Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. jak Ci odpala na 2 sekundy i zaraz gasnie to na pewno to jest wina immo...zerknij do tego wątku i spróbuj przeczuscić styki tak jak jest w opisie może Coś taki zabieg Ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2784.0.html;highlight=immobilizer
  2. zajrzyj do tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3521.0.html;highlight=naprawa myślę że poninno to coś Ci pomóc
  3. wymieniaj maty na nowe i wszystko bedzie grac skoro napięci Ci dochodzi a nie grzeja maty to ewidentnie są one spalone
  4. co to jest 20 km :tongue4:to mały rzut beretem
  5. ladna furka tylko ten gril mi jakos nie pasi a co do reszty to ujdzie w tłoku ładnie siedzi
  6. wszystko dobrze napisałem nie wiem co kolega mlodyy miał na mysli żebym uważnie czytał
  7. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Co tutaj taka cisza Kiedy ustalamy nastepny spocik 25 Stycznia miejsce oraz godzina raczej bedzie bez zmian
  8. Jaką masz pewność ze masz podgrzewane spryski,sprawdzałeś chociaż czy podgrzewają
  9. Kolego czytaj uwaznie wiatrak jest na pasku przy zaloczeniu sie silnika chodzi od samego poczatku kolega ma racje wystarczy czytac uwarznie Juz sie pogubiłem albo nie czytałem uwaznie albo jakies bzdury piszę
  10. I sprawdzać poziom oleju co jakiś czas a nie tylko przed wymiana
  11. wątków na podobne tematy było juz mnóstwo.Opcja i do dzieła wpisujesz " drgania " i już wszystko masz jak na dłoni
  12. ten wiatrak dopiero się załącza jak osiagnie ządaną temp. i dopiero wtedy następuje zwiekszone chłodzenie od poczatku uruchomienia chodzi na wolnych obrotach,bez problemu możesz zatrzymać go ręką.kozik1979 nie pisz z caps lockiem, wielkie litery oznaczają krzyk... :bicz3:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 23:34_________________________________________________ termostat może jakis jest lipny skoro taki tani,lub tez mógł paść Ci czujnik temperatury
  13. może sie przyda http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8107.0.html;highlight=alarm oraz http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18219.0.html;highlight=alarm
  14. Jesli masz cały komplet stacyjka kluczyki i wkladki do drzwi oraz szara puszke immo a nie che Ci sie bawic w przekladanie pastylek bo mozna je uszkodzic to bedziesz musiał dostosowac immo do ecu .
  15. Zaraz zrobię na zumi dokładny dojazd i wstawię obrazeczek To tylko tak w razie W jak by ekipa LC miała chęc wyruszyc do was na spocik
  16. trzeba sie zgadac lepiej z chłopakami z LC to może wpadniemy do LZ na spocika chudineze możesz dopisać gdzie dokladniej bedzie ten spocik np: ulica itp
  17. Ciekawy propozyszyn ciekaw jestem jak bedzie z obecnoscią to bedzie spocik tylko a4 czy bedzie polaczony z inna grupa jak VW Cult Style Zamość itp
  18. zapewne trzeba bedzie kodować lub po prostu podmień pastylki z kluczyów.Bo tak to z doświadczenia wiem ze raczej nie bedzie śmigać
  19. do ZMC mam niemal ze tyle samo km co do LBN wiec ,moze by zawitał ale to chyba wasz pierwszy spocik A4 bedzie
  20. zaraz odszukam
  21. jak wiesz jak to zrobić to podziel się cennymi wiadomościami
  22. w 1Z z tego co wiem nie było klocków hamulcowych z czujnikami.Vaga zawsze warto podłaczyc bo tak to mozemy sobie wrózyć. I jedno takie małe sprostowanie ode mnie " Kontrolka od hamulców " a nie od hamulcy
  23. nie koniecznie bedzie potrzebna wiertarka,weż młotek jakis ostry przecinak śrubokręt lub jakies dłuto.Przyłóż śrubokręt do sruby stuknij mocniej młotkiem i po sprawie.Śruba już pózniej da się odkrecić palcami
  24. a poza tym jak dla mnie to nie w tym dziale kolega pisze :gwizdanie: tutaj opisujemy co zrobilismy w swoim autku co sluży pomoca dla innych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.