Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Raz odpala, a raz nie
jak Ci odpala na 2 sekundy i zaraz gasnie to na pewno to jest wina immo...zerknij do tego wątku i spróbuj przeczuscić styki tak jak jest w opisie może Coś taki zabieg Ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2784.0.html;highlight=immobilizer
-
[B5 AFN] jaka jest nazwa żarówki w panelu climatronica
zajrzyj do tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3521.0.html;highlight=naprawa myślę że poninno to coś Ci pomóc
-
Lusterka boczne w A4 98r
wymieniaj maty na nowe i wszystko bedzie grac skoro napięci Ci dochodzi a nie grzeja maty to ewidentnie są one spalone
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
co to jest 20 km :tongue4:to mały rzut beretem
-
[B5 AEB] A4 powered by WRC - moja nowa niunia :)
ladna furka tylko ten gril mi jakos nie pasi a co do reszty to ujdzie w tłoku ładnie siedzi
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
wszystko dobrze napisałem nie wiem co kolega mlodyy miał na mysli żebym uważnie czytał
-
Spociki Chełmskie
Co tutaj taka cisza Kiedy ustalamy nastepny spocik 25 Stycznia miejsce oraz godzina raczej bedzie bez zmian
-
[ALL B5] Przerobienie podgrzewania lusterek po kluczyku na grzanie po "tylnej szybie"
Jaką masz pewność ze masz podgrzewane spryski,sprawdzałeś chociaż czy podgrzewają
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
Kolego czytaj uwaznie wiatrak jest na pasku przy zaloczeniu sie silnika chodzi od samego poczatku kolega ma racje wystarczy czytac uwarznie Juz sie pogubiłem albo nie czytałem uwaznie albo jakies bzdury piszę
-
[B5 1Z] Ile na bagnecie powinno być oleju ?
I sprawdzać poziom oleju co jakiś czas a nie tylko przed wymiana
-
[B5 AFN] Drgania w przedziałe 1700 - 2000 obrotów
wątków na podobne tematy było juz mnóstwo.Opcja i do dzieła wpisujesz " drgania " i już wszystko masz jak na dłoni
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
ten wiatrak dopiero się załącza jak osiagnie ządaną temp. i dopiero wtedy następuje zwiekszone chłodzenie od poczatku uruchomienia chodzi na wolnych obrotach,bez problemu możesz zatrzymać go ręką.kozik1979 nie pisz z caps lockiem, wielkie litery oznaczają krzyk... :bicz3:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 23:34_________________________________________________ termostat może jakis jest lipny skoro taki tani,lub tez mógł paść Ci czujnik temperatury
-
[B5 ABC] Jak podłączyć domykanie szyb z alarmu (schemat) ?
może sie przyda http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8107.0.html;highlight=alarm oraz http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18219.0.html;highlight=alarm
-
[ALL B5] Wymiana immobilizera
Jesli masz cały komplet stacyjka kluczyki i wkladki do drzwi oraz szara puszke immo a nie che Ci sie bawic w przekladanie pastylek bo mozna je uszkodzic to bedziesz musiał dostosowac immo do ecu .
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zaraz zrobię na zumi dokładny dojazd i wstawię obrazeczek To tylko tak w razie W jak by ekipa LC miała chęc wyruszyc do was na spocik
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
trzeba sie zgadac lepiej z chłopakami z LC to może wpadniemy do LZ na spocika chudineze możesz dopisać gdzie dokladniej bedzie ten spocik np: ulica itp
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ciekawy propozyszyn ciekaw jestem jak bedzie z obecnoscią to bedzie spocik tylko a4 czy bedzie polaczony z inna grupa jak VW Cult Style Zamość itp
-
[ALL B5] Wymiana immobilizera
zapewne trzeba bedzie kodować lub po prostu podmień pastylki z kluczyów.Bo tak to z doświadczenia wiem ze raczej nie bedzie śmigać
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
do ZMC mam niemal ze tyle samo km co do LBN wiec ,moze by zawitał ale to chyba wasz pierwszy spocik A4 bedzie
-
[ALL B5] Wymiana immobilizera
zaraz odszukam
-
Najlepsze samochody według gejów....
Witaj ykk
-
[ALL B5] Wymiana immobilizera
jak wiesz jak to zrobić to podziel się cennymi wiadomościami
-
[B5 1Z] Kontrolka od hamulcy... (!) ?
w 1Z z tego co wiem nie było klocków hamulcowych z czujnikami.Vaga zawsze warto podłaczyc bo tak to mozemy sobie wrózyć. I jedno takie małe sprostowanie ode mnie " Kontrolka od hamulców " a nie od hamulcy
-
[ALL B5] Wymiana immobilizera
nie koniecznie bedzie potrzebna wiertarka,weż młotek jakis ostry przecinak śrubokręt lub jakies dłuto.Przyłóż śrubokręt do sruby stuknij mocniej młotkiem i po sprawie.Śruba już pózniej da się odkrecić palcami
-
[B5 AFN] Brak podgrzewania siedzenia kierowcy
a poza tym jak dla mnie to nie w tym dziale kolega pisze :gwizdanie: tutaj opisujemy co zrobilismy w swoim autku co sluży pomoca dla innych