Treść opublikowana przez Sebastiano87
-
Błękitne A4 B5 Quattro
Ma podobny rozmiar jak te Twoje opony na 17 tyle że u mnie cieńsze czyli 215/50 17 Chce się zmienić ale jak inny zwalniają na dziurach tak ja nie muszę i pozwalam sobie na ich wyprzedzanie. Na tym rozmiarze zrobiłem 65 tys i wielowachacz nadal nie puka. Na zimie ma balony 15 wiec ich nie biore pod uwage Wiec jak nie chcesz robić zawiechy to rozmiar idealny na lato.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Przyjechałem z ksenonem wyjechałem z bi ksenonem ot takie czary przy tesco na wczorajszym spocie. Dzieki Gwerty. Dzieki wszystkim zgromadzonym za miło atmosferę.
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Czasem jak się reza za dużo przy aucie to potrafi człowieka ponieść fantazji, to nic złego. Każdy czasem popełnia błędy ważne żebyś już wrócił na ziemie
-
Daily driven Acztery
Piękno leży w prostocie. Dlatego kupiłem se do kolekcji audi b4 80 1z z 96 r i nic tam nie zmieniam Bo piękno to właśnie te brzydkie zacofane lampy, te wnętrze ten silnik pracujący jak sieczkarnia w tej mojej poczciwej babce. To tak jak stary wzmacniacz i głośniki. To tak jak polska muzyka z lat 80. Ta ulotność tego co stare co przemija. Co przypomina nam czasy które już nie wrócą. Ja mam swoje zdanie a ty swoje uszanujmy to. Nie zmienisz tego choćby napisał 100 tysięcy wywodów. Szanujmy swoje gusta a także zdanie innych.
-
Daily driven Acztery
Wszystko to kwestia gustu i smaku. A w tym wypadku właśnie taki archaizm daje uroku.
-
Daily driven Acztery
Cieszy mnie to że nie zrobiłeś za rado mędrców z forum. Rób na lifta, zmień na lampy z lifta. Zmień zderzak na lifta. Zmień środek z lifta. Zmieniaj, zmieniaj wszystko na lifta. Gratuluje przedlift to przedlift a lift to lift. Tak trzymaj
-
audi a4 b5 lift 1.8t anb
Tylko tak gałka, gała, pałąk, dzida zwała jak zwał, mam nadzieje że to nie Twoja sprawka Nie ma jak ori gałeczka.
-
Czerwona Bepiątka 1.8T
Dziewczyny ładne, zgrabne... No to tyle w temacie A tu sie komentuje autko no tak sie zapatrzyłem na to co nie trzeba Nie no fajne czerwone audi
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- 1Z 90 km 1995 rok Rude Skórki
To tak jak ja z mojo audiczko planuje ciągnąć jej żywot aż oddam jo na złom. Teraz to złomy robią a nie auta Masz takie foteliki czyt. placki jak ja w pełnym prądzie tylko ja ma czarne. Ciężkę do dorwania rarytasy w a4 b5 Wygodnie się wchodzi do auta i nic nie meczą na trasie choćby się przejechało 1000km za jednym razem. Ta pełna regulacja daje dużo wygody Do naszych limuzyn foteliki ideał. Moim zdanie oczywiście- A4 B5 1.9 TDI AHU - fireman
Słuchajcie ja sie wymądrzyłem żeby nie robić bo to kasa, bo stary itd. A sam nie lepszy podsufitka czarna s4, lusterka z rs4 fotochromatyczne alu obódowy, navi rns d, pełny fis, skóry full elektryka. Przez te forum to wszystko przez te forum, wyrezałem Musze kiedy sie też pokazać ze swojo padlino ale jakoś mi jeszcze wstyd Nie gadaj i działaj- A4 B5 1.9 TDI AHU - fireman
Ja bym na Twoim miejscu nic nie zmieniał jeśli zaczniesz iść w polifta zacznie sie skarbonka bez dna. Mówie tu o poprawnym zrobieniu czyli zderzak, maska, błotniki, klapa tylnia, środek itd itd. Uważam że dopiero wtedy to ma sens bo tu przód lift a bok przedlift. Worek siana trzeba mieć, lepiej se pojeździj sprzedaj i kup lifta. Wiem co mówie bo a3 8L robiłem na lifta. Żałuje kasy poszło a sprzedać nie mogłem po swojej cenie, bo nikt na to nie patrzy Bezsensu. Nie zrozumcie mnie zle, róbcie co chcecie, wasza kasa. Jak masz checi, kase czas i przyszłość wiążesz z autkiem przynajmniej na 3 lata to działaj. W końcu to Twoje autko- [B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Kolorek srebrny najładniejszy, bo sam ma taki he. Wiecie co szkoda że helmuty nie zrobili tych tzw zaślepek na spryski płaskich w zderzaku s4 b5. Mogli to zrobić tak jak w mordzie z rs4 lub poczciwy zderzaku poliftowym ale z opcio ksenonów że są poprostu płaskie a nie takie odstające kartofle. Bardziej mi się podobają poprostu zaślepki płaskie na spryski w b5 I co dziwne ciągle mnie to razi. Musze iść do psychologa.- YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B5 AJM] Melange Beige Metallic Audi A4 2000 Avant
