Treść opublikowana przez _Solar_
-
[ALL] Problem z układem zapłonowym, brak lub słaba iskra
może przy okazji wymien przewody...jak juz coś wyrezasz i uzdrowisz autko to zdaj relacje koniecznie
-
[ALL] Problem z układem zapłonowym, brak lub słaba iskra
Do wymiany i powinno byc wrzystko w porządeczku vag prawdę Ci powie
-
[ALL] Problem z układem zapłonowym, brak lub słaba iskra
jesli wyskoczył Ci na vagu bład czujnika halla to obstawiam ze on jest głownym winowajca.... jesli sie nie myle i dobrze pamietam to sa prawdopodobnie dwa czujniki jeden w aparacie zapłpnowym czyli czujnik pozycji walka rozrzadu g40 a drugi w bloku ponizej aparatu czyli czujnik pozycji walu głownego g28...dokładnie masz racje ze sie odnosi do zapłonu
-
[ALL] Problem z układem zapłonowym, brak lub słaba iskra
wychodzi na to ze kwalifikuje sie do wymiany...koszt zapewne jakies ok 200 - 250
-
[ALL] Problem z układem zapłonowym, brak lub słaba iskra
mozna by je wymienic,ale obstawiał bym na moduł w aparacie zapłonowym,oraz jeszcze czujnik Halla moga nie generowac przerw w obwodzie...znajomy miał problem podobny w ibizie, i to zaraz po kupnie auta,ale co on tam mieniał to juz nie pamietam dokładnie.
-
[ALL] Problem z układem zapłonowym, brak lub słaba iskra
byc może przewody były tego przyczyną wytarte styki w kopułce rozdzielacza przydało by sie przeczyścić.JAki samochód posiada siostra
-
[ALL] Problem z układem zapłonowym, brak lub słaba iskra
wątpie zeby to był imonilajser raczej przyczyny trzeba szukac gdzies w aparacie zapłonowym
-
[ALL B5] Niedomykający się szyberdach
zapewne plasticzki Ci sie połamały na prowadniczce
-
[ALL] Problem z układem zapłonowym, brak lub słaba iskra
oczywicie ze sie da poprzez osadzenie emulatora ale to koszt dobrych paru złotych a co Ci sie z nim dzieje ? z jakich powodów chcesz go odłaczyć
-
[B5 AEB] Koszt wymiany przekładni kierowniczej
Ajmax jak tam sie ma maglownica mozesz podac link do aukcji albo nok gościa od kogo brałes tego magla po regeneracji [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 21:42_________________________________________________pnay wie wtos jaki płyn lać po regeneracji magla zielony febi moze być
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
gdy se tak na forum siedze i te wierszyki wasze śledze uważnie wszystkie se czytam to teraz grzecznie sie zapytam ile czasu wam one zajmują bo mi sie swolno produkują minut pare i napisane je mam więc pochwale sie weną swą pisze krótko szybko i na temat bo taki opracowany mam na dzis schemat jeszcze dla was na dobranoc ślę pozdrowienia
-
Spociki Chełmskie
Może nie bedzie oby pogoda dopisała
-
[ALL B5] Nie działający panel (chyba)
Spróbuj podmienic od kogoś innego...trzeba szukać gdzie indziej przyczyn a nie zakładać ze juz panel do wymiany troszkę odbiegne od tematu ale to w ramach pomocy Przyjedź na wojewódzkiego spota moze cos Ci pomożemy info masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie_wojewodzkie_spoty_audi_a4_klub_polska_01032009-t57380.210.html
-
[B5 AFN] Klimatyzacja zimą - wentylator nie pracuje
sprawdzałem ostatno wentylator na sucho i pracuje...macie jeszcze jakies pomysły czemu nie załacza sie klima
-
[B5 AFN] Popiskiwanie z okolic kratki środkowej (przy szybie)
u mnie jest podobny problem z piszczeniem lecz tyko na wyłaczonych opcjach sterowania nawiewu...jak włacze wiatrak na maxa i ustawie na szybe,srodek albo nogi to nic nie słychac jak wyłacze wszystko to terebi ma ktos pomysły co to moze być??
-
[B5 AFN] Czy tak powinno być z rurką biegnącą do chłodnicy klimatyzacji ?
Latnie załatwiłes rurkę...zapewne przez niski zawias wymieniaj na druga na allegro na pewno cos znajdziesz w rozsądnej cenie
-
[B5 APT] Czarna podsufitówka
musisz sledzic allegro i tam powinieneś znależć...tylko trzeba trafić na okazje,kiedys widziałem ze była do sprzedania
-
[B5 1Z] Co to za kabelki ?
Też posiadam podgrzewane spryski ale u mnie napięcie pojawia się po załaczeniu zapłonu
-
Spociki Chełmskie
;( e tam co Ty nam kit wciskasz jak się z nami spotka to szybko wyzdrowieje
-
Spociki Chełmskie
Tak wiem wiem o kogo chodzi a panienek z granicy to nie potrzebuję
- Spociki Chełmskie
-
Spociki Chełmskie
- Spociki Chełmskie
hehe mysłe ze skumasz o co biega jak sie zobaczymy ale zawsze przed spotem można sie spotkać,pospacerować- Spociki Chełmskie
dobrze wiesz o co chodzi :gwizdanie:- Spociki Chełmskie
o łysych ludziach Ty już lepiej nic nie wspominaj :bicz3: - Spociki Chełmskie