Treść opublikowana przez kawowy19
-
Nr rurki do bex
http://www.directupload.net/file/d/4091/zni5dra2_jpg.htm
-
Problem z obrotami na biegu jałowym
vagiem
-
Jaka jest roznica miedzy BFB AVJ
może głowica tylko od bfb założona
-
Głośny, pojedynczy huk podczas gwaltownego hamowania silnikiem
tuleje na saniach? sprzęgło? przegub wewnętrzny? Musisz szukać bo nic innego Ci nie zostanie. Dziwne jest, że jak pisałeś skrzynia uderza o podwozie, co by świadczyło o poduchach silnika/skrzyni ale to sprawdziłeś...
-
Problem z obrotami na biegu jałowym
zrób test licznika i sprawdź jeszcze raz
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
N 904 673 01 to nr OE, wymiar 34,2 x 3
-
Swap z 2.0 TFSI na 1.8T Pomoc
trzeba było tak od razu napisać. Teraz brzmi to sensownie. Ale ogólnie chyba za dużo kombinowania. Podzespoły pewnie podejdą, skrzynia też kwestia przełożeń,quattro ośka itd. No i podłączenie po tym tego wszystkiego, instalacja. komp, soft itd itp
-
Swap z 2.0 TFSI na 1.8T Pomoc
szukaj 1,8T bo w 2,0TFSi z gazem słabo no i sam motor drogi. Myślę że to nieopłacalny interes. Jak chcesz gaz szukaj 1,8T albo coś większego bo on chyba z gazem problemu nie miały
-
Swap z 2.0 TFSI na 1.8T Pomoc
nie znalazłeś 1,8t która "sprostałaby Twoim wymaganiom" - co masz na myśli? Za mało mocy? To wrzuć jakiś program, zainwestuje pare złotych w osprzęt itd albo od razu kup a4 z 2,0TFSI. Koszt swapu - silnik plus wiązka, komp ktoś kto przełoży plus elektronik który Ci to zgra itd itp więc wydaje mi się że nie opłaca się robić takiego swapa.
-
cieknący olej - z pokrywy, z obudowy napinacza?
tylko chodzi o pokrywę z tyłu silnika gdzie napinacz jest łańcuch itd - ona wychodzi też bez niczego?
-
cieknący olej - z pokrywy, z obudowy napinacza?
ok tak bede musiał zrobić. Silikon pod uszczelke czy nie? bo u siebie w 1,8T dawałem inaczej ciekło i one tak mają. Natomiast nie wiem jak w 2.0. A pokrywe wałków idzie chyba normalnie odkręcić żeby wymienić pod nią uszczelke co?
-
BFB pytanie odnosnie czujnika walu
czujnik musi być sprawny więc go wymień, nie wiem nad czym sie zastanawiasz
-
cieknący olej - z pokrywy, z obudowy napinacza?
witam! Panowie cieknie olej z okolic pokrywy. Zbiera sie na rozruszniku, skrzyni itd skapuje na oslone. Silnik pochylony w prawo i prawa strona właśnie przybrudzona i z tyłu. Z lewej jest sucho. Teraz pytanie czy to kwestia pochylenia silnika i olej cieknie spod pokrywy i zacieka na prawo i po tyle, czy olej cieknie z tylnej obudowy napinacza wałków??? Ciężko to stwierdzić ale może ktoś już zmieniał i wie coś więcej. Zastanawiam się czy wymieniać obie czy tylko tą pod obudową?
-
słabe odpalanie, nie rowna praca na biegu jałowym(szatkowanie)
zaworek ma działać tylko w jedną stronę. Wyjmij go i zobacz bo zazywczaj jak się uszkodzi to lata w środku i raz zamyka a raz nie. wszystkie węże muszą być szczelne
-
Dźwięk uciekającego powietrza doładowania
po programie przepływka pokazuje wiecej dlatego "skoro masz..." ezektor - duzy trójnik od góry przy kolektorze. zawór jednostronny - na dole, pod kolektorem w trójniku gumowym
-
słabe odpalanie, nie rowna praca na biegu jałowym(szatkowanie)
chyba nie ma w zmienniku tego Kolego. Pozostaje Ci oryginał albo używka
-
[BFB A4 b6 1.8T 163KM] Brud w korku wlewu oleju?
gdyby było nie okey to bym nie pisał , zaznaczyłem że u mnie jest okey
-
Pękniety przewód PILNEEEEEE
tu masz wsio http://www.directupload.net/file/d/4065/dgoct7hq_jpg.htm
-
Pękniety przewód PILNEEEEEE
wygląda mi to przewód od trójnika odmy. Lepiej zrobić bo peknie całkiem i będzie świrował. Nic sie nie dzieje z nim?
-
Bledy silnika. Falowanie obrotow na jalowym biegu.. Nierowna praca silnika. Bledy 17705, 17887 17544. ktos ? Cos ?
szczelność dolotu sprawdzałeś?
-
Bledy silnika. Falowanie obrotow na jalowym biegu.. Nierowna praca silnika. Bledy 17705, 17887 17544. ktos ? Cos ?
a teraz jakie błędy- te same?
-
Brak mocy (doładowania) w 1.8 t
zmierz ciśnienie przed wymianą. Jesli jest za niskie wymień filtr i jeszcze raz pomiar. Jak bedzie dalej to samo to pompki musisz szukać, chyba że też trafisz jakiś felerny filtr.
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Panowie a orientujecie się po co w obudowie filtra jest taka jakby zaślepka w nią wkręcana? Coś na zasadzie korka spustowego? https://www.google.pl/search?q=06d115408b&tbm=isch&imgil=nSdN9QscBsjcBM%253A%253BYFI6KDRMg4vsvM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.ecstuning.com%25252FVolkswagen-Golf_V--2.0T%25252FEngine%25252FES250998%25252F&source=iu&pf=m&fir=nSdN9QscBsjcBM%253A%252CYFI6KDRMg4vsvM%252C_&biw=1280&bih=864&usg=__DhZkKRZJH38B237qFsuTwAZjvaw%3D&ved=0CCoQyjdqFQoTCP6E4pj0_8YCFYJ-cgodbCINrw&ei=14y4Vb69M4L9yQPsxLT4Cg#imgrc=nSdN9QscBsjcBM%3A&usg=__DhZkKRZJH38B237qFsuTwAZjvaw%3D
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
dzięki za rade. Właśnie taki zakupiłem i dziś go zaleję
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
czyli dobrze mówiłem można dodać że wciągając powietrze przez jeden z otworów (gdy drugi jest zamknięty) słychać wyraźnie jak membrana się zaciąga. Nie idzie zasysać cały czas, tylko i wyłącznie do momentu gdy membrana się zassie i wtedy koniec. Oczywiście jeśli sprawna bo jeśli nie to można normalnie ciągnąć powietrze cały czas.