To tak jak u mnie odmalowane autko całe tak dla siebie nie że uderzony. Po prostu jakieś tam ryski to masce, drzwiach nic wielkiego takie tam pierdoły. I poru dniach wgniota koło klamki i tak to jest w właśnie u nas. Ja jak parkuje to żeby pasażer wysiadł swobodnie i ja jako kierowca również. Czasem parkuje nawet do minuty żeby zrobić to estetycznie czyt. ( równo, w liniach, do samego krawężnika jak mam tako możliwość ) Najgorsze są baby i starcy nie patrzo krzywo parkują itd itd. Trzeba było dla nich karne kuta..y naklejać na szyby to szybko by się nauczyli parkować elegancko jak Bozia nakazała- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Zobaczcie jak jesteśmy cofnięci w rozwoju technologicznych. W bogactwie przeciętnego Kowalskiego. Podniecamy sie padlinami czy. (autami klasy średniej limuzynami ) i nie stać nas na nowe audi, wieśwagena, hopla czy kije ryje lub szkode. Nie mamy swojej motoryzacji bo interesy koncernów za naszymi granicami na to nie pozwoliły i nie pozwolą bo wolności u nas nie ma. Jeździmy trupami czyt. (bardzo dobre auta jak na tamte czasy)z lat które są dawno za nami, przynajmniej duża cześć z tego forum. Wiem napiszecie teraz co Ty gadasz teraz to badziewia robią, a te wykończenie np w japońcach a te silniki np w niemcach a teraz to nie zalejesz ropy badziewnej, a to a tamto. Tak tak tak srak. Ale dalej nas nie stać i nie będzie stać na nową klasę średnio już nie mówiąc o premium. Oczywiście nie wszystkich ale większa cześć Polaków może sobie pomarzyć o audi z rocznika 2015.... A co tam w Top Gear sobie pooglądam fajne furki, piwo łyknę, pójdę zarabiać kasę i nie będę już więcej o tym myślał a kiedyś za naście sracie lat kupie se a8 d5 ps predzej sie zgarbie. A te przebiegi po co se zawracać głowe czy 300 tysi czy 500 tysi i tak większa cześć nie wie jak jest naprawde To tak jak z dziewictwem nie wiesz do końca jak to było u kobiety którą poznajesz Przebiegu jej realnego nie znasz i nie poznasz tak jak z autami używanymi- Fiat Brava 1.4 12v
Fiat jak to fiat ciężko coś by tu co ciekawego napisać. Na forum audi hm pochwalić zakup takiej marki hm ... no najważniejsze ze Ci się podoba- S...ebidi line A4
Po chłopach w kaloszach i wożonej drabinie na dachu ani śladu, tak dalej trzymaj- [A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Super z tym lusterkiem jeden z ważniejszych modów moim zdaniem. Inaczej autko od razu będzie wyglądać, przy wyprzedzaniu jest duży komfort i o wiele bezpieczniej.- Strefa Śmiechu
https://www.youtube.com/watch?v=84O0X-UTvO8- Zimowo a4 b5 by fazi
To już admin zadecyduje ale znając życie to poleci do kosza ten temat i Twoje zdjęcia ze śnieżnych wojaży.- Strefa Śmiechu
- [a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Popraw w opisie fury na 115 KM Dopisz sobie do planów duże lusterko z prawej strony by auto nie kulało.- A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
I tak są fajne półskóry to jest to- A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Te pół skóry co z tt założyłeś to full opcja w prądzie, podgrzewane są ? ps. ma u siebie naleśniki w pełnym prądzie przód tył góra dół leźdzwie co pan sobie życzy, ale helmut pożałował na grzanie. - 1Z 90 km 1995 rok Rude Skórki
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.