Treść opublikowana przez songo
-
[B5 AEB] Wymiana płynu chłodzącego i termostatu
jeśli na ściankach zbiorniczka nie osadziły się żadne syfy to płukanie możesz sobie darować a co do termostatu to proponuję zakupić i włożyć raczej ten ciut droższy a lepszy
-
[B6 AWX] Słabo odpala przy minusowej temperaturze..
a kąt wtrysku sprawdzony????
-
[B7 BRB] Nowsze pali więcej niż starsze?
co do tego że starsze pali mniej niż nowe to troszkę nie do końca bo w b6 avf rekordowe niskie spalanie jakie udało mi sie osiągnąć to 3.8l a w poprzednim b5 1z nigdy takiego wyniku nie osiągnąłem choć jak widać z danych które zamieścił kolega MASATO 1Z powinien mieć 3,9 a awx 4,4. dodam że wynik ten miałem na powrocie z niemiec 90km/h na tempomacie cały czas za ciężarówką którą tam kupiliśmy. no i musze tu poprzeć kopegę emil82 bo ten wynik jest po częsci zasługą niemieckiego paliwa,tankowałem na aralu no i pokazało mi 1580km na baku że mogę przejechać a rekord w polsce 1220(zawsze verva lub ultimate)
-
[B5 AFN] Buczenie / delikatne wycie w kilka sekund po starcie silnika.
też kolego obstawiał bym na którąś z rolek ewentualnie pasek micro
-
[B5 AHU] Brak oleju w silniku
no ja się wcale nie dziwię jesli przez pare lub nawet parenaście ładnych tys km nie zaglądałeś pod maske. zrób jak radził kolega wyzej dolej ok 0,5 litra i kontroluj no chyba że już nadszedł czas na całkowita wymianę oleju
-
[B5 1Z] Dymienie....
no dokładnie to żadna nowość że kopci na biało jakby para leciała przy minusowej temp bo miałem tak zarówno w 1z jak i obecnie w avf więc bez obaw
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
coś na wesoło na te święta
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzięki panowie również dla wszystkich klubowiczów spokojnych zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia
-
[Małopolska] Widziany, widziana
w środę o 14.10 w bochni na ulicy orackiej niedaleko galerii rondo granatowa b5 na klubowych ramkach. kierowca chyba miał wyłączone cb bo nic nie odpowiadał ale pozdro dla kolegi
-
[ALL B5] Szyba przednia w aucie Audi A4
a czy samochód stoi ciągle na dworze? czy co dzień jest taki efekt nawet przy dodatnich temp? napisz coś więcej bo jeśli paruje jak leje lub marznie jak jest mróz to moze włącz ogrzewanie tylnej szyby i masz po problemie
-
[ALL B6] Jakiej firmy klocki założyć?
bez obaw wszystko sprawdzone, przesmarowane, zaciski odmalowane i działa jak należy
-
[ALL] Dbanie o karoserie zima
ja ma autko w garażu więc zbytnich problemów nie mam z czyszczeniem mojej audiczki bo jeśli na dworze jest w miarę pogoda to wyciagam karcherka, szybkie mycie i zaraz autko do garażu żeby uszczelek mi nie złapało a w garażu reszta sprzątania(odkurzanie,przecieranie na sucho, polerka tapicery itd) a jeśli pogoda total lipa to w garażu miska z ciepłą wodą,gąbeczka, potem ścieranie na sucho i jeśli zachodzi potrzeba w ruch idzie turtle wax i polerowanko
-
[ALL B6] Koszt wymiany przedniej szyby
ja za samą wymianę tej samej szyby w tarnowie płaciłem 130zł no i oczywiście koszt szyby ale tą za ile kupisz za tyle masz
-
[ALL B5] Szyba przednia w aucie Audi A4
jeśli masz nieszczelność to na pewno ma to wpływ na zamarzanie. jeśli masz źle osadzoną szybę to przy jeździe przy im większych prędkościach będzie szum w kabinie którego nie da się nie usłyszeć a im szybciej tym większy. no chyba że na dworze jest -25 i lepij a samochód stoi na dworze to proste że mróz będzie się osadzał nawet na szybach wewnątrz
-
[ALL B6] Jakiej firmy klocki założyć?
ja ostatnio wymieniłem na trw i jak na razie nie mam co narzekać a co do wymiany przód +tył to ja tak wymieniałem bo przód zero a tył brał nierówno i jedna strona klocka całkiem całkiem sporo a druga minimum więc od razu poszedł i przód i tył
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś rano o 7.25 na światłach remontowanego mostu w Tymowej srebrne a4 b8 na kbc-czyżby davidn? furka prezentuje się , nie pozdrowiłem bo akurat w tym ducato którym jechałem nie mam cb
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dla michała to raczej to Kawasaki vs. tractor xD
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
żori ja również podpisuję sie pod tym
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
panowie również dzieki za spocika zwłaszcza po tak długiej mojej nieobecności
-
[B6 AVF] Delikatne drgania wewnątrz auta na postoju...
u mnie było to samo dokładnie tak jak opisujesz przez jakieś 3 lata bo jeszcze jak teściu miał tę audi to też sie tak działo i powiem ci szczerze że nic z tym nie robiłem a samo to zniknęło. jedynym takim przełomowym momentem kiedy to ustało to była zmiana rozrządu i wszystkich filtrów bo właśnie od tego momentu te drgania na postoju całkowicie zniknęły a choć tak jak mówię nic pod tym kątem nie działałem
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś przed 13 w Ciężkowicach srebrne b6,kolega pozdrowiony przez radyjko choć nadal nie wiem z kim miałem przyjemność się mijać
-
[ALL] Środek do czyszczenia kokpitu
ja używam coś takiego i jak na razie nie mogę narzekać http://autokosmetyki24.pl/turtle-wax-turtle-wax-ice-interior-care-do-czyszczenia-i-konserwacji-wnetrza-500-ml-o_l_273.html
-
[B6 AVF] Co ile wymiana filtrów ?
ja wymieniam co 12 tys km a paliwa identycznie jak kolega Bieniek co druga wymiane
-
[ALL B5] Mokra kanapa
najlepsza opcja to podłącz węża, zwerbuj kogoś do polewania a Ty wsiadaj do środka i nie wierze że nie uda ci sie znaleźć miejsca przecieku
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
ja również w najbliższym czasie przymierzam sie do wycięcia bo w poprzedniej b5 tez miałem wycięty tyle że ze względu na to że głośniejszy dźwięk mnie raczej nie jara na pewno wybiorę opcję nr 1 czyli strumienicę ale każdy robi wg siebie