Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Witam, Dzisiaj na spokojnie wziąłem się za zdemontowanie trzeciego światła "STOP" i się udało .
  2. Witam, Dzisiaj na spokojnie wziąłem się za zdemontowanie trzeciego światła "STOP" i się udało . Oto zdjęcia: Bierzemy jakiś drucik, albo długą folię, zakładamy ją na sam koniec obudowy (ja wziąłem opakowanie po wycieraczkach, złapałem za dwa końce, pociągnąłem i obudowa zeszła bez problemu. Przy tej operacji nic nie ucierpiało ). Później mamy bezpośredni dostęp do śrubek, bierzemy śrubokręt krzyżakowy, odkręcamy obudowę z żarówkami i wymieniamy spalone żarówki na nowe (żarówka to W5W 12V - jest ich 4 szt.). Pozdrawiam
  3. Nie daj się. Żeby kobieta Ci stawiała warunki... ...
  4. turbo pracuje cały czas ostatnio na Top Gear był temat o Saab-ach ciekawe rzeczy mówili min, to że po zakupie Saab-a przez GM konstruktorzy mieli w d.... ksiegowych z GM :polew::polew: wszystko robili po swojemu wazne że to jest bardzo bezpieczne rodzinne auto i prawidłowo. Saab z Volvo to bardzo bezpieczne samochody i wprowadzili od początku swojego istnienia dużo innowacji. Głównie skupiając się na bezpieczeństwie. O tym turbo to akurat nie wiedziałem... Oznaczenie silnika to 1.8t, ale jest to 2.0T LPT (LOW PRESSURE TURBO). Trochę to dziwnie oznaczyli . Dobrze, że chociaż Volvo zostało uratowane. Szkoda Saaba.
  5. Nie zastanawiałem się nad przyciemnianiem tylnych lamp. Jedynie co mi brakuje to NAVI i bi-ksenonów, ale i tak jest kilka fajnych bajerów. Ogólnie Saab jest bogato wyposażony . Przyciemnione lampy fajnie by się komponowały z białym kolorem nadwozia. Czarne lampy do czarnego nadwozia... . Tak średnio mi się to widzi, ale są różne gusta i guściki.
  6. To jak jest w końcu z tym trzecim światłem "STOP"? Próbowałem zsunąć to obudowę, ale niestety nie chciała zejść... Tak jak by była przykręcona... Od strony bagażnika trzeba ją odkręcić?
  7. Tak, jednak padło na Saaba 9-3. Bardzo wygodnie się jeździ. 150KM daje radę, jak na tą masę samochodu ok. 1500 kg. Turbina już się załącza powyżej 2 tyś. obr/min.
  8. To jak jest w końcu z tym trzecim światłem "STOP"? Próbowałem zsunąć to obudowę, ale niestety nie chciała zejść... Tak jak by była przykręcona... Od bagażnika trzeba ją odkręcić?
  9. Miało być BMW E60, ale stwierdziłem, że spróbuję czegoś innego . Na BMW E60 przyjdzie jeszcze czas . ---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- . Zdjęcia środka w pierwszym poście Dziękuje za dotychczasowe opinie
  10. To wejdź przez soccer-live i kliknij na pl-sport tam gdzie są transmisje meczu Real - BVB
  11. tu ogladam -> Mecze, transmisje - sport na żywo To co, Real w LE?
  12. Najlepiej w tym teście wypadło Volvo
  13. Witam , Przyszedł czas na zmianę. Następca to: Saab 9-3 SportKombi z 2007 roku. Silnik: 2.0t LPT 150KM (oznaczenie 1.8t) Bogato wyposażony. Wersja wyposażenia Vector. Wszystko oprócz nawigacji, bi-xenonów i elektrycznych foteli z pamięcią ustawień. Przebieg: ponad 264 tyś km. Nie czuć, nie widać i nie słychać, że ma tyle nalatane. Serwisowany do końca w ASO. Zdjęcia środka: Skromna sesja zimowa 2013:
  14. Wisła i JUVE...
  15. Może beznadziejne paliwo zalałeś?
  16. Na pewno Zsuwasz obudowę, puźniej chyba 2 śrubki żeby odkręcić podstawę z żarówkami. Tą podstawkę od kręce od wewnątrz czy od strony bagażnika?
  17. Witam, Potrzebuję wymienić żarówkę w trzecim świetle "STOP". Jak można zdemontować to światło żeby dostać się do żarówek? Pozdrawiam
  18. Na Chomikuj poszukaj albo Google
  19. HP PSC 1315 byłby bardzo dobry, ale kupisz ten, który Ci będzie pasował najbardziej .
  20. Że co ? coś Ci się pomyliło. Chodziło mi o to, że efekty specjalne są podobne... i to bardziej śmieszy niż przeraża... Wiadomo, że fabuła w obu tych filmach jest inna .
  21. Ja jadę na zamiennikach i koszt tuszu kolorowego i czarnego: TUSZE HP 56 + 57 XL ZAMIENNIKI GW.WYSYŁKA GRATIS!! (2729595067) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Bardzo ładnie drukuje, skanuje i kopiuje. Przez 8 lat żadnej awarii. Jak byś potrzebował sterowniki do drukarki to mam . ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- Tylko ten Brother kosztuje ponad 300 zł... a YATES chodziło o do 250 zł...
  22. Taki sobie, najlepsze były 1i 2. Tu mamy miasteczko może 8 budynków, troche scen z cyckami i flakami. Jak dla mnie to 3/10. ---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ---------- Aha ma być jeszcze 6 i 7 szkada tylko że Hitman 2 nie ma chętnie bym zobaczył 1 jest super. Tylko w TV jest wyciętych kilka ciekawych scen. Ten film Wrong Turn to coś podobnego do Oszukać Przeznaczenie... Dla mnie to Komedia nie Horror...
  23. Ja mam Steam'a. Na pierwszej stronie ktoś podawał skąd można ściągnąć CS 1.6.
  24. Ja od 8 lat używam HP PSC 1315 i polecam . Na Allegro można znaleźć za 100 zł i za mniej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.