Treść opublikowana przez Skyliner89
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To jeszcze 2 osoby i jedziemy
-
Czarnobyl 1986-2006
Ja bym się wybrał do Czarnobyla . Zawsze chciałem zobaczyć jak to wszystko wygląda na żywo.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Silniczki zamontowane . Dziękuje Wszystkim za pomoc
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Pytałem dla upewnienia się .
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dajcie jeszcze De_Prodigy
-
Kupione auto na ebay.de, Niemiec się nie odzywa...
Oglądałeś na żywo to BMW? Czy kupiłeś w ciemno? Jak nie było podanego nr tel to powinno Cię to zastanowić... Pewnie jakiś oszust...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
. Żeby wpiąć te silniczki to trzeba zdemontować lampy? Z tego co zauważyłem silniczki od Skody Fabii I lewe i prawe są takie same?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Według mnie 5 vs 5 by się najlepiej grało, a nie FFA. Nie lubicie CS_ASSAULTa? Zwykły jest nie ciekawy, ale ten CS_ASSAULT_1337 jest elegancki . 7 lat temu napierdzielało się w CSa w kafejce internetowej akurat na tej mapie .
-
Fotoradar Niemcy-naciągacze?
W Austrii jak byłem też przekroczyłem prędkość jak wyprzedzałem gościa (fotoradar był ładnie z chowany) i w lusterku wstecznym zauważyłem jak mi coś błysnęło. Pomyślałem wtedy, że pewnie to fotoradar i olałem sprawę. To było w kwietniu 2012 roku i do tej pory żadnego mandatu nie dostałem .
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polski tytuł tego filmu można prosić? W piątek leciał w TV na TVNie i bardzo mi się spodobał. Pierwszy raz go oglądałem -> Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą (2001) - Filmweb Film z 2001 roku, ale bardzo dobry. Polecam
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
1. DudsA4 2. Rafal1988Lodz 3. musti 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 Grał ktoś kiedyś na mapie CS_ASSAULT_1337? Jeszcze 4 osoby i można zagrac 5 vs 5
-
Montaż silniczków do zespolonych lamp DEPO do Audi A4 B5 - Prośba o pomoc
Dziękuje za pomoc
-
Montaż silniczków do zespolonych lamp DEPO do Audi A4 B5 - Prośba o pomoc
a silniczki te, które pokazałem to te?
-
Montaż silniczków do zespolonych lamp DEPO do Audi A4 B5 - Prośba o pomoc
Chodzi mi o to czy to mają być te wtyczki z aukcji o której napisałem w pierwszym poście -> 8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (2918558734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej i te silniczki od Fabii I SILNICZEK REFLEKTORA SKODA FABIA I (2907585668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.? Po zakupie tych części mogę się brać za montaż? W miejscu starych wtyczek montuje te z aukcji? Czy coś jeszcze potrzeba? Oprócz nowych wtyczek i silniczków? Jak mam rozumieć. To silniczek wkłada się do lampy?
-
wymiana czujnika halla
Sam nie dawno wymieniałem czujnik Halla G40 i on znajduje się pod osłoną rozrządu z prawej strony. Tylko trzeba zdjąć plastikową pokrywę silnika + plastik koło pokrywy silnika. Później zdjąć osłonę rozrządu i mamy dostęp do tego czujnika
-
Montaż silniczków do zespolonych lamp DEPO do Audi A4 B5 - Prośba o pomoc
Witam, Do tej pory jakoś nie mogłem się zebrać na montaż silniczków do ustawienia wysokości świateł . Kupuje dwie sztuki z tej aukcji: 8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (2918558734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + 2 silniczki od Skody Fabii I czy Fiata Punto II i biorę się za montaż? Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- Pomoże ktoś?
-
wymiana czujnika halla
Chcesz wymienić czujnik Halla czyli G40?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam, Dzisiaj sprawdzałem lampę. Minęło 3 dni od obklejenia lampy bezbarwnym silikonem, który bardzo dobrze wiąże się z plastikiem. Kupowałem go w Castoramie za ok. 14 zł. Przed obklejeniem lampy silikonem na łączeniach z kloszem trzeba ją bardzo dobrze wyczyścić i wysuszyć. Najlepiej wziąć do tego suszarkę do włosów. Ja akurat suszyłem lampę ok. 20 minut. Później nałożyłem silikon na górne łączenia, a po kilkunastu godzinach dolne łączenia i lampa przestała parować. Ten silikon, który kupiłem jest firmy SOUDAL, który jest odporny na wilgoć i pleśń i wytrzymuje temperatury od -60 C do +180 C. Najlepiej zamontować lampę po 2-3 dniach od założenia silikonu, żeby to się wszystko się utwardziło. W domowych warunkach szybciej to nastąpi i jak wiadomo efekt będzie lepszy. Jak ktoś używa samochodu codziennie to proponuję to zrobić w piątek po pracy i zamontować lampę w niedziele wieczorem. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 10-01-2013 at 03:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2013 at 15:03 ---------- Do tej pory jakoś nie mogłem się zebrać na montaż silniczków do wysokości świateł . Kupuje dwie sztuki z tej aukcji: 8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (2918558734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + 2 silniczki od Skody Fabii I czy Fiata Punto II i biorę się za montaż?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Mi zaczęła parować prawa lampa też tak jak by od strony kierunkowskazu. Zdemontowałem lampę. Objechałem ją bezbarwnym silikonem i lampa na razie przestała parować. Teraz akurat pada śnieg i powiem za kilkanaście godzin czy nadal paruje czy nie . Do tej pory jakoś nie mogłem się zebrać na montaż silniczków do wysokości świateł . Kupuje dwie sztuki z tej aukcji: 8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (2918558734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + 2 silniczki od Skody Fabii I czy Fiata Punto II i biorę się za montaż?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Panowie na jakim serwerze teraz gracie?
-
Mercedes SLK 200K - kontrolka silnika :(
Pewnie cewka zapłonowa jest do wymiany .
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
Ja płaciłem 200 zł + 90 zł nagrzewnica. Ściąga się całą tapicerkę, żeby się dostać do nagrzewnicy .
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Hobbit -> pierwsza godzina nudna. Już zasypiałem. Dopiero w połowie film się rozkręcił. Moja ocena: 6/10
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
Zwróć swojej dziewczynie tyle kasy ile chce i powiedz jej "nara". Będziesz miał z nią piekło w przyszłości. Nie daj sobie jej wejść na głowę. Pokaż kto tu rządzi .
-
Banners Broker pomysł na zarabianie pieniędzy.
Słyszałem o podobnym programie nazywał się "20 Dollars 2 Surf"i też trzeba było mieć dużo poleconych osób, żeby w ogóle się opłacało...