Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maramass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maramass

  1. maramass odpowiedział(a) na hidden22 temat w 1.9TDI
    mam podobny problem, otóż trzęsie przy gaszeniu auta, klapa stoi w miejscu przy odpalaniu i gaszeniu sprawdziłem wężyki całe membrana w jedna puszcza w drógą nie, zato zawór n239 cały zasyfiony w kostce elekt. od tego zaworu olej zaraz sprawdzę tą klapę czy działa na ciśnienie ze strzykawki, a może tą membrane czrno-białą mam na odwrót założoną???
  2. jak na razie o dziwo nie doszło ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- sprzedający wybrał sposób dostawy także wina leży po jego stronie na szczęście wszystko udało się załatwić
  3. Zgadzam się z przedmówcą, poprzednie auto miałem japońskie( galant) tam 4xel szyby, lusterka grzane to praktycznie standard standard rynek europejski jest podatny na dymanie ludi na kasę z dodatkowymi funkcjami w aucie,
  4. zwracam honor wszystko załatwione HUGO dzięki za szybka i zdecydowaną pomoc ---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ---------- jeśli dojdzie paczka od juzek726 odeśle towar lub kasę ale sorry ponad dwa tygodnie niema szans
  5. JUZEK726 14.05.2014 zakupiłem od tego użytkownika rączkę skóra na ręczny do audi a4 b6 do dziś mimo prób wyjasnień nie otrzymałem ani paczki ani zwrotu kasy jak to uznał JUZEK726 moich śmiesznych 40 zł proszę uważac na tego użytkownika zgłosiłem problem prezesowi
  6. zapewne złamał ci się bolec popychający od dźwigni po zdjęciu obudowy jak kolega wyżej napisał będziesz miał wszystko na widoku myślę że idzie to zkleić lub zastapic czymś innnym
  7. jeśli masz b6 to wchodzi bez problemu
  8. nietrzeba po pierwsze musisz zdemontować ramkę dookoła mieszka z gałką nastenie do góry odczepiasz mieszek od ramki i wtedy widać zaczep mocujący gałkę do drążka mam go demontujesz i wtedy możesz zdjąć sam mieszek
  9. podjędź do minska to ci pomogę
  10. normalna cena wacha się od 300-400zł
  11. maramass odpowiedział(a) na boczek2808 temat w Nadwozie i Wnętrze
    niezabardzo
  12. ok spróbuję dzięki
  13. koledzy jak najłatwiej bez łamania elementów zdemontować podłokietnik z przodu? ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- konkretnie samą pokrywę podłokietnika
  14. maramass odpowiedział(a) na marekg temat w Nadwozie i Wnętrze
    na pewno się nie zmieści za duży rozmiar
  15. no niestety takiego moda nie zrobisz
  16. jeśli tak toniewielka zato komfort napewno gorszy bo i profil opony mniejszy
  17. napisz czy pasują
  18. trochę poryte cen niska dosyć trzeba osobiście obejrzeć
  19. spoko ale dziwią mnie te nity a samo stukanie może pomouc tylko na jakis czas
  20. pewnie że się da od spodu podważasz bolec i wyciągasz obudowę do przodu
  21. jest roboty wyciągnij fotele i wtedy idzie łatwo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.