Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
Witam , Od kilku dni zauważyłem, że w Audi na 2 biegu w granicach 4-5 tyś obr/min czuć taką przerwę tak jak by samochód na moment złapał tzw. "zadyszkę", później po przekroczeniu 5 tyś obr/min ładnie idzie. Od czego to może być? Jak mi uda się dzisiaj nagrać filmik to wrzucę. Proszę o pomoc Pozdrawiam.
-
Piłka nożna
a w meczu z Grecją zamknęli . Takie rzeczy to tylko w POlsce. Kompromitacja na skalę światową... Banda idiotów w tym PZPN... Spalić to w piz*u...
-
Piłka nożna
Czy będzie wpierdziel?
-
Red bull stratos
Od 5:40
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Chciałem dzisiaj zagrać na tym serwerze, ale coś nie mogłem się połączyć...
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To kiedy jakaś gierka? Polecam mapę CS_Assault_1337 . Może by tak ją zainstalować na serwer?
-
Jakie powinno być normalne spalanie tego silnika
Ja piszę o spalaniu PB95/100 km , a nie o LPG. Nie posiadam instalacji LPG w żabie .
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja gra czasami w 1.6 i CS:CZ . Można by jakiś klan założyć .
-
Jakie powinno być normalne spalanie tego silnika
Mi pali w mieście między 9-11l na 100 km . Czasami i 12l spali.
-
Piłka nożna
Lewemu chyba brakuje zimnej krwi... Miał swoje okazje, to samo Gotze. Spokojnie mogli wygrać 4:1. Weidenfeller coś tam mówił do Balotellego przed karnym, ale się nie udało. BVB cisnęło Man $ity, ale zabrakło szczęścia w wykończeniu akcji. Mieli swoje okazje, a Hart miał swój mecz życia . ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ---------- Pamiętam tą sytuacje. Jak by walił z lewej nogi to by strzelił , a tak to walił z prawej i d*pa... Ja bym to strzelił .
-
Piłka nożna
Nie oglądałem. Szkoda, że Borussia nie wygrała z Man $ity... Gdyby nie strzelali w Harta było by 4:1. Limit szczęścia wyczerpał na mecz z Polską . Joe Hart to chyba jeden z najlepszych angielskich bramkarzy w historii ich piłki. Jak wiadomo bramkarzy mieli przeciętnych.
-
Piłka nożna
Słabo Wisła grała.Probierz podał się do dymisji Wolałbym żeby dali mu trochę czasu, to dobry trener. Poza tym połowa składu do wymiany Zgadza się. Poza tym zarobki nie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
-
Piłka nożna
Pierwsza w historii przegrana Wisły z Piastem... ...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak ja byłem w kinie to widziałem nawet starsze osoby .
-
Piłka nożna
dzięki sędziemu
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Też byłem na tym filmie dzisiaj i polecam
-
Piłka nożna
JUVENTUS 4:1 AS Roma
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Dziwne, bo mi w mieście spali z 9-11 litrów na 100km. Wszystko zależy jak noga leży . Musisz jechać do jakiegoś zaufanego mechanik, żeby Ci sprawdził dlaczego tak dużo Ci pali. Sprawdź kable, świece. Jak stoisz w miejscu po dłużej jeździe to ile masz obr. na min? obroty powinny być poniżej 1000 około 900 Zgadza się. Tyle powinno być przy prawidłowo działającym silniku .
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Dziwne, bo mi w mieście spali z 9-11 litrów na 100km. Wszystko zależy jak noga leży . Musisz jechać do jakiegoś zaufanego mechanika, żeby Ci sprawdził dlaczego tak dużo Ci pali. Sprawdź kable, świece. Jak stoisz w miejscu po dłużej jeździe to ile masz obr. na min?
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Ja mam metalowy ten kolektor .
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Jak dochodzi do pęknięcia tego kolektora? Sam z siebie? Znowu samochód nie lubi mułowatej jazdy. Silnik w mojej Audi 1.8 125KM ADR jak na przebieg ponad 222 tyś km chodzi bardzo dobrze. Zobaczę czy mam metalowy czy plastikowy ten kolektor .
-
Jakie świece
3 elektrodowe . Sam ostatnio wymieniałem na NGK.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone zagrają razem w filme pt. "THE TOMB" :- Silnik 1.8 125 koni-problemy
Ja już 4 lata jeżdżę A4 z silnikiem 125KM. Jak samemu się jedzie lub z pasażerem obok to jeszcze jest ok, ale jak jest komplet osób to się odczuwa, że silnik nie daje rady z masą samochodu + większą ilość pasażerów. Na 2 biegu spokojnie idzie do 100 km/h. Najwięcej nim jechałem 220 km/h. Pewnie by poszedł więcej, bo pod pedałem jeszcze coś tam zostało . Ostatnio jak byłem w Bludenz. Prawie 1000 km w jedną stronę to samochód spisał się bardzo dobrze. Nawet przy włączonej klimatyzacji nie czuć tak bardzo obciążenia silnika. Nie kiedy brakuje KM, ale ogólnie jestem zadowolony. Przyrost mocy dopiero czuć od ok. 3 tyś obr/min. Później ładnie idzie, ale czuć z początku, że się jedzie samochodem, który waży prawie 1400 kg. Nie wiem Panowie czy tak macie, ale z rury 1.8 125KM fajny dźwięk słychać . Jak zauważyłem większość 1.8 125KM tak ma . Przez 4 lata dużo km przejeździło się autostradą i nie jeden był zdziwiony. - Ciekawe filmy warte obejrzenia