Treść opublikowana przez Sebastiano87
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
I dobrze ciesz się z życia przedszkolaczku. Dla mnie to i możesz mieć i b20. Co za ludzie Naprawde wy nie macie problemów ? tylko taki bzdety piszecie. Każdy żyje jak chce. Typowe myślenie polaka. Alfa i Omega we wszystkim. Wyjedź zobacz kawałek świata nabierz doświadczenia, albo taniej idz pobiegaj na świeżym powietrzu.
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Nic nie stanie, nic nie wybuchnie Kase to można ładować bez opamietania w piekną wielko chate żeby mieć gdzie godnie żyć na starość, a nie w kase bez opamietania tam gdzie nie trzeba w najbliższym czasie. Jak byłem na urlopie to i zajechałem do różnych mechaników w niemczech i każdy mi mówił żeby dalej jeździł i nic nie wymieniał. Poprostu byli ze mną uczciwi i tyle. No ta dmumasa przy bardzo ostrym ruszaniu tylko sie odzywa ale rajdowce nie jestem. A4 B5 jeźdze tylko do pracy i do tego sam nie z dziecmi i nie z żono. A pozatym ma jeszcze golfa 4 150 km arl żony bardzo zadbany i swój rodzinny którym jeźdze do polski na wczasy staro poczciwo limuzyno audi A8 D2 diesel 3.3. po lifice 2000r Nie napinajcie sie tak życie jest za krótkie
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Mądry sie znalazl. Zluzuj poslady. Ori przebieg i umiejetna jazda tyle w temacie. Ściema to ty jesteś. Objawy sa bardzo znikome. I jeżdżę tylko po niemczech czytaj po bardzo dobrych drogach.
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Rafal jeśli Ci cos tam leci i stuka w twojej padlince to zmieniaj. Fachowiec co przed komputerem stwierdza usterkę i skutki. Powściągnij rozum jeśli masz kulturę.
-
"Baranek" by Sobon3R
Na wspomnienia mnie wzieło. Kiedyś tam miałem a3 z silnikiem 1.6 benza niebieska, właśnie z takimi brewkami. Zderzak tunigowy na którym było wiecej siatki tzw plastru miodu niz plastiku. Z tyłu 2 rury końcówki to remus. Felga 19 arteca. Tak helmut ją pokarał. Znalazłem ją na złomie w niemczech. Jako dzieciak sie podjarałem strasznie. Gdy przyjechałem do Polski kuple się slinili a były to lata 2007. Wogóle ta padlina nieszła przez te felgi i przez ten zderzak pługiasty ale wygładała jakby miała 1.8 T Reasumujać bo sie rozpisałem te brewki zejdo Ci łatwo, fakt że jak je usuniesz to pojawą się zapaćkane lampy od tego kleju ale on Ci łatwo zejdzie rozpuszczalnikiem.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Odechciewało się jeździć nawet dieslem ale to co się dzieje ostatnio to wypasik w Polsce. Suwałki 3,98 za ON i chce sie żyć oby tak dalej i w dół i w dół i w dół ps. zap....... się aż miło na tak taniej gnojówce
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Trzeba tez myśleć i beztolku nie wymieniać co popadnie. Np. u mnie siada magiel juz 4 lata przegub 3 lata. Nie ruszam ze zrywem a na zakretach nie przy...lam i nic nie stuka nie tyrkocze jak jeżdżę normalnie. Tak samo jak nie przypierdzielam na 1 bo także trzesie calo budo dwumasa siada juz 4 lata z tego co pamiętam. Ale myślę nie jeżdżę jak idiota i te usterki wcale sie nie powiększają bo rocznie rocznie robię 25 tyś. i nie zauwazylem pogorszenia. Wymienię kiedyś ale wole w chalupe lądować kasiutke.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
https://www.youtube.com/watch?v=RrgojT-zxKM
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Rób jak uważasz to Twoje autko, odnośnie tego nagłośnienia to możesz dołożyć tube z avanta jest miejsca z lewej strony w lifcie tylko niewiem jak jest w przedlifcie. U siebie tak planuje z tą tubo, ma te bose jakość fajna ale z moco to cwaniaczy, procesor oszukuje jak dasz na fula ścisza automatycznie niskie basy i generuje głośniejsze średnie tony . Spalić tego nie można ot taki to tylko plus. Także pod remizo, jak robie drifta, piłując na jedynce, nie moge przyszpanować głośniej a szkoda, bo laski mnie nie słyszo ( oczywiście to żartuje)- My DarkBlue A4 B5
