Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. rowniez chcę zakupic osłone pod silnik, w wiekszosci widzę ze zamienniki sa bez maty wygluszeniowej... i tu pytanko jesli chcialbym zrobic sam wygluszenie to czy ta gabka musi byc jakas specjalna
  2. Zgadzam się z kolegą powyzej :> nie ma o co sie martwic wrecz przeciwnie to oznacza ze masz sprawne czujniki również mam klimatronik i jak jadę to z czasem podnosi mi siłe nadmuchu,w zalezności jaka temp mam ustawioną
  3. Witam panowie chciałbym sie dowiedziec gdzie w Audi B5 znajduje sie czujnik zderzeniowy
  4. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Twój numer juz mam znalazłem na forum konkurencyjnym Ok jak bedzie sie cosik działo to dam znac Bo ostatnio to tylko przyjechałeś na koniec mikro spocika pod Tesco
  5. :polew: :nabijasie: dobry tekxcik na poczatku bardzo mnie zaciekawil lecz pozniej mocno rozbawił :laghing2:
  6. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    zagladaj w ten topic a bedziesz na biezaco, mozesz tez zawsze wpasc na jakiegos mikrospota na mikrospota tez zawsze bedziesz mógł wpaść tylko musiał by ktoś mieć do Ciebie fona bo takie mikrospociki ustalane są na szybko i w małej grupce ktora sie czasem nudzi na weekend
  7. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    jak bedzie plakacik gotowy to na forum na pewno sie znajdzie
  8. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    2 plakaciki na poprzednie spoty juz były i na ten trzeba bedzie jakis wymodzic
  9. to nic trudnego jesli chcesz miec miniaturkę u siebie w profilu wchodzisz do swojego profilu => dane publiczne => zaznaczasz mam swoj obrazek i z fotosika pobierasz ostatni kod - " Bezpośredni link do zdjęcia (500px) " wklejasz go w odpowiednie miejsce , na koncu kliksz na zachowaj zmiany i cieszysz sie swoja miniaturka
  10. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    jeśli sie nie myle to bedzie już 12 spocik w Chełmie
  11. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    14 grudnia o godz 14:00 na parkingu pod gmachem jak by co dam jeszcze zbac co i jak
  12. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    klubowe gadzety masz na forum a informacje na temat spociku przydało by sie jak najbardziej nagłośnić
  13. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    nakrec jeszcze kilka osob aby przyjechało na spota każde Audi i VW mile widziane
  14. Chełm 3.82
  15. _Solar_ odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Jak najbardziej zapraszamy do Chełma na spociki kolejny bedzie 14 grudnia miejsce i godzina spotkania sa jeszcze uatalane jak juz bedzie cośik wiecej wiadomo na pewno pojawi sie info :th:
  16. wchodzisz na swoje konto w " moje zdjecia " w prawym dolnym rogu klikasz na " Pobierz pozostałe kody " otworza Ci sie tam linki ktore mozesz zastosować na forum - "Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze "
  17. http://pl.youtube.com/watch?v=fuCN57lv7Tw&feature=related jeżdżąca dyskoteka troszke przesadził z tym oświetleniem
  18. http://pl.youtube.com/watch?v=89umkQx-EEA :polew: :polew:
  19. co za skurrrr...tak postąpił :baseball: współczuje utraty autka ;( to juz chyba 2 autko na forum które zostało skradzione...poprzedni właścicieł odnalazł swoja furke czego i ja Ci życze
  20. Zdjąłes boczki obok oparcia
  21. Na dole lusterka masz mały otwór,tam wkladasz cienki srubokręcik i podważasz,bez żadnych wiekszych problemów powinno sie zdjąc - ja bynajmniej tak u siebie robiłem jak zciagałem lusterka.Jeśli prawe lusterko Ci nie grzeje to na pewno masz mate spaloną(ewentualnie mogły Ci sie odłaczyć kabelki od maty grzewczej) zcagnij lusterko sprawdż miernikiem czy jest napiecie potem podepnij i zobacz czy grzeją - jeśli nie to wiadomo bedzie ze mata jest spalona.Podgrzewanie masz po zapłonie czy po załaczeniu ogrzewania tylnej szyby
  22. Bierz te Tomasony wlegancko się prezentuja ewemtualmie AEZ Excite Dark 19" tez sa kozackie
  23. Jak mozesz to zdradz cene takiego slizgu bo ja rowniez poszukuje ślizgu do swojej niunki i ciekaw jestem ile trzeba zaplacic za taka przyjemnoc w ASO
  24. no no furka cud miód malinka i w dodatku AFNik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.