Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie?
Witam, Dzisiaj na spokojnie wziąłem się za zdemontowanie trzeciego światła "STOP" i się udało .
-
Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie. Fotostory
Witam, Dzisiaj na spokojnie wziąłem się za zdemontowanie trzeciego światła "STOP" i się udało . Oto zdjęcia: Bierzemy jakiś drucik, albo długą folię, zakładamy ją na sam koniec obudowy (ja wziąłem opakowanie po wycieraczkach, złapałem za dwa końce, pociągnąłem i obudowa zeszła bez problemu. Przy tej operacji nic nie ucierpiało ). Później mamy bezpośredni dostęp do śrubek, bierzemy śrubokręt krzyżakowy, odkręcamy obudowę z żarówkami i wymieniamy spalone żarówki na nowe (żarówka to W5W 12V - jest ich 4 szt.). Pozdrawiam
-
A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)
Nie daj się. Żeby kobieta Ci stawiała warunki... ...
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
turbo pracuje cały czas ostatnio na Top Gear był temat o Saab-ach ciekawe rzeczy mówili min, to że po zakupie Saab-a przez GM konstruktorzy mieli w d.... ksiegowych z GM :polew::polew: wszystko robili po swojemu wazne że to jest bardzo bezpieczne rodzinne auto i prawidłowo. Saab z Volvo to bardzo bezpieczne samochody i wprowadzili od początku swojego istnienia dużo innowacji. Głównie skupiając się na bezpieczeństwie. O tym turbo to akurat nie wiedziałem... Oznaczenie silnika to 1.8t, ale jest to 2.0T LPT (LOW PRESSURE TURBO). Trochę to dziwnie oznaczyli . Dobrze, że chociaż Volvo zostało uratowane. Szkoda Saaba.
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
Nie zastanawiałem się nad przyciemnianiem tylnych lamp. Jedynie co mi brakuje to NAVI i bi-ksenonów, ale i tak jest kilka fajnych bajerów. Ogólnie Saab jest bogato wyposażony . Przyciemnione lampy fajnie by się komponowały z białym kolorem nadwozia. Czarne lampy do czarnego nadwozia... . Tak średnio mi się to widzi, ale są różne gusta i guściki.
-
Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie?
To jak jest w końcu z tym trzecim światłem "STOP"? Próbowałem zsunąć to obudowę, ale niestety nie chciała zejść... Tak jak by była przykręcona... Od strony bagażnika trzeba ją odkręcić?
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
Tak, jednak padło na Saaba 9-3. Bardzo wygodnie się jeździ. 150KM daje radę, jak na tą masę samochodu ok. 1500 kg. Turbina już się załącza powyżej 2 tyś. obr/min.
-
PORADA! Wymiana żarówek w 3-cim świetle stop Sedan
To jak jest w końcu z tym trzecim światłem "STOP"? Próbowałem zsunąć to obudowę, ale niestety nie chciała zejść... Tak jak by była przykręcona... Od bagażnika trzeba ją odkręcić?
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
Miało być BMW E60, ale stwierdziłem, że spróbuję czegoś innego . Na BMW E60 przyjdzie jeszcze czas . ---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- . Zdjęcia środka w pierwszym poście Dziękuje za dotychczasowe opinie
-
Piłka nożna
To wejdź przez soccer-live i kliknij na pl-sport tam gdzie są transmisje meczu Real - BVB
-
Piłka nożna
tu ogladam -> Mecze, transmisje - sport na żywo To co, Real w LE?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Najlepiej w tym teście wypadło Volvo
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
Witam , Przyszedł czas na zmianę. Następca to: Saab 9-3 SportKombi z 2007 roku. Silnik: 2.0t LPT 150KM (oznaczenie 1.8t) Bogato wyposażony. Wersja wyposażenia Vector. Wszystko oprócz nawigacji, bi-xenonów i elektrycznych foteli z pamięcią ustawień. Przebieg: ponad 264 tyś km. Nie czuć, nie widać i nie słychać, że ma tyle nalatane. Serwisowany do końca w ASO. Zdjęcia środka: Skromna sesja zimowa 2013:
-
Piłka nożna
Wisła i JUVE...
-
Nie można włączyć samochodu
Może beznadziejne paliwo zalałeś?
-
Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie?
Na pewno Zsuwasz obudowę, puźniej chyba 2 śrubki żeby odkręcić podstawę z żarówkami. Tą podstawkę od kręce od wewnątrz czy od strony bagażnika?
-
Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie?
Na pewno?
-
Jak zdemontować trzecie światło "STOP" w sedanie?
Witam, Potrzebuję wymienić żarówkę w trzecim świetle "STOP". Jak można zdemontować to światło żeby dostać się do żarówek? Pozdrawiam
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Na Chomikuj poszukaj albo Google
-
Jakie polecacie urządzenie wielofunkcyjne ( drukarka, ksero, skaner) do 250zł
HP PSC 1315 byłby bardzo dobry, ale kupisz ten, który Ci będzie pasował najbardziej .
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Że co ? coś Ci się pomyliło. Chodziło mi o to, że efekty specjalne są podobne... i to bardziej śmieszy niż przeraża... Wiadomo, że fabuła w obu tych filmach jest inna .
-
Jakie polecacie urządzenie wielofunkcyjne ( drukarka, ksero, skaner) do 250zł
Ja jadę na zamiennikach i koszt tuszu kolorowego i czarnego: TUSZE HP 56 + 57 XL ZAMIENNIKI GW.WYSYŁKA GRATIS!! (2729595067) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Bardzo ładnie drukuje, skanuje i kopiuje. Przez 8 lat żadnej awarii. Jak byś potrzebował sterowniki do drukarki to mam . ---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- Tylko ten Brother kosztuje ponad 300 zł... a YATES chodziło o do 250 zł...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Taki sobie, najlepsze były 1i 2. Tu mamy miasteczko może 8 budynków, troche scen z cyckami i flakami. Jak dla mnie to 3/10. ---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ---------- Aha ma być jeszcze 6 i 7 szkada tylko że Hitman 2 nie ma chętnie bym zobaczył 1 jest super. Tylko w TV jest wyciętych kilka ciekawych scen. Ten film Wrong Turn to coś podobnego do Oszukać Przeznaczenie... Dla mnie to Komedia nie Horror...
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja mam Steam'a. Na pierwszej stronie ktoś podawał skąd można ściągnąć CS 1.6.
-
Jakie polecacie urządzenie wielofunkcyjne ( drukarka, ksero, skaner) do 250zł
Ja od 8 lat używam HP PSC 1315 i polecam . Na Allegro można znaleźć za 100 zł i za mniej.