Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Away

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Away

  1. U mnie pompa wywala błąd, ale nie wyje w ogóle. Myślałem nad wymianą, ale cudowania z tymi przewodami jest sporo, do tego zaworki itp. Czy usunięcie pompy spowoduję wywalanie check'a na desce? Da radę samemu to zrobić, czy trzeba kodować?
  2. Dawaj Kolego LM, a nie pożałujesz
  3. Pełna zgoda, dlatego szukam używek, w DE za ~500EUR można wyhaczyć dobry komplet. Na rezanie przyjdzie jeszcze czas
  4. Polecam Sennheisery OMX 680, używam ich w pracy i na rowerze, świetnie nadają się również do biegania- w sumie zostały do tego stworzone, polecam, dzwięk= wiadomo jak to u Sennheiser'a.
  5. Cudo, uwielbiam te OZty ostro powycinane, ultraleggera graphite- przepiękna felga, gratulacje. Ja poluję na OZ Superturismo, nowe komplecik ~5000PLN :/, w Polsce z używkami różnie bywa, puki co szukam na www.ebay.de
  6. Dzięki bardzo, plany są gorzej z ich realizacją, ale na pewno na początek jakieś fajne felgi 17" i jakiś sofcik na seryjnych gratach. Poza tym to czeka mnie wymiana tłumika, bo już troszkę skorodowany, a także słynna korozja nadkoli. To taki plan na najbliższy rok taki felunek mi się marzy: B6 na tych felgach wygląda zacnie:
  7. Witam Szanownych Klubowiczów! Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonej beszóstki Prawdę mówiąc chciałem 1.9TDI, ale trafiłem na 1.8T Quattro i nie żałuję. Samochód sprowadzony z Niemiec z miejscowości Garmisch-Partenkirchen/ Kruen. Stan licznika w dniu zakupu 186 000km, bezwypadkowy z oryginalnym silnikiem, do tego książka serwisowa. Samochód serwisowany od nowości w Audi Heitz GA-PA, niestety Long-Life. Autko sprawuję się dobrze, na początek mała przygoda z termostatem i czujnikiem temperatury, potem dolny wahacz.. powoli ogarniam to o co nie zadbał poprzedni właściciel. W tej chwili 203 000km. Rocznik czerwiec 2004, rok modelowy 2005, 163PS, totalna seria..
  8. Co prawda to A6, ale film wyraźnie pokazuję, co mogą spowodować te gąbeczko-styropiany.
  9. Witam! Do avanta w quattro polecam Uniroyal Rainsport 3, które na pewno się nie wyząbkują. Miałem Dunlop SP Sport Maxx i po 4 latach strasznie wyją. Rainsporty świetne na deszcz i fajnie się prezentują, a tutaj jeszcze w super cenie: 4 OPONY UNIROYAL RAINSPORT 3 205/55R16 91V 2014 (4262009595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. Bierz z linii PRO LINE: Liqui Moly Pro-Line Engine Flush 0,5L sklep-oleje.pl
  11. Przy okazji długiego majowego weekendu i tankowania do pełna użyłem dodatek LM Pro-Line Benzin System Reiniger- odczucia? Hmm, raczej brak efektów odczuwalnych i wizualnych
  12. Dzięki bardzo Kolego!
  13. Koledzy mam pytanie, czy mogę wlać LM SynthOil High Tech 5W-40 do silnika 1.4 8V AUD? Samochód to VW Polo 6N2 przebieg ~100 000, od nowości zalewany był Mobil 1 Peak Life 5W-50, silnik w b. dobrej kondycji.
  14. 1.8T BFB 2004- 199200, pobór oliwy 0,7L/10 000
  15. sklep-oleje.pl Kupiłem płukankę z linii proline, olej i filtr Knecht'a. Towar raczej ori, na sieci brak negatywnych opinii o sklepie.
