4,74PLN ON 4,22PLN
  6. Coś dla miłośników II wojny światowej: Jerzy Rostkowski "Podziemia III Rzeczy- tajemnice Książa, Wałbrzych i Szczawna Zdroju". Książa bardzo fajnie napisana jak reportaż, polecam!
  7. PANOWIE PEŁEN SZACUN!! Aż chciałoby się podjechać swoją LZ9W..
  8. Away odpowiedział(a) na BartKrk temat w 1.8T
    Dokładnie tak! Zawór tylko nowy w zestawie z uszczelką. Ten zawór CV w ASO kosztuje ok 500PLN, ja kupiłem zamiennik Pierburga za ~200PLN, który produkuję dla VW/AUDI. Zakupy zrobiłem u kolegi Wandeja (polecam!!). Nr zamiennika: PIERBURG 7.22560.43. (odsyłam jednak do katalogu). Edit: Kolego bezpiecznik pompy znajduję się w puszcze ECU i na pewno jest spalony. Jest to bezpiecznik maxi 40A i radzę od razu go zakupić, koszt w ASO 12PLN . Być może też poszedł przekaźnik, ori VW/AUDI 4H0951253A, wtedy koszt 60PLN.
  9. Away odpowiedział(a) na BartKrk temat w 1.8T
    Koniecznie przed wymianą wymień zawór CV, bo znowu pompa padnie. Daj spokój nie kupuj nowej, szkoda kasy. Napisz w dziale "kupie", a na pewno się ktoś zgłosi. Pasują p&p: 06A 959 253B 06A 959 253E Polecam poczytać ten wątek: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/267604-naprawa-sai-sap-secondary-air-injection-pompa-powietrza-wtornego-wtorego/
  10. Fura miazga, felunek niszczy! A kolor jedyny właściwy Bezawaryjności!!
  11. Jeżeli nie spaliło bezpiecznika to być może przekaźnik zalany/uszkodzony. Przekaźnik jest również w skrzynce komputera, tylko musisz odpiąć ECU- wygląda jak twardy dysk. Pod Ecu masz przekaźniki, spróbuj wymienić na nowy, tylko ASO. Nr części to 4H0951253A, koszt ok. 65PLN.
  12. Jeżeli to pompa powietrza wtórnego to wyjęcie tego dużego pomarańczowego maxi bezpiecznika 40A w skrzynce komputera powinno załatwić sprawę. Jest jeszcze przekaźnik tej pompy, ja miałem nr 645 (ale we wcześniejszych rocznikach, może to być 373) sprawdź czy nie jest uwalony, albo zalany.
  13. Polecam środek Nielsen Choice.
  14. Dzięki Panowie!!
  15. Witam! Tak jak w temacie poszukuję dobrego serwisu automatycznych skrzyń tiptronic. Potrzebuję wymienić olej i filtr w skrzyni. Byłem w ASO VW i powiedzieli, że oleju w skrzyni się nie wymienia Pacjent to VW Polo 6N2 (III lift) 1.4 8V AUD z czterostopniowym zwykłym automatem. Koledzy znacie jakiś dobry serwis w okolicach Tarnowskich Gór, Gliwic, Zabrza.. Dzięki z góry
  16. Dzisiaj w Bytomiu-Szombierkach na ul.Zabrzańskiej na wysokości Lidla widziany czarny avant B5 z czerwonym logo CCCO na grillu, blachy SY..pozdrowienia dla kierownika
  17. Kolego nie obejdzie się bez wyciągania całej tapicerki. Gazetami nie wysuszysz, pod tapicerką są gąbki, które na pewno są nieźle nasączone wodą. Także demontaż siedzeń, kanapy, tunelu środkowego i konkretne suszenie!
  18. Away odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Dzieki bardzo za poradę, zaworek odmy padnięty ten w trójniku, po wymianie na ori- obroty książkowe
  19. Kolego, dzięki bardzo za poradę, zaworek do wymiany, zakupiłem ori- szybki montaż i obroty mam wzorowe, koszt operacji 43PLN + dwa piwka
  20. Koledzy! Właśnie jestem na etapie problemu z falującymi obrotami i jutro jadę zakupić słynny zaworek nr 6 035103245G. Zastanawiam się, czy może od razu nie kupić trójnika oraz kolanka odmy. Objawy to lekko podwyższone obroty na jałowym, a czasami za niskie oraz ewidentne telepanie silnika. Błędów na vagu brak. Na rozgrzanym silniku mogę bez problemu okręcić korek wlewu oleju, jednak jest odczuwalne zasysanie tego korka, korek nie skacze i nie ma również typowego dymienia- tylko spadek obrotów, jednak silnik nie gaśnie. Czy jest to zupełnie normalne, bo na pewno test z kartką by się nie powiódł. Dzięki z góry i pozdrawiam!
  21. W Niemczech bardzo dobrze prosperują tzw. trinkhalle, czyli hurtownie z napojami, wodą mineralną i piwem, zawsze zlokalizowane obok dużych marketów, dobre ceny promocje i sprzedaż tylko skrzynkami, no ale u nas butelek zwrotnych nie ma, tylko piwo, także chyba raczej nie na nasze warunki taki biznes.
  22. Away odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Tak była robiona adaptacja, dzięki! W takim razie podstawa do sprawdzenia, dzięki!
  23. No masz, to ja byłem, dopiero teraz badam wątek, pozdrowienia Kolego!!
  24. Away odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Może ktoś coś poradzi.. Autko jak w opisie 1.8T BFB bez LPG. Po wymianie zaworu CV, udrożnieniu odmy oraz wymienie uszczelki pokrywy zaworów, mam taki problem, czyli podwyższone obroty na biegu jałowym. Zjawisko dzieję się tylko na rozgrzanym silniku tj. przejadę jakieś 20-30km i na postoju obroty mam 1100-1200 rpm (wyłączone wszelkie odbiorniki typu klima radio itp.). Natomiast na zimnym silniku po odpaleniu ładnie z 1200rpm schodzi do 900rpm. i trzyma równiutko. Na vagu zero błędów.. Dzięki z góry & pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.