hm hm hm pytanie rzeka jak dla mnie. Np. fotochromy w lusterkach zew. i wew. , elektryczne fotele przód tyła góra dół, ksenony, prąd na tyle w szybach, full fis, radio na 2 din, większe lusterko prawe, czarny sufit, esp Mam to wszystko w wyposażeniu i uważam że to słabe wyposażenie bo by jeszcze przydała się dokładka pdc, navi itd itd . Padline kupywałem 5 lat temu i moja jest z austrii. Wiec wszystko przed Tobą.- Muzyka w naszych autkach
- Silnik i turbina zimą na krotkie dystanse
Ogólnie to masakrycznie krutki odcinek dla diesla i meczarnia straszliwa. Oczywiście troche przesadziłem ale tak poważnie to lepiej by było sprzedac audiczke i kupic benzynke np a3 1.8 . Przy takim nie odgrzanym aucie to producenci mówią że są to cieżkie warunki pracy. Wiec olej zmieniaj czeście co 10 tys. Raz na tydzień przegoń padline gdzieś daleko by łopatki sie nie zapiekły na wirniku w turbinie. A wogóle to najlepszym środkim lokomocji przy takich znikomych kilosach jest rower- My DarkBlue A4 B5
Szkoda że nie uturbiona i tak dość goła, holender strasznego miał węża w kieszeni ale po to jest te forum by była inspiracji do rezanka- Strefa Śmiechu
- [A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Kawa z mleczkiem fajnie na autku sie prezentuje. Do tego 1.8 T z apetytem na benzyke. Szkoda że środek jasny ale to kwestia gustu, ciężko utrzymać w czystości. Wstawiaj lustro prawe większe, żeby nie kulał na jedno strone- [A4 B5 AJM] Wysokie spalanie 9L/100km
Pali ja ruski łaz tak napewno nie może być . Mój ajm pali max 7.5L wiecej nie potrafiłem z niego wycisnoć w spalaniu. Nawet ujeżdzałem go do 190 i nic 7.5 max Jak rozgrzej do 90 i 5 minut odczekam to jazda 140-160 to norma. Najmniej miałem 6,0 ale to meczarnia nie jazda. Na baku robie 980-1000-1200km wiadomo zależy do buta. A i u mnie bez żadnego programu kat ori nie wyrzucony ,egr ori nie zaślepiony, bez żadnego programu jeżdze, czysta czysciusieńka niemcowska seria, wszystko tak jak fabryka wypuściła.- Audi A6 C5 by Kuli$, customowy wydech :)
Zazdrosze tylko i aż tylko dla użytkowników zółwi miejsca na tyle i tej przestrzeni we wnętrzu w porównaniu do b5.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Niby 18 nastka a rozmiar u cieka na budzie ale na zimie pasuje, fela bardzo ładna.- [B6 AVF] Srebrny Avant Pakiet Sport by kufel26
Poprzednik Twojej audiczki pożałował kasy bo jak u siebie przemalowyłałem cały ryj maske, błotniki, zderzak, jak chciałem żeby to dobrze wygladało. Nie ma sensu malować zderzaka tylko bo ciezko dobrać kolor w srebnym. Fakt wiecej to kosztuje ale już efekt jest jako taki zadowalający. Też mam srebny. Znawcy powiedzo co ty gadasz dobierzesz idealnie może i tak ale ja ma odmnienne zdanie na swojm przykładzie w kolorze srebnym,- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
rufek srufek czy inny hu..k. powiem Wam tak Bozia sprawiedliwa i tak go uje...e kiedy. Jak mu auto nie padnie to co innego go dopadnie. Tako to jest jak ty komu tak ktoś tobie.- Zatarty AFN
Ja tam dopóki nie ujrze na zegarach temp. 90 stopni płynu chłodzącego i 70 oleju to zmieniam biegi do 2000 tys. Wkurwiaj.. jazda to jest i duzo mnie łyka na trasie bo max moge jechać 100 km z takimi obrotami na 5. Gdy już rozgrzeje autko to tych wszystkich co mnie wzieli to biore i znikam jak w DeLorean ps. trasa to 140km w jedno strone prędkosć to 140-160 wiec wszystkich dogonie prędzej czy później Morał z tego taki nie opłaca się pałować na zimny bo i tak ich dogonisz- [A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
Straszna jest ta felga nigdy mi sie nie podobała zalatuje made in chińczykiem. Avus III o to to tak.- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
b7 to taki czerwony, przerośnięty, prosiak z wielki ryjem Niebieska b6 była ładniejsza, szkoda że ją sprzedałeś kawał ładnej wyrezanej fury i do tego był to diesel ale to Tobie ma się podobać- granatowy avant by damiana45
No no zegary z eski jak najbardziej pasują ładnie ładnie. Zazdroszcze mutifunkcji w kierze tylko i aż tylko. - [B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.