Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Makale

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Makale

  1. Mam gdzieś tych potencjometrów w ciul w garażu. Nie chce ktoś ori?
  2. Makale odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Każdy mechanik Ci wymieni maglownicę. A montaż serwotronika masz opisany na forum. Żadna filozofia. Z maglownicy ciągniesz dwa kable pod kierownice do przekaźnika i oprócz tego jeszcze 3 przewody. Masa, zasilanie i sygnał prędkości. Prosta rzecz. Sam montowałem teraz u siebie przekaźnik servo bo czekam na zakup magla w dobrej cenie to gościu od maglownic będzie miał już plug&play.
  3. Wyjmij całą półoś na stół to będzie najłatwiej. Nie spotkałem się z nierozbieralną półośką... Musi gdzieś być pierścien segera ktory musisz wyjąć i dopiero wybić półoś z przegubu. Tak na samochodzie to szkoda tylko nerwów.
  4. Sama puszka ECU. Tam są dwie uszczelki. Jedna z nich na dole samej puszki, gdzie idą kostki łączące ECU z wiązką wnętrza + druga uszczelka pokrywy ECU. Ja kupiłem w ASO całą puszkę ECU i święty spokój.
  5. Makale odpowiedział(a) na ziki2000 temat w 2.0TFSI
    Do kogoś pod kompa na pełną diagnostykę. Sprawdzenie błędów to nie jest diagnostyka.
  6. Za zestaw Staga na 160 koni do ALT płaciłem 2400 zł z montażem. Oprócz wtrysków nic pod maską nie widać, prawie 200 tys już zrobione na instalacji.
  7. Makale odpowiedział(a) na vofrrn temat w Audi A4 B7
    @UP I co w związku z tym ?
  8. Makale odpowiedział(a) na vofrrn temat w Audi A4 B7
    Kurde lakierowanie 1 elementu to koszt 200-400 zł nie przesadzajmy. To jest do usunięcia bez lakierowania całego elementu. Zaprawka, papier ścierny, polerka i voila! Z 500-600 zł powinien dać bo auto tak czy siak gdzieś musisz wstawić, więc strata Twojego czasu etc. Ja zawszę mówię tak: słuchaj, zadzwonię po policję na dzień dobry mandat + pkt. Na terenie publicznym masz 250-500 zł mandatu + 6 pkt karnych, dalej zgłaszam to do twojej Ubezpieczalni i zniżki Ci lecą. Na dzień dobry z 200-500 zł zależy za ile OC masz, a gorzej jak masz z 4 auta na Twoje OC. Przy dobrych wiatrach jesteś w plecy minimum 600 zł i 6 pkt karnych koncie. Płacisz teraz 600 czy czekamy na patrol? A w przypadku większych szkód to od razu Policja.
  9. Makale odpowiedział(a) na marekgolczynski temat w Audi A4/S4 B6
    Sam mam pod kanapą + 3/4 bagażnika wygłuszone i jest spora różnica.
  10. U mnie to norma jeżeli auto zgaśnie mi na LPG to potem ma cieżko odpalić.. Zgasnie na PB odpali z pół obrotu.
  11. Zawieszenie? Lemforder - wytrzyma Ci z 300 tys km, założysz gówno 30-60 tys i zacznie pukać. Zaoszczędzisz trochę kasy a potem to się zemści i znów będziesz musiał wymieniać więc się zastanów dwa razy. Tarcze - Texter, Rotinger GT, Zimmermann Klocki - ATE Ceramic, Ferodo, Hella Pagid, TRW D-Tec Amortyzatory wystarczą Ci MTS-Technik. Mają krótszy skok. Niby chińczyk, ale 2 lata w aucie i ponad 100 tys km i nadal sprawność na poziomie 80%. Sprężyny jak nowe to Eibach prokit- 30mm, a jak coś innego (nie przesadzajmy to tylko 1.6) to wchodź na OLX i szukaj sprężyn obniżających. Ja neuspeeda na przód -38mm kupiłem za 100 zł z wysyłką w idealnym stanie.
