Treść opublikowana przez Dev
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
jeżli chcesz je polerowac na lustro to bedzie Cie to kosztowało mase pracy ale do wiosny zdążysz :> :> :>
-
Alternatywa dla katalizatora
gdzie można znaleść (kupić) rurę która idzie w miejsce kata w AEB ????????
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
w przyszłym roku w modzie będą wielkie samochody i małe kut.....sy a więc masz okazje być zajeb.....ie modnym przecież to kompletna bzdura co piszesz
-
[B5 AGB] Spada doładowanie - problem z mocą
sprawdzałeś N75 czy sie odzywa???????? ja ostatnio miałem odwrotny problem turbo przeładowywało, auto miało na 1 straszną piz.....ę Quattrówka a traciła przyczepność na suchym aswalcie miałem przecięty tak jakby żyletką przewód który idzie z zimnej czesci turbiny do N75 po wymianie wężyka gumowego sytuacje sie odwróciła auto zrobiło sie zdechłe, po wymianie DV i węzyka który idzie do kolektora ssącego wszystko wróciło do nomy
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
tutaj tez mozna ale to jest przewód od DV i moga byc problemy z turbo
-
[B5 APU] Czy pasują przednie klocki od quattro do ośki ?
zmień znajomków :polew: :polew: :polew: :polew: masz racje Kolego, ja jego miejscu też bym zmienił :polew:
-
Alternatywa dla katalizatora
wiecej ciśniesz, wiecej pali normalne
-
[ALL] Co lepsze - DS2000 czy Redstuff ?
coooooooooooooooo???????????? pięć stów????????????????????????? za co ?????????????????
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
krocie.... a i tak nie warto
-
[ALL] Co lepsze - DS2000 czy Redstuff ?
ja tez jezdze na DS-ach i to od 12 lat kupowałem je jeszcze w Hamburgu, gdy Ferodo nie było w ogóle firma znaną w Polsce ale fakt, faktem tarcze hamulcowe robiono kiedyś bardziej solidnie i z lepszych materiałów
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie doładowania ?
i co z tego ze V????? w 1.8 masz turbine która juz odpowiednio zadba o speed-a no i do tego jest 1.8 jest odrobinę lżejsze a jak dodasz parę kucyków i niutków...... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie doładowania ?
to nie ma znaczenia czy TT czy AEB ma spełniac swoje zadanie jak chcesz to mam gdzieś swoja używkę od K03 sprawna, oddam za przysłowiową złotówkę
-
[ALL] Co lepsze - DS2000 czy Redstuff ?
tak ktoś może , są ladnie malowane, zielone, czerwone , żólte, czarne i nie warto ich zakładać. Tak jak koledzy doradzali jesli chcesz zanacząco poprawić skuteczność hamulców to upgrade o większej średnicy jest najlepszym rozwiązanie. Zakładaniem EBC czy DS-ów do seryjnej traczy mija sie z celem :gwizdanie: jezdziłeś??????? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
widocznie tyle wypadło ale wątpię aby pęczniały tak bardzo jak niektórzy tutaj myslą ostatnio robiłem AWX-a, dokładany był FMIC a praktycznie wszystkie rury były gumowe nie było aluminium wiec poszła guma, klient tak chciał i tak zostało zrobione nie było żadnego wiekszego laga, jak sie spodziewalismy poszedł to tego program i wszystko smiga az miło
-
[B5 APT] Mruga 3 razy kontrolka z wykrzyknikiem
płynu w chłodnicy nie za mało?????
-
[B6 AVJ] Po 4 dniach postoju auto kaput ;-)
moze gdzies jest zwarcie :kox: :kox:
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie doładowania ?
nie kupuj w ASO na allegro znajdziesz
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
w tej chwili modny jest minimalizm czyli jak najmniejsze "obwieszanie" auta które ma byc szybsze jak wyglada
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
do czego ten szajs??????? spodziewasz sie przekraczac 300km/h zresztą to i tak by nie pomogło :polew:
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
taaaaaaa.... pasuja..... jak wół do karety :polew: :polew:
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
kolor felg ogólnie padaczka :polew: :polew: czarne wstawki pasuja jedynie do czarnej budy szukaj Kolego całych srebrnych felg
-
[B6 AVJ] Po 4 dniach postoju auto kaput ;-)
podłacz jakis multimetr i zobacz jaki amperaz przechodzi moze jakas lampka sie swieci????
-
[ALL] Co lepsze - DS2000 czy Redstuff ?
po co ????? zakładaj DS-y i po temacie
-
[B5 AEB] ORI nr zaworu DV do AEB
nie nie słychac DV-a ale jak bedzie już na wykończeniu do poczujesz róznice podczas przyspieszania
-
[ALL] Co lepsze - DS2000 czy Redstuff ?
DS 2000 juz nie ma zastapiły je DS Performance ja zdecydowanie proponuję DS