Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. To jeszcze 2 osoby i jedziemy
  2. Ja bym się wybrał do Czarnobyla . Zawsze chciałem zobaczyć jak to wszystko wygląda na żywo.
  3. Silniczki zamontowane . Dziękuje Wszystkim za pomoc
  4. Pytałem dla upewnienia się .
  5. Dajcie jeszcze De_Prodigy
  6. Oglądałeś na żywo to BMW? Czy kupiłeś w ciemno? Jak nie było podanego nr tel to powinno Cię to zastanowić... Pewnie jakiś oszust...
  7. . Żeby wpiąć te silniczki to trzeba zdemontować lampy? Z tego co zauważyłem silniczki od Skody Fabii I lewe i prawe są takie same?
  8. Według mnie 5 vs 5 by się najlepiej grało, a nie FFA. Nie lubicie CS_ASSAULTa? Zwykły jest nie ciekawy, ale ten CS_ASSAULT_1337 jest elegancki . 7 lat temu napierdzielało się w CSa w kafejce internetowej akurat na tej mapie .
  9. W Austrii jak byłem też przekroczyłem prędkość jak wyprzedzałem gościa (fotoradar był ładnie z chowany) i w lusterku wstecznym zauważyłem jak mi coś błysnęło. Pomyślałem wtedy, że pewnie to fotoradar i olałem sprawę. To było w kwietniu 2012 roku i do tej pory żadnego mandatu nie dostałem .
  10. Polski tytuł tego filmu można prosić? W piątek leciał w TV na TVNie i bardzo mi się spodobał. Pierwszy raz go oglądałem -> Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą (2001) - Filmweb Film z 2001 roku, ale bardzo dobry. Polecam
  11. 1. DudsA4 2. Rafal1988Lodz 3. musti 4. WhyMe? 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 Grał ktoś kiedyś na mapie CS_ASSAULT_1337? Jeszcze 4 osoby i można zagrac 5 vs 5
  12. Chodzi mi o to czy to mają być te wtyczki z aukcji o której napisałem w pierwszym poście -> 8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (2918558734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej i te silniczki od Fabii I SILNICZEK REFLEKTORA SKODA FABIA I (2907585668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.? Po zakupie tych części mogę się brać za montaż? W miejscu starych wtyczek montuje te z aukcji? Czy coś jeszcze potrzeba? Oprócz nowych wtyczek i silniczków? Jak mam rozumieć. To silniczek wkłada się do lampy?
  13. Sam nie dawno wymieniałem czujnik Halla G40 i on znajduje się pod osłoną rozrządu z prawej strony. Tylko trzeba zdjąć plastikową pokrywę silnika + plastik koło pokrywy silnika. Później zdjąć osłonę rozrządu i mamy dostęp do tego czujnika
  14. Witam, Do tej pory jakoś nie mogłem się zebrać na montaż silniczków do ustawienia wysokości świateł . Kupuje dwie sztuki z tej aukcji: 8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (2918558734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + 2 silniczki od Skody Fabii I czy Fiata Punto II i biorę się za montaż? Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- Pomoże ktoś?
  15. Chcesz wymienić czujnik Halla czyli G40?
  16. Witam, Dzisiaj sprawdzałem lampę. Minęło 3 dni od obklejenia lampy bezbarwnym silikonem, który bardzo dobrze wiąże się z plastikiem. Kupowałem go w Castoramie za ok. 14 zł. Przed obklejeniem lampy silikonem na łączeniach z kloszem trzeba ją bardzo dobrze wyczyścić i wysuszyć. Najlepiej wziąć do tego suszarkę do włosów. Ja akurat suszyłem lampę ok. 20 minut. Później nałożyłem silikon na górne łączenia, a po kilkunastu godzinach dolne łączenia i lampa przestała parować. Ten silikon, który kupiłem jest firmy SOUDAL, który jest odporny na wilgoć i pleśń i wytrzymuje temperatury od -60 C do +180 C. Najlepiej zamontować lampę po 2-3 dniach od założenia silikonu, żeby to się wszystko się utwardziło. W domowych warunkach szybciej to nastąpi i jak wiadomo efekt będzie lepszy. Jak ktoś używa samochodu codziennie to proponuję to zrobić w piątek po pracy i zamontować lampę w niedziele wieczorem. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 10-01-2013 at 03:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2013 at 15:03 ---------- Do tej pory jakoś nie mogłem się zebrać na montaż silniczków do wysokości świateł . Kupuje dwie sztuki z tej aukcji: 8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (2918558734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + 2 silniczki od Skody Fabii I czy Fiata Punto II i biorę się za montaż?
  17. Mi zaczęła parować prawa lampa też tak jak by od strony kierunkowskazu. Zdemontowałem lampę. Objechałem ją bezbarwnym silikonem i lampa na razie przestała parować. Teraz akurat pada śnieg i powiem za kilkanaście godzin czy nadal paruje czy nie . Do tej pory jakoś nie mogłem się zebrać na montaż silniczków do wysokości świateł . Kupuje dwie sztuki z tej aukcji: 8D0973734 WTYCZKI WTYCZKA LAMPA LAMPY AUDI A4 (2918558734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. + 2 silniczki od Skody Fabii I czy Fiata Punto II i biorę się za montaż?
  18. Panowie na jakim serwerze teraz gracie?
  19. Pewnie cewka zapłonowa jest do wymiany .
  20. Ja płaciłem 200 zł + 90 zł nagrzewnica. Ściąga się całą tapicerkę, żeby się dostać do nagrzewnicy .
  21. Hobbit -> pierwsza godzina nudna. Już zasypiałem. Dopiero w połowie film się rozkręcił. Moja ocena: 6/10
  22. Zwróć swojej dziewczynie tyle kasy ile chce i powiedz jej "nara". Będziesz miał z nią piekło w przyszłości. Nie daj sobie jej wejść na głowę. Pokaż kto tu rządzi .
  23. Słyszałem o podobnym programie nazywał się "20 Dollars 2 Surf"i też trzeba było mieć dużo poleconych osób, żeby w ogóle się opłacało...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.