  12. Przydałoby się założyć amory o krótszym skoku.
  13. Wszysto jest możliwe
  14. Cany już wiązłem i plus i minus. Wszystko po bezpiecznikach i wg schemtu z autodaty. Brakuje mi pozostałych. Linia K na krótko od czegoś innego i VCDS już wyszukuje moduł. EDIT: Mam CAN'y, mam K-Line, mam zasilanie (czyli 5 kabli), potem mam mikrofon (już 7) sygnał telefon podpiąłem się do wyjścia z tego sterownika, który wg autodaty szedł na głośnik czyli logicznie rzecz biorąc to powinno iść do radia i nie mam tylko 10 kabla czyli mute. Ogólnie moduł się łączy, wszystko zakodowane. Teraz sprawa wygląda następująco: Gdy ktoś dzwoni do mnie na FIS pojawia się CALL - numer telefonu i mogę odebrać ręcznie wtelefonie lub przyciskiem na kierownicy. Gdy ja dzwonię - analogicznie jest info na FIS Gdy kończę połączenie - END of call na fis Gdy nic się nie dzeieje, klikam R/T na kierownicy i mam dostęp w górnej części fisa do książi telefonicznej i mogę dzwonić i odbierać jednak muzyka gra nadal i radio totalnie nie reaguje na to, że ktoś dzwoni. Radio ma totalnie wywalone w telefon Jakaś pomoc jak podpiąć sygnał TEL -, TEL + i MUTE ze sterownika BT do RNS-D ? Gdyby to miało znaczenie (wszystko seryjnie w aucie było, nic nie rzeźbione oprócz AUX) - kolor FIS -RNS-D z DX i włączonym tunerem TV [tunera brak , wpiąłem się tam AUX] -multifunkcyjna fajera B6 - nagłośnienie BOSE - mikrofon w lampce jest "seryjnie", jedynie co to zakładałem podsufitkę s-line i w lapmce jej nie było, ale podłączyłem mikrofon i wsadziłem go dokładnie tak samo jak było wcześniej
  15. panowie to jest sterownik nokii 8E0 862 333 A, komunikacji nie bnyło bo ktos bezpiecznik od tel. wyjął. Idą dwie bardzo grube wiązki. W sterowniki nokii jest kostka 46pin + antena i druga mniejsza 10 pin + 2 anteny.
  16. Lakier Ci wypłowiał wokoło tego. Najpierw spróbuj Tar&Glue Removerem, a potem polerka pastą nawet typu OneStep.
  17. Przecież zamek pasażera i kierowcy w C5 są inne. Właśnie mam taką na placu do rozbiórki i zamek lewy kierowcy i prawy pasażera się różnią nawet ilością pinów przy zamku zresztą tak samo jak w B6. U siebie przekładałem drzwi lewy przód z angola do swojej to wszystko inne. Począwszy od klamki, przez zamek po całą wiązkę. Może ja miałem jakąś "lepszą" wersję. Żart oczywiście.
  18. A czy napisałem coś co nie jest zgodne z prawdą? Dopisałem do postu wyżej liczbę rzeczy przy wymianie.
  19. Cześć. Mam moduł BT z końcówką D. W aucie siedzi seryjny telefon i gniazdo FAX. Po wyjęciu fotela pasażera i dostaniu się do sterownika telefonu culmann jaka rzeźba mnie czeka żeby podłączyć BT ? Kiedyś były schematy, ale wszystkie już wygasłe. Mikrofon bose siedzi w podsufitce seryjnie. RNS-D też jest seryjne. Wszystkie kable są na miejscu czy coś jeszcze muszę ciągnąć?
  20. Pod VCDS zero problemów i błędów? Nic nie świruje potym w aucie?
  21. Lataj angolem. Magiel, deska, wiązka cała w środku, a z tym to rzeźba ostra bo nie kupisz drugiej identycznej, drzwi do przezbrojenia, zamki drzwi, dekor w deskę tak jak wyżej, pedały, cała nagrzewnica z tym plastikiem/kanałami. Lampy można ogarnać. Są ludzie co zmienią Ci same środki na europe.
  22. Cześć. Chciałbym, żeby moja klapa w sedesie się sama otwierała Automatyczne zawiasy z B7 na razie muszą odejść na dalszy plan. Wkładał ktoś sprężynki do sedana na siłowniki? Ma ktoś wymiary tych sprężynek, żeby to dobrze działało? Czym się różni sprężynka zielona od niebieskiej? 19x32 będą ok czy mniejsze / większe?
  23. Jak owijać to całość już do downpipe.
  24. Makale odpowiedział(a) na mini002 temat w Audi A4 B5
    Pali się kontrolka AirBag - poduszki są wyłączone.
  25. Trzeba wkręcić czujnik ciśnienia oleju i zmierzysz ciśnienie na zimnym i ciemnym, na wolnych i wysokich obrotach, a najlepiej to jeździć z manometrem i obserwować jak się zachowuje ciśnienie w momencie zapalenia się oldruck.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.