  16. Piszesz o dobrej oliwie, ale na Twoim miejscu i tak zalałbym LM SynthOil High Tech 5W-40... Kolega dobrze radzi! Ja również polecam LM SynthOil High Tech 5W-40. Poprzednio miałem Castrola Edge 5W30, no i przed długim weekendem zmiana- płukanka LM Proline + LM SynthOil High tech + Knecht OC 470. Silnik był prowadzony w trybie Long Life przez 180 000km + 10 000km na castrolu- po płukance niezły szlam wyciekł, jakieś takie sadzę na dnie naczynia z zużytym olejem. Po zrobieniu płukanki i serwisu olejowego przejechałem 2000km, odczucia? Wyraźnie odczułem zmianę- silnik pracuję dużo ciszej przy dużych prędkościach (nie wyje tak jak na Castrolu), ładnie wkręca się na obroty, spalanie 8,5L/100, trasa-autostrada (prędkości rzędu 130-150km/h, 1h w korku)- odniosłem wrażenie, że spalanie delikatnie zmalało, być może to siła sugestii. Jedno jest pewne, kultura pracy silnika na plus- odczułem to dosyć wyraźnie. Na prawdę polecam ten olej.
  17. Dramat.. CCCO i takie rzeczy, to nawet Fiaty, Renówki czy inne na F z tych roczników maja zdrowe blachy.
  18. no masz Ci los! Trochę drogo, ale to już polakierowane pod dany kod farby? Czy gołe blachy do pomalowania? golusieńkie jak dupcia niemowlaka u mnie w mazdzie chcieli za lakierowanie 1500zl sztukę żeby było porządnie zrobione na parę lat, wiec 2 błotniki + lakierowanie 5400zl tak wiec na razie śmigam z pordzewiałymi i modle się żeby ktoś mi wjechał ze swojej winy ze szrotu są same pordzewiałe albo powgniatane jak by ktoś je kopal , kupować taki i go szpachlować bez sensu a zamienniki te po 99zl to cienkie jak kartka papieru a spasowanie jak by pijany chinol montował , nic nie pasuje ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- te po pińcet to to samo co po 99zl tylko ze ci niby lakierują pod kolor twojego auta z tym ze cieniowanie innych elementów do błotnika musisz zrobić we własnym zakresie No właśnie nie. Zwykły blotnik mają po 300zl a ocynkowany 500zl. Ale ile w tym prawdy:whistling: Może już ktoś taki błotnik "testował", jaka grubość blach, trwałość, ocynk?
  19. Away odpowiedział(a) na piotraudi temat w 1.8T
    apropos miałem tak samo, tylko że do BFB wg katalogu pasuje Mann WK720/3 ale niestety musiałem kupić drugi filterek WK720/5. WK 720/3 teraz sobie leży, może ktoś chętny, oddam za 30PLN + przesyłka.. (sorry Admin wiem, że nie ten dział, ale mam mniej niż 100 postów i nie mogę zamieszczać w dziale "sprzedam").
  20. Co za skur.....y!! Człowiek, haruje, oszczędza, kupuje wymarzone autko- a taki jeden z drugim zapier...!! Przykre! Co na to Policja?!
  21. Zobacz na stronie CarSPA | Auto detailing, polerowanie samochodu, renowacja lakieru, usuwanie rys Warszawa lub Kosmetyki Samochodowe - Odpicujbryke.pl mają bogatą ofertę Pewno kolega używał Zymol HD Cleanse, potwierdzam, wspaniały efekt Zymol HD-Cleanse + Carbon Wax
  22. Podziękował! 300ml starczy ale jezeli 500 to tez moze być tylko po pierwsze ujmij 500 ml oleju jezeli masz full a nastepnie zalej ja zalewałem pół pod korek pol pod bagnet żeby glowice przeczyscic no nie , i dół silnika lac na cieply silnik odpalic nie gazowac , nie jezdzic, po 15 minutach zgasic , zlać syf odczekac z 20 min , mozna przelać silnik poł litrem oleju czystego nowego. to by było na tyle ,wlac LM i cieszyć sie dobrym olejem
  23. Koledzy szybkie pytanie, chce zrobić płukankę przed wymianą oleju castrol edge 5W30:facepalm: na LM Synthoil High Tech 5W40. Płukanka LM Pro-Line 500ml, w instrukcji piszą, że wystarcza na 5L oliwy. Jak wiadomo 1.8T ma mieć 3,7L oliwy, czyli jakieś 3,3-3,5L teraz mam (po 10 000- zero dolewki) w silniku, zatem, lać proporcjonalnie, czy wlać całość?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.