Treść opublikowana przez songo
-
[B6 AVB] Przy zmianie biegów chwila zamulenia,po zdjęciu wężyka z EGR OK tdi
może przy czyszczeniu pomoże ci ten link z forum a6 ale fajnie opisany i pokazany http://www.a6klub.pl/all-19tdi-czyszczenie-egr-i-kolektora-vt2950.htm
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ktoś to juz ostatnio wrzucał na forum , nie adaś przypadkiem? ale miło popatrzeć na rs4 b5
-
[ALL B5] Przedni grill częsciowo zasłonięty fabrycznie.
zrób fotke jak to wygląda to łatwiej bedzie coś temu zaradzić
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
wiem jak to wygląda skoro na orlena przyjezdża cysterna z CMC która paliwo wozi z lotosu na innym zaś również orlenie nie muszą nic kombinować bo pęknięte zbiorniki same za nich robote robiły(obecnie już wymienione ale sporo wiary u szwagra na warsztacie zawitały po zatankowaniu na tej stacji)
-
[B6 AVF] Przyczyna niskiej prędkości max.
z tym silniczkiem powinieneś spokojnie 220 wyciagnąć. co do wpływu to masa robi swoje(np czy jedziesz sam czy masz pełen stan w autku bo jak mówia baba z wozu koniom lżej ) a i oponki większe też robią swoje bo większa szerokość to i większy opór toczenia
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
z czy bez? jasne że bez. u mnie od razu po kupnie zniknęły ale jak na razie do szuflady. znaczek na tyle- tylko klubowa a4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzięki panowie za spocika, sorki że dzis tak króciutko choć z telefonem i tak lipa bo i tak nie naprawiony bo na odkręcenie 4 śrubek trzeba więcej niz pół godziny a za 25 minut zamykają więc nie opłaci im sie zaczynać wiec lepiej było zostać dłużej na spocie no ale byle do nastepnego
-
[B7 BPW] Czy nadaje sie na chipa?
masz dpf więc raz na jakiś czas pasuje przegonić autko więc dobrze jeśli jest czym przycisnąć by to zrobić a tak serio to posłuchaj rady kolegi mech15, zrób logi i będzisz wiedział czy chipować czy się wstrzymać
-
[ALL B5] Szyberdach sam sie otwiera
spróbuj rozebrać lampkę i wyczyścić styki ewentualnie podgiąć lekko blaszki i powinno być ok
-
[ALL B7] Wymiana wykładziny
ja dosyc spore plamy ropy i oleju z dywaników usuwałem srodkiem z firmy MERIDA i efekt może spróbujesz zanim wszystko wytargasz z auta
-
[ALL B5] Sprzędło wysoko bierze dlaczego? prosze o opinie w tej sprawie...
w 1Z brało mi również na samej górze , później jak urwała sie sprężyna i wymieniłem sprzęgło na nowe myslełem że bedzie brało na dole ale się pomyliłem bo dalej brało u góry , no może ciut niżej niż wczesniej. teraz w avf-ie bierze mi ciut niżej niż w połowie
-
[INNE] E39 chiptuning 2.0 d 136ps
mój znajomy który zajmuje się chipowaniem w swojej 3 e46 również 2.0 136KM(chyba ten sam silnik co w 5 e 49) ma coś pod 190KM a Niutków ponad 4_ _ ale ile dokładnie to tego ci nie powiem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mogę zapytać szwagra czy czasem nie ma bo troche tych oponek ma na warsztacie
-
[ALL B6] Czym wyczyścić grilla na przodzie samochodu ?
ja już 2 razy czyściłem grila z przodu oraz listwę z tyłu pod bagażnikiem cif-em(stal nierdzewna) i efekt
-
[B5 ADR] Przemalowanie całego auta
gdybys malował to w moim regionie to zapłaciłbyś za te przyjemność od 3-4 tys za wszystko
-
[ALL B6] Jakie pióra?
w wiekszosci sklepów z akcesoriami samochodowymi i nie tylko na cpn-ach na allegro na.......... itp itd
-
[B6 AWX] Uciekające km i ropa ?
bez obaw wszystko działa jak należy wszystko zależy od dynamiki jazdy,czy to trasa czy miasto oraz przechyłu.jak nie wierzysz to przyciśnij mu do podłogi lub stań sobie pod dobra górke a sam zobaczysz że tak jest rzeczywiście
-
[B5 1Z] Sprawa dynamiki i mocy
a filtr paliwa kiedy był wymieniany?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
młody nie irytuj się bo przed 30-stka mi posiwiejesz i pomyślą że na spoty sądeckie jeżdżą same dziadki :polew: a jak cie dalej będzie denerwował to mu zrobisz to co ferdek paździochowi(panie paździoch a nakopał ktoś kiedyś panu do .....) :polew: :polew:
-
Głośny rasowy wydech w Audi A4 B6 2.5TDI?
temat był wielokrotnie poruszany ale jesli mam ci zaoszczędzić szukania to powiem że komentarze zawsze jednakowe że z diesla nie uzyskasz fajnego głosu takiego jak w benzynie, mozesz pokombinować z końcówkami sportowymi ale podejrzewam ze to tez cię nie zadowoli do końca
-
[B5 AVG] Jaki rozrząd ?
zestaw jest a co do napinacza jeśli jeszcze stary jest ok to mozesz zostawić
-
[B6] Jaki rozrząd i zawieszenie?
skf, rouville, contitech,gates wybierz którykolwiek a będziesz hulał z zadowoleniem sam nie dawno wymieniałem u siebie: pasek contitech natomiast pompa wody ,rolka napinajaca , prowadząca rouville. w poprzednim modelu miałem pasek contitech a cała reszta z skf wiec masz do wyboru do koloru
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a90b8c09143527c8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e9615872ca9e568c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/62c9e65b13f4f894.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/64d3246795a0bb59.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aad46e20d362bf8d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9eda6827f1058c87.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cd1a9db5c2e76256.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cd1a9db5c2e76256.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1a7a65fb8fd6b8b1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1969f00e8082517d.html fotki dodane,sorki że dopiero dziś ale wcześniej nie dałem rady no i sorki za jakość
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tu chodziło o powrót ze mna na trasie :naughty: krótka prosta i Młody papa Młody przy wlocie na most kurowski miałem ponad 180
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja swoje postaram sie wrzucic jutro