Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Niech zbombardują USA, bo brak słów co oni odpierdzielają. Gdyby nie było USA, wszystkim by się żyło lepiej na tym świecie... http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polska-odrzuci-acta-olejniczak-tusku-nie-musisz,1,5005922,wiadomosc.html http://wiadomosci.onet.pl/kraj/reakcja-europarlamentu-w-sprawie-acta-chca-zaskarz,1,5005797,wiadomosc.html
  2. Jak podpiszą ACTA 26 stycznia to będzie KONIEC... ;(
  3. Są bardzo duże szanse na 30 scudetto . Trzeba się jeszcze wzmonić 2-3 klasowymi zawodnikami, a nie ogórkami . Największą zmorą obecnego Juve jest bardzo słaba skuteczność... Matri -> tragedia . Wyszedł Matriemu sezon w Cagliari i już wielka gwiazda... . Gwiazda jednego sezonu. Złapał wiatr w żagle, wniósł się na wyżyny swojej formy i strzelił trochę bramek, dla Juve też. Matri to przeciętny napastnik nadający się do gry w klubach dolnej części Seria A albo Ekstraklasy. Juve potrzeba napastnika światowej klasy, który od czasu do czasu strzeli bramkę z niczego, sam sobie stworzyć sytuację strzelecką, ale przede wszystkim być skutecznym i wykorzystywać większość podań od kolegów z drużyny. Taki Boriello nie będzie zbawicielem Juve... Trzeba wyłożyć na stół grubą kase i tyle, a Juve tylko na tym skorzysta. Gdyby była większa skuteczność napastników pewnie mielibyśmy więcej pkt.
  4. Remis Polska 29:29 Szwecja
  5. Witam, Poszukuję dobrego sklepu w Krakowie z Car Audio. Za wszelką pomoc dziękuje .
  6. od ok roku piszesz to samo, piszesz, że wyjeżdżasz a z tego co widzę to ciągle siedzisz w PL Ty się nie odzywaj, bo mi Tatuś nie kupuje samochodu tak jak Tobie i nie kąpie w kasie jak Twój... Gdyby nie sprawa doświadczenia dawno by mnie tutaj nie było...
  7. Prezesi, bankowcy, osoby, które zarabiają po 5000 zł i więcej zawyżają statystki, a prawda jest brutalna i nie powiedzą jak naprawdę jest. Ok. 80% społeczeństwa albo więcej osób ledwo zarabia 1000 zł-1500 zł...
  8. i co wywalczyli? Nic. Niby demokracja, a jednak nie... Już u Kadafiego mieli lepiej .
  9. Najbardziej mnie zdziwiło, wręcz zszokowało, że kolejny raz zostało wybrane PO w wyborach. Takie rzeczy to tylko w POlsce... Jedyny ratunek to wyjazd z PL.
  10. Nie trzeba od razu blokować autostrad na Euro. Wystarczy zrobić najazd na Wiejską jak będzie jakieś posiedzenie rządu w Sejmie. Górnicy, lekarze, policjanci itd. protestowali, wyrażali swoje niezadowolenie dlaczego kierowcy nie mogą? Nie ma co się oszukiwać, że w POlsce jest coraz gorzej...
  11. Najlepiej dać się rządowi ***** bez mydełka, doić i siedzieć cicho jak grzeczne i posłuszne pieski nie?
  12. Duży brat patrzy
  13. POlska - państwo policyjne?
  14. Pirlo i Marchisio brakuje konkurencji. Odpuścili i pewnie dlatego tak grają jak grają... Co do obrony to mamy szczęście... Bonucci to się nadaje do Serie B albo do Ekstraklasy, a nie do Juve. 15 mln za takiego ogórka... .
  15. ta druga liga by klepała naszych trampkarzy z ekstraklasy w podobnym stylu :gwizdanie: nie wiem po co napisales o polskiej ekstraklasie? Skyliner ogladasz w sobote juve? gdzies widzialem ze Boriello ma zagrac od poczatku Wszystko się okaże jutro... Ja na razie bacznie obserwuje czy Guarin z Cecaresem trafią do Juve . Nie potrzebnie wypożyczali Boriello do Juve. Oby go nie wykupili, bo to była by przesada. Mam nadzieje, że Fabio Q wróci do formy z przed kontuzji . 3 pkt z Atalantą muszą być .
  16. Najbardziej wyrównana i nieprzewidywalna jest Premier League... W Primera Division od kilku lat o mistrzostwo walczy Barcelona z Realem, a reszta walczy o miejsca premiowane LM i LE. W Ligue 1 i Budeslidze też się pozmieniało. Bo zazwyczaj Lyon zdobywał mistrzostwo i Bayern, a teraz wszystko jest możliwe. Seria A też się zrobiła ciekawsza .
  17. Można też zrobić tak, że jak będzie posiedzenie Sejmu na Wiejskiej to wtedy zablokować wyjazdy z ul. Wiejskiej i sobie posiedzą... Może to im da do myślenia...
  18. Czytałem o tym wczoraj i tak na kolejne zamknięte serwisy powstaną nowe. W 2006 roku zamknęli eDonek2000, 2-3 lata później OdSiebie. Raz zamknęli The Pirate Bay, ale nie udało im się.
  19. No to zablokujcie ul. Wiejską... Zresztą w PL już lepiej nie będzie, tylko gorzej... .
  20. w Krakowie też można by było. Zablokować wjazd do centrum... np. .
  21. STATOIL Skawina: PB95 5,67 zł/litr ON 5,84 zł/litr Kto by pomyślał rok temu, że diesel będzie droższy od benzyny... Dzisiaj podawali, że średnia pensja w POlsce wzrosła do 4000 zł..., a nie powiedzą, że ok. 80% społeczności ledwo zarabia 1000-1500 zł... PO_ebany kraj... Teraz kupowanie diesla w POlsce przestało się opłacać... Droższe paliwo i większe koszty eksploatacji...
  22. Mam nadzieje, że Wam się uda . Może autostradę A4 zablokować w stronę Katowic? Najlepiej zablokować całą A4. Odgłos w mediach gwarantowany i wtedy też się dołączę . Za daleko do Wrocławia...
  23. Dobrze, że nie Alvin :polew: . Poziom komentowania -> tragiczny... . Dlatego przestałem oglądać.
  24. Nie kupowało i nie kupuje... Afera wyssana z palca... [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:55_________________________________________________I tak Barcelona wygra...
  25. Nic nie pobije oryginału...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.