Treść opublikowana przez sawul
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
Niezła furka .Ja bym wolal w quatro.
-
Szarpanie drążkiem zmiany biegów. 1.8T AEB
Sruby lubią się poluzować na poduszkach a jak nie to sprawdz czy nie są do wymiany.
-
Felgi z passata B5 pasują do audi B5?
pasują
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
Polecam honitona mam 6 lat albo i więcej i nic się nie dzieje.
-
Ile benzyny srednio zuzywacie na tydz?
Za 30 zł u mnie spali
-
Po co ten dział?
To bardzo mało to i moja 1.8t tyle spali.
-
Co sądzicie o tych wahaczach
Jak jesteś pewien że masz tylko wyklepane banany to kup te MS osobiście polecam a tak poza tym to RUVILLE I FEBI to też nie jest zła oferta.
-
amortyzatory przod
Kayaba dobre cenowo i wytrzymałościowo z wymianą to tak cena możliwa.
-
Ucina moc na wysokich obrotach
To super i co na serii teraz ciągniesz jak komputer ci przekładali?
-
Po co ten dział?
Jakie masz spalanie po mieście ?
-
Witam prosił bym o porady
Przyjeżdżaj do mławy na gazowanie i 1000 na pewno odpadnie albo i więcej z tej sumy co podałeś jak coś to ci moge dać namiary super gazownika będziesz zadowolony.Jak coś to pw.pozdro
-
Jakie świece
To jeśli auto jest po sofcie polecasz gregor10 denso ik22 temat jest już sprawdzony a ile wytrzymują takie świece ? Słyszałem opinie dziś od kolegi mechanika odnośnie świec denso ale żarowych do disla szybko siadają.
-
Dziwny dzwiek przy odpalaniu
Wszystko powymieniane i takie cyrki się dzieją.Też tak kiedyś miałem ale nie przy Audi po wymianie rozrządu coś piszczało 10 razy rozrząd rozbierałem aż w końcu po miesiącu przestało.
-
Problem, mniejsza moc na benzynie + szarpanie, na LPG wszystko ok.
Jak najbardziej.Logi zrób jak kolega wczesniej pisał.
-
Dziwny dzwiek przy odpalaniu
Obadaj pompę wspomagania .
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
W takim razie warto je kupić .
-
Grzałka silnika / wody
Jaka cena jest tego panelu ?
-
nadmierne zużywanie opony od wewnątrz Pomocy !
Jak po ustawieniu zbieżności kierownica nie będzie prosto to papraki nie fachowcy. Lej po pazurach aż zrobią.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja też wątpie że padną po 30 tyś.na pewno więcej wytrzymają.
-
AEB zatarty czy do odratowania ?
Co tam z tym silnikiem poradziłeś sobie.
-
Jaki olej do silnika?
Motul ale poczytaj sobie to http://a4-klub.pl/1-8t-212/olej-audi-a4-b5-1-8t-przebiegiem-225000-km-282803/
-
Przeglad samochodu
Dzięki serdeczne. ---------- Post dopisany 23-11-2013 at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 19:44 ---------- Gregor10 pytanie odnośnie tych wtrysków od Saaba czy po ich założeniu trzeba ingerować w regulator ciśnienia paliwa albo wymienić czy wystarczy korekta wirusa ?
-
Silnik nie łapie temperatury
Vw AUDI
-
Silnik nie łapie temperatury
G 12 taki powinien być.A czy najlepiej myśle że tak.
-
Grzałka silnika / wody
Można dołożyć pare zł. i zapodać webasto np.VW PASS B5 AUDI 1,9 WEBASTO OGRZEWANIE POSTOJOWE (3707615570) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.